Zobrazen 1. – 12. z 34 výsledků

Pasta del Capitano Antibakteriální ústní voda s propolisem 400 ml

SKU: vivantis-kPDC008
60.00 
Ústní voda, která zajišťuje dokonalou hygienu a celkovou ochranu. Díky výběru účinných látek Sulfetal Zn® (Zinc Coco Sulphate) má čisticí a antibakteriální účinek, obsahuje certifikovanou, organickou kurkumu s protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi a propolis, který pomáhá snižovat bakteriální fermentaci.

Pasta del Capitano Antibakteriální ústní voda se zázvorem 400 ml

SKU: vivantis-kPDC007
60.00 
Zázvorová ústní voda s antibakteriálním účinkem. Díky přítomnosti Sulfetal Zn® s čisticím a antibakteriálním působením a certifikovaným organickým zázvorem, přirozeně osvěží, zaručuje kompletní hygienu celé ústní dutiny.

Pasta del Capitano Antibakteriální zubní pasta Kurkuma & propolis 75 ml

SKU: vivantis-kPDC001
34.00 
Antibakteriální zubní pasta, která zaručuje kompletní čištění ústní dutiny díky dezinfekčnímu a ochrannému působení exkluzivní molekuly Sulfetal Zn® přítomné ve složení, v kombinaci s uklidňujícími a antibakteriálními vlastnostmi složek přírodního původu, jako je propolis a certifikovaná bio kurkuma. Zabraňují tvorbě plaku a kazů a zanechává jemný pocit svěžesti. Je ideální pro ty, kteří milují speciální a kořeněné chutě.

Pasta del Capitano Antibakteriální zubní pasta se zázvorem Ginger 75 ml

SKU: vivantis-kPDC006
46.00 
Zubní pasta se zázvorem a s antibakteriálním účinkem. Je inovativním a bezpečným řešením pro všechny, kteří milují osvěžující a kořeněnou chuť zázvoru, aniž by museli obětovat ochranu a kompletní hygienu dutiny ústní. Antibakteriální účinek obsažený ve složení zaručuje hluboké čištění a svěží dech po dlouhou dobu.

Pasta del Capitano Bělicí ústní voda pro citlivé zuby 400 ml

SKU: vivantis-kPDC011
64.00 
Bělicí ústní voda, která zabraňuje tvorbě skvrn na zubech. Její inovativní složení s Plasdone® pomáhá obnovit a udržovat přirozenou bělost zubů bez poškození skloviny. Ideální také pro citlivé zuby díky citrátu draselnému, který snižuje citlivost zubů, zatímco betain zklidňuje a pomáhá předcházet podráždění dásní.

Pasta del Capitano Bělicí zubní pasta Capitano 1905 75 ml

SKU: vivantis-kPDC030
86.00 
Tato bělicí zubní pasta obsahuje speciální patentovanou molekulu Eureco HC®, která uvolňuje aktivní kyslík s bělicím a antibakteriálním účinkem. Odstraňuje 99 % bakterií již při prvním použití, aniž by poškodila dásně a sklovinu. Capitano 1905 je kompletní řada produktů s recepturami, které věnují zvláštní pozornost bezpečnostnímu aspektu. Obsahují Sulfetal ZN ®, patentovaná a exkluzivní molekula na bázi zinku. Toto inovativní řešení umožňuje eliminovat Laurylsulfát sodný, triclosan, parabeny a konzervační látky donor formaldehydu.

Pasta del Capitano Bělicí zubní pasta s aktivním uhlím Genedens Bio 75 ml

SKU: vivantis-kPDC027
84.00 
Zubní pasta Genedens Bio Whitening je právě pro vás ideální zubní pasta. Receptura na bázi aktivního rostlinného uhlí se váže na exogenní látky, které barví zuby, a odstraňuje je v době oplachování, čímž pomáhá obnovit a udržovat přirozenou bělost zubů. Ale to není vše. Působí také proti nepříjemným pachům, které způsobují halitózu (zápach z úst).

Pasta del Capitano Regenerační zubní pasta Genedens Bio 75 ml

SKU: vivantis-kPDC025
86.00 
Věděli jste, že kouření, kyselá jídla, reflux a nesprávná ústní hygiena mohou poškodit vaši zubní sklovinu a tím pádem i váš krásný úsměv? Regenerační zubní pasta díky bezvodnému složení (bez vody) pomáhá předcházet poškození skloviny tím, že stimuluje její přirozenou regeneraci.

Pasta del Capitano Ústní voda pro děti 6+ Junior 400 ml

SKU: vivantis-kPDC022
60.00 
Ústní voda Junior zabraňuje tvorbě zubního kazu díky kombinovanému působení fluoru a vápenatých solí. Extrakty betainu, slézu a měsíčku mají zklidňující účinek na dásně a udržují je v dobrém stavu. Sulfetal Zn® zpomaluje tvorbu plaku. Neobsahuje laurylsulfát sodný (SLS), riclosan, parabeny, alkohol a cukr. Ideální také pro děti, které nosí ortodontická rovnátka.

Pasta del Capitano Ústní voda s propolisem Protection 400 ml

SKU: vivantis-kPDC010
60.00 
Ochranná ústní voda je vyváženým výběrem aktivních látek obsažených v propolisu a zeleném čaji, které pomáhají chránit dásně a udržovat svěží dech. Zanechává příjemnou chuť díky jemnému složení s certifikovanou organickou mátou a bez alkoholu, zatímco přítomnost zinku a fluoru pomáhá předcházet zubnímu kazu a chránit sklovinu.

Pasta del Capitano Ústní voda se zinkem proti zubnímu plaku 400 ml

SKU: vivantis-kPDC009
56.00 
Ústní voda díky složení na bázi zinku předchází tvorbě plaku, spolu s esenciálními oleji pomáhá udržet dech voňavý po dlouhou dobu. Obohacený o certifikovanou organickou mátu zanechává příjemný pocit svěžesti a extrakt pupečníku asijského (Gotu kola), přispívá ke zklidnění dásní.

Pasta del Capitano Zubní kartáček pro děti Baby Captain 3+

SKU: vivantis-kPDC023
48.00 
Inovativní tvar zubního kartáčku zaručuje důkladné čištění zubů bez poškození skloviny. Přísavka na základně zubního kartáčku umožňuje jeho snadné připevnění. Kompletní balení s krytem štětinek.