Zobrazen 1. – 12. z 32 výsledků

Rilastil Ampule proti striím Stretch Marks (Ampoules) 10 x 5 ml

SKU: vivantis-kRIL034
858.00 
Intenzivní ošetření s účinkem "šoku", určené zejména ke snížení a prevenci vzniku strií. Řešení bohaté na aktivní složky, snadno se aplikuje a rychle vstřebává, což přispívá ke zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky. Hydratuje pokožku, snižuje ztrátu pružnosti způsobenou přirozeným procesem stárnutí.

Rilastil Balzám na rty Xerolact (Stick) 4,8 ml

SKU: vivantis-kRIL032
165.00 
Vyživující a regenerační balzám na rty s 5 % bambuckého másla. Působí proti suchým rtům a zanechává je hebké a sametové.

Rilastil Čisticí a odličovací pleťové ubrousky Daily Care (Make-up Removing Wipes) 25 ks

SKU: vivantis-kRIL015
181.00 
Odličovací ubrousky z měkké netkané textilie namočené v delikátní čistící emulzi. Hygienické a plně funkční, speciálně konstruované k odstranění make-upu a nečistoty z oblastí očí, obličeje a krku. Vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější.

Rilastil Čisticí gel pro smíšenou a mastnou pleť se sklonem k akné Acnestil (Cleansing Gel) 200 ml

SKU: vivantis-kRIL024
315.00 
Čisticí pleťový gel na denní použití je vhodný pro mastnou a smíšenou pleť a pro pleť se sklony k akné. Jemně čistí pokožku, odstraňuje nečistoty a redukuje přebytečný kožní maz.

Rilastil Čisticí gel pro smíšenou a mastnou pleť se sklonem k akné Acnestil (Cleansing Gel) 400 ml

SKU: vivantis-kRIL025
444.00 
Čisticí pleťový gel na denní použití je vhodný pro mastnou a smíšenou pleť a pro pleť se sklony k akné. Jemně čistí pokožku, odstraňuje nečistoty a redukuje přebytečný kožní maz.

Rilastil Čisticí pěna pro smíšenou a mastnou pleť se sklonem k akné Acnestil (Cleansing Mousse) 150 ml

SKU: vivantis-kRIL027
323.00 
Čisticí pleťová pěna je určena pro každodenní hygienu smíšené, mastné a k akné náchylné pokožce. Je obohacena o specifické účinné látky a kyselinu hyaluronovou. Zajišťuje šetrné čištění pleti bez vyčerpání povrchového hydrolipidického filmu a tím zachovává jeho přirozenou hydrataci.

Rilastil Čisticí pleťová emulze Aqua (Face Cleanser) 200 ml

SKU: vivantis-kRIL017
303.00 
Fluidní čistící emulze na fyziologickém pH pro každodenní očistu obličeje. Jemně zbavuje pokožku nečistot, obnovuje správnou hydrolipidickou bariéru pokožky a poskytuje okamžitou hydrataci a hebkost.

Rilastil Čisticí pleťový gel pro mastnou a smíšenou pleť Daily Care (Purifying Cleansing Gel) 200 ml

SKU: vivantis-kRIL013
323.00 
Jemný a svěží čistící pěnový gel, speciálně pro každodenní čištění mastné a smíšené pleti. Uvolňuje póry a hydratuje bez podráždění pokožky.

Rilastil Čisticí sprchový gel pro suchou a velmi suchou pokožku Xerolact (Cleansing Gel) 200 ml

SKU: vivantis-kRIL028
181.00 
Jemný pěnivý gel s fyziologickým pH (5,5), určený ke každodennímu čištění suché, velmi suché pokožky, která podléhá zarudnutí, odlupování, svědění a podráždění.

Rilastil Čisticí sprchový gel pro suchou a velmi suchou pokožku Xerolact (Cleansing Gel) 400 ml

SKU: vivantis-kRIL029
232.00 
Jemný pěnivý gel s fyziologickým pH (5,5), určený ke každodennímu čištění suché, velmi suché pokožky, která podléhá zarudnutí, odlupování, svědění a podráždění.

Rilastil Denní depigmentační krém D-Clar (Daily Depigmenting Cream) 40 ml

SKU: vivantis-kRIL023
605.00 
Denní depigmentační krém Rilastil D-Clar redukuje hyperchromii, sluneční skvrny, melasma, hyperpigmentaci způsobenou léky nebo pozánětlivé (akné) a zároveň má vyhlazující účinek.

Rilastil Dětská čisticí emulze na vlasy a tělo Dermastil Pediatric (Body Hair Cleanser) 400 ml

SKU: vivantis-kRIL038
343.00 
Specifické ošetření s obsahem vitamínu E a provitamínu B5 jemně čistí pokožku a vlasy kojenců a dětí. Nevyvolává pocit pálení v očích a zaručuje vysokou toleranci pokožky. Čistí pokožku bez změny hydro-lipidového filmu.