Zobrazuji všech 5 výsledků

My Earthday Bublinková čisticí pěna (Bubble Foaming Cleanser) 300 ml

SKU: vivantis-kMYE004
428.00 
Dětská čistící pěna MyEarthday Bubble Foaming Cleanser je určena pro jemnou pokožku obličeje a rukou, zejména pro děti s velmi citlivou pletí. Má pH nejbližší k pH pokožky obličeje, tedy 5,5. Odstraňuje nečistoty po venkovních aktivitách, prach nebo zbytky opalovacího krému a zanechává pokožku hydratovanou a jemnou. Vhodná i pro alergiky. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky, kterým můžete věřit. Při kontaktu s očima pěna nepálí.

My Earthday Dárková sada tělové péče pro děti

SKU: vivantis-kMYE005
1,193.00 
Sada obsahuje: Jemný tělový mycí gel (Mild Body Wash) 300 ml Osvěžující šampon pro děti (Fresh Shampoo) 300 ml Hydratační mléko (Moisturizing Lotion) 150 ml

My Earthday Hydratační mléko (Moisturizing Lotion) 150 ml

SKU: vivantis-kMYE003
428.00 
Hydratační mléko MyEarthday Moisturizing Lotion je hypoalergenní mléko, které pomáhá hydratovat a zklidnit citlivou pokožku. Vhodné pro alergiky a děti s velmi citlivou pokožkou. Obsahuje zelený čaj a avokádový olej a je určen na obličej i tělo. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky. Produkt je vhodný pro děti od narození i jejich rodiče.

My Earthday Jemný tělový mycí gel (Mild Body Wash) 300 ml

SKU: vivantis-kMYE002
412.00 
Dětský tělový gel MyEarthday Mild Body wash je určený pro jemnou dětskou pokožku, zejména pro děti s velmi citlivou pletí a alergiky. Má pH nejbližší k pH pokožky, tedy 5,5. Odstraňuje nečistoty a pot a zanechává pokožku hydratovanou a jemnou. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky. Produkt je vhodný pro děti od narození i jejich rodiče.

My Earthday Osvěžující šampon pro děti (Fresh Shampoo) 300 ml

SKU: vivantis-kMYE001
438.00 
Dětský osvěžující šampón MyEarthday Fresh Shampoo s lehce kyselým pH (6,5) je vhodný pro citlivou dětskou pokožku hlavy a první vlásky. Efektivně působí na dětskou seboreu, nedráždí pokožku a je vhodný i pro alergiky. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky, kterým můžete věřit. Produkt je vhodný pro děti od narození i jejich rodiče.