Zobrazen 1. – 12. z 40 výsledků

Vieste Artyčok Pure 70 kapslí

SKU: vivantis-z69977
221.00 
Artyčok pomáhá při trávení, harmonizuje střevní trakt, přispívá k normální funkci jater a podporuje detoxikaci organismu. Působí jako antioxidant a pomáhá udržovat normální hladinu krevních tuků. Je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti.

Vieste Breast Star 60 kapslí

SKU: vivantis-z59828
253.00 
BreastStar je přírodní doplněk stravy vyvinutý speciálně pro ženy. Obsahuje kombinaci bylinných extraktů a vitamínů, která slouží k posílení a udržování normální hormonální rovnováhy. Účinné látky obsažené v přípravku Breast Star se používají v přírodní medicíně již po staletí. Mohou navracet krásu a pevnost poprsí žen, ovlivňují míru stresu a další fyzické i psychické projevy související s hormonální nerovnováhou žen.

Vieste Chitosan Extra 50 kapslí

SKU: vivantis-z4465
282.00 
Chitosan Extra je vaším pomocníkem při kontrole hmotnosti .

Vieste GO ON Arašídové máslo 500 g

SKU: vivantis-z62705
178.00 
GO ON 100% přírodní arašídové máslo je zcela bez přidané soli, cukru, oleje nebo jiných přídavných a konzervačních látek. Má hladkou konzistenci. Je vhodné i pro vegany a vegetariány.

Vieste GO ON Arašídové máslo s kousky arašídů 500 g

SKU: vivantis-z62706
163.00 
GO ON 100% přírodní arašídové máslo je zcela bez přidané soli, cukru, oleje nebo jiných přídavných a konzervačních látek. Je vhodné i pro vegany a vegetariány.

Vieste GO ON Energetická tyčinka oříšek karamel 50 g

SKU: vivantis-z59836
34.00 
GO ON Energetická tyčinka oříšek karamel v mléčné čokoládě s obsahem guarany, hořčíku a 7 vitamínů. Tato výživná svačinka dodá energii při všech Vašich aktivitách. Díky kombinaci kousků arašídů a karamelu má tyčinka vynikající chuť . Niacin, thiamin, vitaminy B5, B6 a B12 přispívají k podpoře energetického metabolismu . Hořčík a vitamin C přispívají k normální funkci nervového systému.

Vieste GO ON Proteinová granola s čokoládou a ořechy 300 g

SKU: vivantis-z69979
96.00 
GO ON Proteinová granola jsou cereální vločky s čokoládou, lískovými ořechy a mandlemi . GO ON Proteinová granola jsou extrémně křupavé, zapečené snídaňové cereálie, které byly obohaceny o rostlinné bílkoviny, díky nimž granola poskytuje asi 20 % bílkovin. Vysoký obsah vlákniny a bílkovin. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané pšenice. Optimální poměr mezi sacharidy, bílkovinami a tuky.

Vieste GO ON Proteinová sušenka brownie 50 g

SKU: vivantis-z69981
39.00 
GO ON Proteinová sušenka příchuť brownie je chutná sušenka s čokoládou. Obohacená o WPC protein (kompletní protein) a MPI izolát mléčného proteinu. Vysoký obsah vlákniny. Bez palmového oleje a bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry; doslazená maltitolem). Vysoký obsah bílkovin - 23%.

Vieste GO ON Proteinová sušenka slaný karamel 50 g

SKU: vivantis-z69982
39.00 
GO ON Proteinová sušenka slaný karamel je chutná sušenka obohacená o WPC protein (kompletní protein) a MPI izolát mléčného proteinu. Bez palmového oleje, bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry; doslazená maltitolem a sukralózou). Vysoký obsah vlákniny. Vysoký obsah bílkovin - 23%.

Vieste GO ON Proteinová tyčinka 33% čokoláda 50 g

SKU: vivantis-z59829
43.00 
GO ON proteinová tyčinka je vynikající čokoládová tyčinka s vanilkovou polevou s obsahem 7 vitamínů a hořčíku. Hořčík obsažený v tyčince napomáhá udržet rovnováhu elektrolytu, řádnou svalovou funkci a přispívá k redukci únavy. GO ON proteinová tyčinka 33% je mimořádně křehká a má jemnou konzistenci . Je určena pro fyzicky aktivní osoby a sportovce, vhodná k užívání před, během i po cvičení.

Vieste GO ON Proteinová tyčinka 33% slaný karamel 50 g

SKU: vivantis-z59830
42.00 
GO ON proteinová tyčinka je vynikající tyčinka s příchutí slaného karamelu a s vanilkovou polevou s obsahem 7 vitamínů a hořčíku. Hořčík obsažený v tyčince napomáhá udržet rovnováhu elektrolytu, řádnou svalovou funkci a přispívá k redukci únavy. GO ON proteinová tyčinka 33% je mimořádně křehká a má jemnou konzistenci. Je určena pro fyzicky aktivní osoby a sportovce, vhodná k užívání před, během i po cvičení . Výrobek obsahuje sladidla.

Vieste GO ON Proteinová tyčinka 33% vanilka – malina 50 g

SKU: vivantis-z59831
42.00 
GO ON proteinová tyčinka je vynikající tyčinka s příchutí vanilky a maliny s vanilkovou polevou a obsahem 7 vitamínů a hořčíku. Hořčík obsažený v tyčince napomáhá udržet rovnováhu elektrolytu, řádnou svalovou funkci a přispívá k redukci únavy. GO ON proteinová tyčinka 33% je mimořádně křehká a má jemnou konzistenci . Je určena pro fyzicky aktivní osoby a sportovce, vhodná k užívání před, během i po cvičení. Výrobek obsahuje sladidla.