Zobrazen 1. – 12. z 40 výsledků

Mustela Dětská čisticí voda (No Rinse Cleansing Water) 300 ml

SKU: vivantis-kMUS016
166.00 
Není čas na koupel? Čisticí voda s obsahem avokádem a nelepivou texturou poskytne během chvilky požadované osvěžení. Důkladně a jemně vyčistí dětskou tvář nebo oblast kolem plenek. Zanechává dětskou pokožku jemnou a svěží.

Mustela Dětská čisticí voda (No Rinse Cleansing Water) 500 ml

SKU: vivantis-kMUS045
199.00 
Není čas na koupel? Čisticí voda s obsahem avokádem a nelepivou texturou poskytne během chvilky požadované osvěžení. Důkladně a jemně vyčistí dětskou tvář nebo oblast kolem plenek. Zanechává dětskou pokožku jemnou a svěží.

Mustela Dětská pěnová koupel (Multi-sensory Bubble Bath) 200 ml

SKU: vivantis-kMUS014
127.00 
Pěnová koupel s organicky pěstovaným avokádem je vhodná pro každodenní hygienu kojenců, batolat a dětí již od narození. Vytváří příjemně voňavou koupel, během které jemně a efektivně čistí dětskou pokožku, aniž by ji vysoušela. Její textura, barva a jedinečná vůně pomáhají stimulovat smysly a přispívají k pohodě vašeho dítěte.

Mustela Dětská uklidňující čisticí voda pro velmi citlivou pokožku (Soothing Cleansing Water) 300 ml

SKU: vivantis-kMUS025
170.00 
Špinavé ruce, lepkavý obličej nebo mokrá plenka? Uklidňující čisticí voda bez vůně je speciálně vyvinuta pro kojence s velmi citlivou pokožkou. Je nelepivá a zanechává pokožku vašeho dítěte hebkou a hydratovanou.

Mustela Dětské čisticí mléko (Cleansing Milk) 200 ml

SKU: vivantis-kMUS003
101.00 
Mléko jemně a účinně čistí obličej a pokožku dítěte a lze jej použít již po narození. Zanechává pokožku hebkou a hydratovanou.

Mustela Dětské čisticí mléko (Cleansing Milk) 500 ml

SKU: vivantis-kMUS050
229.00 
Mléko jemně a účinně čistí obličej a pokožku dítěte a lze jej použít již po narození. Zanechává pokožku hebkou a hydratovanou.

Mustela Dětské jemné mýdlo na tvář a tělo (Gentle Soap with Cold Cream) 100 g

SKU: vivantis-kMUS009
95.00 
Jemné dětské mýdlo se včelím voskem lze denně používat k mytí obličeje a těla dítěte. Jemně čistí, hydratuje pokožku a chrání ji před vysušováním.

Mustela Dětské uklidňující hydratační mléko pro velmi citlivou pokožku (Soothing Moisture Lotion) 200 ml

SKU: vivantis-kMUS026
237.00 
Pokožka vašeho dítěte často zčervená nebo je napnutá a mravenčí? Řekněte sbohem citlivé pokožce s uklidňujícím mlékem bez vůně. Mléko je speciálně navrženo pro velmi citlivou pokožku, poskytuje okamžitou a dlouhodobou hydrataci a zanechává na vašem pokožce ochrannou vrstvu.

Mustela Dětské vyživující tělové mléko pro suchou pokožku (Nourishing Lotion with Cold Cream) 200 ml

SKU: vivantis-kMUS022
218.00 
Tělové mléko s včelím voskem lze použít k okamžité hydrataci a výživě suché pokožky novorozenců. Jeho hladká a bohatá textura a jedinečná dětská vůně promění každou aplikaci ve skutečné potěšení.

Mustela Dětské zklidňující pyžamo pro atopickou pokožku 12-24 Months (Skin Soothing Pajamas)

SKU: vivantis-kMUS024
492.00 
Dětské zklidňující pyžamo se 100% bavlnou a s recepturou se 100% přírodními ingrediencemi, které pomáhají zlepšit spánek dítěte. Materiál je určen pro atopickou pokožku, pomáhá snižovat pocit svědění a potřeby jeho škrábání.

Mustela Dětský balzám pro extrémně suchou a atopickou pokožku Stelatopia (Emollient Balm) 200 ml

SKU: vivantis-kMUS030
282.00 
Balzám z řady Stelatopia s bohatou texturou okamžitě uklidní extrémně suchou a atopickou pokožku. Poskytuje dlouhodobou hydrataci a zklidňuje nepohodlí. Pomáhá také obnovit kožní bariéru a chrání pokožku. Je speciálně navržen pro obličej a tělo kojenců a dětí.

Mustela Dětský balzám s borovicovou esencí pro klidný spánek (Soothing Chest Rub) 40 ml

SKU: vivantis-kMUS028
130.00 
Dětský balzám s nelepivou konzistencí a osvěžující vůní borovice zvlhčuje a zklidňuje pokožku. Uklidňující a relaxační účinky produktu přinášejí pohodu a relaxaci před spaním.