Zobrazen 1. – 12. z 486 výsledků

Nivea 10minutová textilní kryomaska Cellular Elasticity Reshape (10 Minutes Sheet Mask) 1 ks

SKU: vivantis-kNI260
120.00 
10 minutová textilní maska Hyaluron Cellular Filler obsahuje 20 ml pleťového séra, kyselinu hyaluronovou a kolagenový booster. Vyplňuje vrásky a zpevňuje kontury.

Nivea Antiperspirant pro muže Black & White Original 200 ml

SKU: vivantis-kNI82242
125.00 
Antiperspirant ve spreji poskytuje spolehlivou ochranu před pocením po celých 48 hodin.

Nivea Antiperspirant ve spreji Black & White (Invisible Silky Smooth) 150 ml

SKU: vivantis-kNI82282
97.00 
Antiperspirant s jemným složením poskytuje ochranu před pocením.

Nivea Antiperspirant ve spreji Black & White Clear 200 ml

SKU: vivantis-kNI82238
114.00 
Antiperspirant ve spreji poskytuje spolehlivou ochranu před pocením a zápachem po celých 48 hodin.

Nivea Antiperspirant ve spreji Black & White Invisible Clear 2 x 150 ml

SKU: vivantis-kNI424
158.00 
Vsaďte na spolehlivou ochranu proti pocení a zápachu potu bez žlutých skvrn a bílých stop na oblečení: NIVEA Sprej antiperspirant Black & White Invisible Clear. Poznejte skutečně účinný antiperspirant s atraktivní květinovou vůní, který chrání proti pocení i zápachu a zároveň chrání i vaše oblečení. Laboratoře NIVEA jako vůbec první vyvinuly složení antiperspirantů s unikátní patentovanou technologií, která zabraňuje vzniku bílých stop na černém oblečení a pomáhá předcházet vzniku žlutých skvrn, které se mohou časem objevit na bílém oblečení. Seznamte se se světovou jedničkou v deodorantech nezanechávajících skvrny na oblečení:** NIVEA Sprej antiperspirant Black & White Invisible Clear. *Neobsahuje ethylalkohol. **Zdroj: Nielsen, Market Track, trh deodorantů, segment deodorantů proti skvrnám, měřeno v 54 zemích, prodejní hodnota a hodnota v prodeji balení, MAT konec března 2020 (2/2019 – 3/2020).

Nivea Antiperspirant ve spreji Black & White Invisible Fresh (Anti-perspirant) 200 ml

SKU: vivantis-kNI88675
81.00 
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží: NIVEA Sprej antiperspirant Invisible for Black & White Fresh. Užívejte si vůni a pocit čistoty až po 48 hodin a chraňte své černé oblečení před vznikem bílých skvrn a bílé oblečení před vznikem těch žlutých. Už žádný pot, žádný zápach a nepříjemné pocity. Bez alkoholu, se svěží vůní, kterou si zamilujete. Zkuste změnu: NIVEA Sprej antiperspirant Invisible for Black & White Fresh.

Nivea Antiperspirant ve spreji Black & White Invisible Pure 150 ml

SKU: vivantis-kNI82230
79.00 
Antiperspirant ve spreji Black & White Invisible Pure se svěží květinovou vůní poskytuje spolehlivou ochranu proti pocení bez bílých stop a žlutých skvrn na oblečení.

Nivea Antiperspirant ve spreji Black & White Invisible Silky Smooth (Anti-perspirant) 200 ml

SKU: vivantis-kNI83701
95.00 
Hledáte antiperspirant, který bude jemný natolik, že ho budete moci bez obav použít ihned po holení? Vyzkoušejte: NIVEA Sprej antiperspirant Black&White Invisible Silky Smooth. Už žádné podrážděné podpaží. Hedvábně jemná pokožka podpaží i po holení. Díky novému složení, které pečuje o pokožku, můžete svou ochranu proti potu a pachu nanést okamžitě po holení a vyrazit. Každý váš krok pak bude doprovázet svěžest a pocit jemnosti, který vydrží po celých 48 hodin. Zvolte řešení bez alkoholu, které nezanechá žádné stopy na šatech a voní tak smyslně.

Nivea Antiperspirant ve spreji Deep 150 ml

SKU: vivantis-kNI80027
111.00 
Antiperspirant zajišťuje spolehlivou ochranu před pocením.

Nivea Antiperspirant ve spreji Deep Boost (Anti-perspirant) 150 ml

SKU: vivantis-kNI403
75.00 
Antiperspirant ve spreji s antibakteriálním složením, díky kterému bude vaše pokožka bez zápachu a svěží až na 48 hodin. Řekněte stop nevzhledným skvrnám od potu a tělesnému zápachu díky této limitované edici.

Nivea Antiperspirant ve spreji Deep Energy (Anti-perspirant) 150 ml

SKU: vivantis-kNI402
71.00 
Dopřejte svému podpaží pořádnou dávku svěžesti díky antiperspirantu s unikátním složením. Aktivní uhlí se postará o zničení bakterií, které způsobují nepříjemný tělesný zápach a vy si tak budete užívat vůni espressa a cedrového dřeva klidně celých 48 hodin. Avokádový olej se pak postará o regeneraci pokožky, která může být zvlášť po holení citlivá a náchylná k podráždění. Řekněte stop nevzhledným skvrnám od potu a tělesnému zápachu.

Nivea Antiperspirant ve spreji Fresh Energy 150 ml

SKU: vivantis-kNI139
75.00 
Limitovaná edice 48 hodinové ochrany proti pocení. Vyzkoušejte i další produkty od značky Nivea !