Zobrazuji všech 5 výsledků

Urban Alchemy Čisticí šampon Opus Magnum (Carbon Detox Shampoo) 200 ml

SKU: vivantis-kUA003
439.00 
Čisticí šampon s obsahem prášku z černého uhlí a mátovým olejem je vhodný pro každodenní mytí vlasů. Šampon má detoxikační a oživující účinky.

Urban Alchemy Kapky s fialovými pigmenty Opus Magnum Prescription Blonde (Toning Drops) 30 ml

SKU: vivantis-kUA002
417.00 
Urban Alchemy Prescription blonde jsou zcela unikátní kapky s fialovými pigmenty do vlasové péče, se kterými docílíte dlouhodobé perfektní chladné blond barvy. Univerzální kapky přinášejí nový postup v péči o barvu vlasů, přičemž není potřeba měnit své oblíbené produkty na vlasy. Kapky jsou kompatibilní se všemi šampony, kondicionéry a bezoplachovými krémy. Kapky zajistí ztlumení nežádoucího žlutého odstínu při každém mytí vlasů.

Urban Alchemy Suchý šampon Opus Magnum (Arctic Dry Powder) 60 g

SKU: vivantis-kUA005
580.00 
Suchý šampon poskytující pocit čerstvě umytých vlasů. Udržuje také rovnováhu vlasové pokožky a dokáže dlouhodobě regulovat tvorbu kožního mazu.

Urban Alchemy Suchý šampon pro objem vlasů Opus Magnum (Arctic Volume Powder) 60 g

SKU: vivantis-kUA006
568.00 
Arctic Volume Powder poskytuje vlasům rychlý objem. Intenzivní péče o vlasovou pokožku také zajišťuje, že vlasy mohou dlouhodobě růst objemnější.

Urban Alchemy Vyživující kondicionér Opus Magnum (Carbon Detox Conditioner) 200 ml

SKU: vivantis-kUA004
451.00 
Vyživující kondicionér s obsahem aktivního uhlí a mátového oleje. Je vhodný pro každodenní použití, doplňuje vlhkost a osvěžuje pokožku hlavy.