Zobrazuji všech 5 výsledků

MujKolagen Kolagenový nápoj pro kojící a těhotné ženy s příchutí bezinka Prokrásu s acerolou 263 g

SKU: vivantis-kMG004
1,273.00 
Způsobuje vám těhotenství vypadávání vlasů? Máte pocit, že kojení vám zhoršuje kvalitu pokožky a nehtů? Cítíte se vyčerpaná? Při dodržení doporučeného dávkování Vám obsah balení vydrží 3 měsíce. 7 účinných látek pro těhotné a kojící ženy v jediném kolagenovém doplňku, který může dodat současným i budoucím maminkám potřebné živiny pro krásnou pleť, vlasy a nehty. “Výživa v těhotenství a při kojení je velmi důležitá jak pro ženu, tak pro vyvíjející se plod novorozence.” Na český trh uvádíme unikátní kolagen, který obsahuje výlučně kvalitní složky v dostatečných dávkách. Nápoj je chutný, přírodní a zároveň dokáže účinně řešit běžné kosmetické problémy a podpořit vývoj miminka. Zapomeňme na to, že jen dobré geny jsou vstupenkou do světa krásné a pružné pleti. Nový produkt PROKRÁSU má vysokou denní dávku klinicky testovaného bioaktivního kolagenu – 2500 mg. Obohatili jsme ho i o kyselinu listovou a vitamíny. Objevte sílu mořského kolagenu.

MujKolagen Kolagenový nápoj pro kojící a těhotné ženy s příchutí limetka Prokrásu s acerolou 273 g

SKU: vivantis-kMG005
1,219.00 
7 účinných látek pro těhotné a kojící ženy v jediném kolagenovém doplňku, který může dodat současným i budoucím maminkám potřebné živiny pro krásnou pleť, vlasy a nehty “Výživa v těhotenství a při kojení je velmi důležitá jak pro ženu, tak pro vyvíjející se plod novorozence.” Na český trh uvádíme unikátní kolagen, který obsahuje výlučně kvalitní složky v dostatečných dávkách. Nápoj je chutný, přírodní a zároveň dokáže účinně řešit běžné kosmetické problémy a podpořit vývoj miminka. Zapomeňme na to, že jen dobré geny jsou vstupenkou do světa krásné a pružné pleti. Nový produkt PRO KRÁSU má vysokou denní dávku klinicky testovaného bioaktivního kolagenu – 2500 mg . Obohatili jsme ho i o kyselinu listovou a vitamíny. Objevte sílu mořského kolagenu! PROTOŽE I ŽENY BĚHEM TĚHOTENSTVÍ A V OBDOBÍ KOJENÍ CHTĚJÍ BÝT KRÁSNÉ A ZDRAVÉ PROKRÁSU kolagen pro těhotné a kojící ženy je vhodný na: Intenzivní hydrataci pokožky Zvýšení elasticity, pevnosti a pružnosti pokožky Obnovení zářivé pleti Vyhlazení drobných a redukci hlubokých vrásek Posílení vlasů a nehtů Posílení kloubů Zvýšení energie Vývoj plodu Zdravý nervový systém

MujKolagen Kolagenový nápoj s příchutí acai Prokrásu & Q10 222 g

SKU: vivantis-kMG003
1,297.00 
Objevte svět krásnější a zářivější pokožky. Představujeme vám nové tajemství krásy pro vaši pokožku, vlasy a nehty s Q10. Přirozený MAKE-UP pro každou ženu. Při dodržení doporučeného dávkování vám obsah balení vydrží 3 měsíce. Není vhodný pro kojící a těhotné ženy. Obsahuje výlučně kvalitní složky v dostatečných dávkách. Nápoj je chutný, přírodní a zároveň dokáže účinně řešit běžné kosmetické problémy. Zapomeňme na to, že jen dobré geny jsou vstupenkou do světa krásné a pružné pleti. Má vysokou denní dávku klinicky testovaného bioaktivního kolagenu – 2000 mg. Obohatili jsme ho i o kyselinu hyaluronovou a koenzym Q10. PROKRÁSU také obsahuje vitamín C a zinek. Objevte sílu mořského kolagenu.

MujKolagen Kolagenový nápoj s příchutí broskve Prokrásu 224 g

SKU: vivantis-kMG002
1,304.00 
Objevte svět krásnější a zářivější pokožky. Přirozený make-up pro každou ženu. Zároveň udržuje vaši pokožku hydratovanou a chrání ji. Lahodný nápoj s příchutí broskve a bez chemických škodlivin.

MujKolagen Kolagenový nápoj s příchutí třešně Prokrásu 223 g

SKU: vivantis-kMG001
1,196.00 
Objevte svět krásnější a zářivější pokožky. Přirozený make-up pro každou ženu. Zároveň udržuje vaši pokožku hydratovanou a chrání ji. Lahodný nápoj s příchutí třešně a bez chemických škodlivin.