Zobrazuji všech 8 výsledků

Wetyzo pH Minerals na odkyselení organismu 320 g

SKU: vivantis-z4142
344.00 
pH Minerals je doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut a vyroben na úpravu acidobazické rovnováhy organismu (odkyselení organismu).

Wetyzo Sprchový gel Baby s kyselinou hyaluronovou a kolagenem 400 ml

SKU: vivantis-z68663
282.00 
Sprchový gel BABY s kyselinou hyaluronovou a kolagenem je unikátní přírodní mycí gel , který udělá z vaší každodenní hygieny povznášející rituál a povzbudí vaše tělo i mysl. Gel obsahuje pouze přírodní mycí složky, které zabraňují vysoušení pokožky, posilují její přirozený ochranný film a zanechávají pokožku hedvábně hebkou. Gel je dermatologicky testován a je vhodný dokonce i pro velmi citlivou pokožku. Neobsahuje azobarviva, SLS, SLES, parabeny, silikony ani minerální oleje, které by mohly pokožku zbytečně zatěžovat.

Wetyzo Sprchový gel Brazilská papaya s kyselinou hyaluronovou a kolagenem 400 ml

SKU: vivantis-z68662
282.00 
Sprchový gel BRAZILSKÁ PAPAYA s kyselinou hyaluronovou a kolagenem - d opřejte své pokožce lehké pohlazení přírody. U nikátní přírodní mycí gel s kyselinou hyaluronovou a kolagenem, který udělá z vaší každodenní hygieny povznášející rituál a povzbudí vaše tělo i mysl. Gel obsahuje pouze přírodní mycí složky, které zabraňují vysoušení vaší pokožky, posilují její přirozený ochranný film a pokožku zanechávají hedvábně hebkou . Bez azobarviv, SLS, SLES, parabenů, silikonů, či minerálních olejů, které by mohly zatěžovat vaši pokožku.

Wetyzo Sprchový gel Levandule s kyselinou hyaluronovou a kolagenem 400 ml

SKU: vivantis-z68664
282.00 
Sprchový gel LEVANDULE s kyselinou hyaluronovou a kolagenem je unikátní přírodní mycí gel , který udělá z vaší každodenní hygieny povznášející rituál a povzbudí vaše tělo i mysl. Gel obsahuje pouze přírodní mycí složky, které zabraňují vysoušení pokožky, posilují její přirozený ochranný film a zanechávají pokožku hedvábně hebkou. Gel je dermatologicky testován a je vhodný dokonce i pro velmi citlivou pokožku. Neobsahuje azobarviva, SLS, SLES, parabeny, silikony ani minerální oleje, které by mohly pokožku zbytečně zatěžovat.

Wetyzo Sprchový gel Mango s kyselinou hyaluronovou a kolagenem 400 ml

SKU: vivantis-z68665
282.00 
Sprchový gel MANGO s kyselinou hyaluronovou a kolagenem je unikátní přírodní mycí gel , který udělá z vaší každodenní hygieny povznášející rituál a povzbudí vaše tělo i mysl. Gel obsahuje pouze přírodní mycí složky, které zabraňují vysoušení pokožky, posilují její přirozený ochranný film a zanechávají pokožku hedvábně hebkou . Gel je dermatologicky testován a je vhodný dokonce i pro velmi citlivou pokožku. Neobsahuje azobarviva, SLS, SLES, parabeny, silikony ani minerální oleje, které by mohly pokožku zbytečně zatěžovat.

Wetyzo Sprchový gel Nectarine blossom s kyselinou hyaluronovou a kolagenem 400 ml

SKU: vivantis-z68666
282.00 
Sprchový gel NECTARINE BLOSSOM s kyselinou hyaluronovou a kolagenem je unikátní přírodní mycí gel , který udělá z vaší každodenní hygieny povznášející rituál a povzbudí vaše tělo i mysl. Gel obsahuje pouze přírodní mycí složky, které zabraňují vysoušení pokožky, posilují její přirozený ochranný film a zanechávají pokožku hedvábně hebkou . Gel je dermatologicky testován a je vhodný dokonce i pro velmi citlivou pokožku. Neobsahuje azobarviva, SLS, SLES, parabeny, silikony ani minerální oleje, které by mohly pokožku zbytečně zatěžovat.

Wetyzo Sprchový gel White Nectarine & Pear s kyselinou hyaluronovou a kolagenem 400 ml

SKU: vivantis-z68667
282.00 
Sprchový gel White Nectarine & Pear s kyselinou hyaluronovou a kolagenem je unikátní přírodní mycí gel , který udělá z vaší každodenní hygieny povznášející rituál a povzbudí vaše tělo i mysl. Gel obsahuje pouze přírodní mycí složky, které zabraňují vysoušení pokožky, posilují její přirozený ochranný film a zanechávají pokožku hedvábně hebkou . Gel je dermatologicky testován a je vhodný dokonce i pro velmi citlivou pokožku. Neobsahuje azobarviva, SLS, SLES, parabeny, silikony ani minerální oleje, které by mohly pokožku zbytečně zatěžovat.

Wetyzo Sprchový gel Ylang-Ylang & Jasmín s kyselinou hyaluronovou a kolagenem 400 ml

SKU: vivantis-z68668
282.00 
Sprchový gel Ylang-Ylang & Jasmín s kyselinou hyaluronovou a kolagenem je unikátní přírodní mycí gel , který udělá z vaší každodenní hygieny povznášející rituál a povzbudí vaše tělo i mysl. Gel obsahuje pouze přírodní mycí složky, které zabraňují vysoušení pokožky, posilují její přirozený ochranný film a zanechávají pokožku hedvábně hebkou . Gel je dermatologicky testován a je vhodný dokonce i pro velmi citlivou pokožku. Neobsahuje azobarviva, SLS, SLES, parabeny, silikony ani minerální oleje, které by mohly pokožku zbytečně zatěžovat.