Zobrazen 1. – 12. z 19 výsledků

Veroval Chlamydie domácí test

SKU: vivantis-z52754
568.00 
Chlamydie domácí test slouží k rychlému a bezpečnému zjištění , zda jste infikováni bakterií Chlamydia trachomatis .

Veroval CRP domácí test

SKU: vivantis-z52755
279.00 
CRP domácí test pomůže rychle a bezpečně zjistit , zda je infekce v těle bakteriální a má tedy smysl nasadit antibiotika .

Veroval Hartman Thermoval Baby bezdotykový digitální teploměr

SKU: vivantis-z53776
1,060.00 
Digitální, bezdotykový infračervený teploměr, 3 v 1 - měří teplotu lidského těla (při spánku bez probuzení), předmětů i okolí (teplota vody ve vaničce, teplota lahvičky, příkrmů atd.), paměť na 10 naměřených hodnot. Praktické pouzdro pro bezpečné uložení. Baterie AA je součástí balení. Záruka 3 roky.

Veroval Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr

SKU: vivantis-z56625
1,029.00 
Digitální plně automatický tlakoměr Veroval® Compact pro měření krevního tlaku a tepové frekvence na paži. Upozorní i na poruchy srdečního rytmu. Paměť pro ukládání výsledků měření pro dva uživatele. Velký přehledný displej a jednoduché intuitivní ovládání. Univerzální manžeta 22 - 42 cm. Detekce poruch srdečního rytmu. Indikátor správného nasazení manžety na displeji. Záruka 3 roky.

Veroval Hartmann Veroval digitální pažní tlakoměr

SKU: vivantis-z52675
1,788.00 
Pažní tlakoměr Vám umožňuje kdykoliv zjistit svůj aktuální tlak . Digitální pažní tlakoměr Veroval přesně změří hodnoty systolického, diastolického krevního tlaku a tepové frekvence . Extra velký displej. Univerzální anatomicky tvarovaná manžeta 22 - 42 cm. Šetrné a bezbolestné nafukování manžety díky technologii Confort Air s integrovanou kontrolou správné polohy manžety. Detekce poruchy srdečního rytmu. Paměť pro 2 osoby. Data z aplikace Veroval medi.connect můžete konzultovat s lékařem, propojení s dalšími Veroval zařízeními, kompatibilní s PC přes USB kabel (součástí balení). Praktický transportní obal. Záruka 5 let.

Veroval Hartmann Veroval digitální Tlakoměr s EKG

SKU: vivantis-z52674
3,959.00 
Digitální tlakoměr s EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci . Kdykoliv a kdekoliv během 30 sekund, pomůže s odhalením fibrilací srdečních síní, které zaznamená a uloží do paměti. Paměť pro 2 uživatele. Anatomicky tvarovaná manžeta Secure fit, s technologii Comfort Air pro šetrné a bezbolestné nafukování manžety. Jednoduché ukládání dat v aplikaci Veroval® medi.connect, naměřené hodnoty následně můžete konzultovat s lékařem. Propojení s dalšími Veroval zařízeními, kompatibilní přes Bluetooth s i OS přes USB. Univerzální manžeta pro obvod paže 22 - 42 cm. Praktický transportní obal. Záruka 5 let.

Veroval Hartmann Veroval duo control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou L 32 – 42 cm

SKU: vivantis-z56626
2,219.00 
Digitální tlakoměr Veroval® DUO Control s klinicky ověřenou přesností měření. Patentovaná technologie Duo Control , kombinuje dvě metody měření - oscilometrickou a lékaři používanou poslechovou , to zajišťuje velmi přesné výsledky měření. Přístroj dokáže nejenom odhalit poruchy srdečního rytmu , ale i v takovém případě spolehlivě změří hodnoty krevního tlaku. Speciální ergonomicky tvarovaná manžeta Secure fit velikost L 32 - 42 cm s technologii Comfort Air pro šetrné a bezbolestné nafukování manžety. Velký přehledný displej , barevné rozlišení a jednoduché intuitivní ovládání s indikátory správného nasazení manžety, klidové polohy, teploty okolního prostředí a detekce poruch srdečního rytmu. Připojení k PC pomocí USB (USB kabel součástí balení), bezplatná aplikace Veroval® medi.connect. Paměť pro 2 uživatele + funkce návštěva. Záruka 5 let.

