Zobrazen 1. – 12. z 34 výsledků

St. Moriz Exfoliační odstraňovač samoopálení Advanced Pro Glycolic Peel (Tan Remover) 200 ml

SKU: vivantis-kSM0045
301.00 
Odstraňovač samoopálení s obsahem kyseliny glykolové a kyseliny salicylové, které jemně exfoliují pokožku, odstraňují odumřelé kožní buňky a staré, vybledlé opálení a připravují pokožku na novou aplikaci.

St. Moriz Hydratační samoopalovací denní pleťový krém Professional Natural Glow (Face Tanning Moisturiser) 75 ml

SKU: vivantis-kSM0022
181.00 
Denní samoopalovací pleťový krém obsahuje unikátní směs aktivních samoopalovacích složek, aloe vera a vitamínů B6, C a E. Výsledkem je jemná, vyživená, hydratovaná a nádherně opálená pleť.

St. Moriz Oboustranná samoopalovací aplikační rukavice (Double-Sided Tanning Mitt) 2 ks

SKU: vivantis-kSM0034
259.00 
Oboustranná rukavice ochrání vaše ruce před samoopalovacími složkami obsaženými v produktu, ale současně vám pomůže docílit rovnoměrného a bezchybného výsledku. Poskytuje samoopálení bez šmouh a skvrn. V balení je větší oboustranná rukavice pro aplikaci produktu na tělo a menší rukavice pro nanesení produktu na obličej.

St. Moriz Pěna na odstranění samoopalovacích přípravků (Self Tan Remover) 100 ml

SKU: vivantis-kSM0033
399.00 
Pěna jemně a účinně odstraňuje opálení, umožňuje odstranit zbytky nežádoucí barvy nebo opravit špatně nanesenou samoopalovací látku. Bohatý, intenzivně zvlhčující vzorec zanechává pokožku výjimečně jemnou s rovnoměrným tónem opálení.

St. Moriz Postupné samoopalovací mléko s ochranným faktorem SPF 30 (Gradual Tan & Protect Cream) 175 ml

SKU: vivantis-kSM0028
496.00 
Postupné opalovací a ochranné mléko SPF30 přináší pokožce přirozený zlatavý tón s hloubkovou hydratací a extra ochranou před oxidačním poškozením ze slunečního záření. Udržuje na pokožce konstantní hydrataci, zatímco se tón vaší pleti vyvíjí.

St. Moriz Průhledná samoopalovací pěna pro extra rychlé opálení Advanced Express Self Tanning (Foaming Water) 200 ml

SKU: vivantis-kSM0039
361.00 
Průhledná samoopalovací pěna Express Tanning Mousse s hydratačním složením začne působit již během pouhé hodiny od aplikace. Na rozdíl od klasické samoopalovací pěny St. Moriz neobsahuje tato novinka počáteční bronzer, nemusíte se tedy bát zbarveného oblečení či povlečení ani první den aplikace. Nechte pěnu působit 1 hodinu pro lehké opálení, 3 hodiny pro střední intenzitu nebo 6 hodin pro tmavé opálení.

St. Moriz Průhledná samoopalovací pěna Professional (Tanning Mousse Medium to Dark) 200 ml

SKU: vivantis-kSM0018
288.00 
Lehká pěna se snadno nanáší a vykouzlí bezchybné opálení beze skvrn. Na rozdíl od klasické samoopalovací pěny St. Moriz neobsahuje počáteční bronzer - nemusíte se tedy bát zbarveného oblečení či povlečení ani první den aplikace.

St. Moriz Průhledný samoopalovací sprej Medium Advanced Pro Gradual (Spray Tan in a Can) 150 ml

SKU: vivantis-kSM0043
484.00 
Samoopalovací sprej usnadňuje aplikaci, lze jej použít ze všech úhlů a je tak ideální pro aplikaci na špatně dostupné partie, například záda. Rychleschnoucí čirá mlha zůstane vlhká dostatečně dlouho, abyste cítili, kam jste ji nanesli, ale zároveň zasychá během několika minut, aniž byste ji před oblékáním museli vtírat do pokožky.

St. Moriz Samoopalovací aplikační rukavice

SKU: vivantis-kSM0003
110.00 
Samoopalovací aplikační rukavice pro dokonalé opálení bez jediné chybičky. Nejšikovnější pomůcka k dosažení bezchybně rovnoměrného opálení.

St. Moriz Samoopalovací mléko pro postupné opálení (Golden Glow Moisturiser) 200 ml

SKU: vivantis-kSM0021
173.00 
Samoopalovací mléko Golden Glow bez obsahu bronzeru dodá pokožce přirozený opálený nádech a poskytuje intenzivní hydrataci. Mléko je také ideální jako každodenní hydratační mléko při používání jiných samoopalovacích přípravků St. Moriz.

St. Moriz Samoopalovací mlha na obličej Medium Advanced Pro Gradual Self Tanning Face Mist) 150 ml

SKU: vivantis-kSM0046
361.00 
Jemná samoopalovací mlha s obsahem vitamínu E a aloe vera můžete používat každý den a díky níž dosáhnete perfektního přirozeného opálení v odstínu přesně podle vašich představ. Výsledkem bude nádherně opálená a hydratovaná pleť.