Zobrazen 1. – 12. z 42 výsledků

Sesderma Ampule s okamžitým liftingovým efektem Daeses (Immediate Firming Effect Ampoules) 10 x 1,5 ml

SKU: vivantis-kSR088
568.00 
Pleťové sérum Sesderma Daeses představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Pro všechny typy pleti. Účinek: lifting, proti tmavým kruhům, sjednocení, obnova hutnosti, zpevnění.

Sesderma Antibakteriální čisticí gel na obličej a tělo Salises (Foamy Soap-Free Cream) 300 ml

SKU: vivantis-kSR042
470.00 
Pěnivý krém bez mýdla je kvůli obsahu kyseliny salicylové doporučován zejména na pokožku s akné. Přípravek čistí kůži, vyhlazuje její povrch a zajišťuje dlouhodobé zmatnění. Obsahuje aktivní složky, které vykazují antibakteriální a tišící účinky.

Sesderma Biostimulační ampule Factor G Renew (Biostimulating Ampoules) 7 x 1,5 ml

SKU: vivantis-kSR087
612.00 
Pleťové sérum Sesderma Factor G Renew představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Kombinace minerálních a organických opalovacích faktorů chrání před UVA, UVB a IR zářením. Extrakt Thermus thermophilus je schopen chránit před poškozením IR zářením díky své schopnosti být aktivován světlem a teplem. Antioxidační koktejl čtyř různých složek (extrakt ze zeleného čaje, S. mariannum, ergotioneín a pterostilben) poskytuje ochranu před volnými radikály a zabraňuje předčasnému stárnutí. Dva opravné enzymy, Ses-Fotolyáza a Ses-endonukleázy, pomáhají korigovat poškození DNA způsobené sluneční expozicí. Díky koncentraci růstových faktorů, FACTOR G biostimulační ampule působí globálně na příznaky stárnutí pokožky, čímž omlazují vzhled pokožky. Tato týdenní intenzivní péče poskytuje okamžitý účinek, který dělá pokožku pevnější a jasnější; ale i dlouhodobé působení, korigování vzhledu příznaků stárnutí, jako jsou vrásky, ztráta pevnosti a nerovnoměrný tón.

Sesderma Dárková sada pleťové a tělové péče Hidraloe

SKU: vivantis-kSR095
575.00 
Sada obsahuje: Hydratační gel na obličej a tělo Hidraloe (Aloe Gel) 250 ml Pleťový fluid neviditelná fotoochrana SPF 50 Repaskin (Invisible Light Texture Facial Sunscreen) 50 ml

Sesderma Dárková sada pleťové péče Daeses Set

SKU: vivantis-kSR085
1,036.00 
Sada obsahuje: Liftingový krém pro suchou pleť Daeses (Lifting Cream) 50 ml Zpevňující krém na hluboké vrásky kolem očí a rtů Daeses (Eye And Lip Contour Cream) 15 ml

Sesderma Dárková sada pleťové péče Hidraderm

SKU: vivantis-kSR094
964.00 
Sada obsahuje: Hydratační krém proti příznakům stárnutí Hidraderm (Facial Cream) 50 ml Lipozomální sérum pro rozjasnění pleti C-Vit (Liposomal Serum) 30 ml

Sesderma Depigmentační sérum Azelac RU (Liposomal Serum) 30 ml

SKU: vivantis-kSR047
739.00 
Sérum je ideálním řešením pro ty, kdo bojují s problémem skvrn vyvolaných slunečním zářením, těhotenstvím, stárnutím nebo hormonální léčbou a pihami. Rozjasňuje a redukuje skvrny různého původu a zabraňuje jejich vzniku.

Sesderma Dezinfekční gel na ruce Lactyferrin (Hand Sanitizer Gel) 250 ml

SKU: vivantis-kSR080
180.00 
Pomáhá předcházet infekcím prostřednictvím rychlé hygieny rukou ať jste kdekoliv. Dezinfekční gel obsahuje laktoferin, což je železo nesoucí glykoprotein, který se přirozeně nachází v mateřském mléku, slinách nebo slzách. Poskytuje globální ochranu před různými poraněními sliznice a bakteriálními a virovými infekcemi u lidí.

Sesderma Emulze proti vypadávání vlasů Seskavel (Anti-Hair Loss) 200 ml

SKU: vivantis-kSR050
480.00 
Intenzivní ošetření pro stimulaci růstu vlasů. Posiluje a obnovuje nejslabší vlasy aktivací jejich růstu.

Sesderma Hydratační gel na obličej a tělo Hidraloe (Aloe Gel) 250 ml

SKU: vivantis-kSR074
561.00 
Hydratační gel na obličej a tělo Hidraloe hydratuje, osvěžuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Jeho použití se doporučuje zejména po vystavení slunci a po zimních sportech. Je ideální pro holení a odstraňování chloupků, protože rychle uvolňuje pokožku a snižuje její zarudnutí. Je vhodný pro každodenní péči o všechny typy pleti, a to i v případech extrémní citlivosti.

Sesderma Hydratační gel na rozšířené a popraskané žilky Azelac (Moisturizing Gel) 50 ml

SKU: vivantis-kSR046
520.00 
Hydratační gel představuje ošetření pro kůži náchylnou k akné, zejména s projevy růžového akné. Gel má tišící účinek, zklidňuje pokožku a mírní podráždění. Navíc obsahuje jemný zelený pigment, který poskytuje efekt redukce zarudnutí již od prvního použití.

Sesderma Hydratační gel pro mastnou pleť se sklonem k akné Salises (Moisturizing Gel) 50 ml

SKU: vivantis-kSR044
586.00 
Gel s příjemnou, lehkou konzistencí. Je určený pro mastnou pleť, pleť náchylnou k akné a s jizvami po akné a obsahuje nejúčinnější kombinaci beta-hydroxy kyselin. Gel navrací kůži pohodlí, zvlhčuje ji, osvěžuje a zmatňuje. Nanotechnologie využitá v řadě Salises navíc usnadňuje pronikání aktivních látek do hloubky kůže.