Veroval Hartmann Veroval duo control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou M 22 – 32 cm

SKU: vivantis-z56627
2,219.00 
Digitální tlakoměr Veroval® DUO Control s klinicky ověřenou přesností měření. Patentovaná technologie Duo Control, kombinuje dvě metody měření - oscilometrickou a lékaři používanou poslechovou , to zajišťuje velmi přesné výsledky měření. Přístroj dokáže nejenom odhalit poruchy srdečního rytmu, ale i v takovém případě spolehlivě změří hodnoty krevního tlaku. Speciální ergonomicky tvarovaná manžeta Secure fit velikost M 22 - 32 cm s technologii Comfort Air pro šetrné a bezbolestné nafukování manžety. Velký přehledný displej , barevné rozlišení a jednoduché intuitivní ovládání s indikátory správného nasazení manžety, klidové polohy, teploty okolního prostředí a detekce poruch srdečního rytmu. Připojení k PC pomocí USB (USB kabel součástí balení), bezplatná aplikace Veroval® medi.connect. Paměť pro 2 uživatele + funkce návštěva. Záruka 5 let.

Veroval Hartmann Veroval duo control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou M 22 – 32 cm a L 32 – 42 cm + síťový adaptér v dárkovém balení

SKU: vivantis-z56628
2,490.00 
Digitální tlakoměr Veroval® DUO Control s klinicky ověřenou přesností měření. Patentovaná technologie Duo Control, kombinuje dvě metody měření - oscilometrickou a lékaři používanou poslechovou, to zajišťuje velmi přesné výsledky měření. Přístroj dokáže nejenom odhalit poruchy srdečního rytmu, ale i v takovém případě spolehlivě změří hodnoty krevního tlaku. Speciální ergonomicky tvarované manžety Secure fit ve dvou velikostech (M 22 - 32 cm a L 32 - 42 cm) s technologii Comfort Air pro šetrné a bezbolestné nafukování manžety. Velký přehledný displej, barevné rozlišení a jednoduché intuitivní ovládání s indikátory správného nasazení manžety, klidové polohy, teploty okolního prostředí a detekce poruch srdečního rytmu. Připojení k PC pomocí USB (USB kabel součástí balení), bezplatná aplikace Veroval® medi.connect. Paměť pro 2 uživatele + funkce návštěva. Síťový adaptér. Záruka 5 let.

Veroval Hartmann Veroval inteligentní osobní digitální váha

SKU: vivantis-z52677
1,514.00 
Inteligentní osobní váha Vám pomůže s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu . Osobní diagnostická váha pro přesné zjištění tělesné hmotnosti, hmotnosti kostí, BMI, podílu tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle. Automaticky určí ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem , zdarma aplikace Veroval® medi.connect s možností propojení dalších Veroval zařízení, kompatibilní s PC přes USB. Oddělitelný přehledný bezdrátový displej . Přesné měření až do 180 kg. Paměť pro 4 osoby. Záruka 5 let.

Veroval Hartmann Veroval® 2v1 digitální infračervený dotykový teploměr 2v1

SKU: vivantis-z56629
639.00 
Digitální infračervený dotykový teploměr Veroval® 2v1 změří teplotu již za 1s , má velmi jednoduché ovládání. Dvě baterie AA, které jsou součástí balení vydrží bez výměny až 1000 měření. Praktické pouzdro pro bezpečné uložení. Záruka 3 roky.

Veroval Mužská plodnost domácí test

SKU: vivantis-z45636
554.00 
Mužská plodnost domácí test je rychlý test ke zjištění koncentrace spermií ve spermatu .