Zobrazen 1. – 12. z 20 výsledků

Tweezerman Dětské štipky a pilník na nehty (Baby Nail Clipper with File)

SKU: vivantis-kTW3065-R
159.00 
Čepele štipek i velmi jemný pilník jsou navrženy k přesnému a čistému zkrácení malých dětských nehtů. Vyzkoušejte i další produkdy od značky Tweezerman !

Tweezerman Kovové kleštičky na řasy (Classic Lash Curler)

SKU: vivantis-kTW1034-R
283.00 
Krásně natočené řasy jsou zárukou svůdného a neodolatelného pohledu. Ergonomické kleštičky na řasy Tweezerman mají všechna důležitá přizpůsobení pro snadné a rychlé natočení. Vyzkoušejte i další produkdy od značky Tweezerman !

Tweezerman Mini cestovní sada pinzet Micro Mini Tweezer Set

SKU: vivantis-kTW006
487.00 
Sada 3 menších ocelových pinzet v růžovém pouzdru ideální na cesty. Balení obsahuje tři nejoblíbenější pinzety Tweezerman. Ikonická pinzeta Slant se šikmým hrotem je ideální k úpravě obočí - její hrot má sklon přesně 25° pro precizní práci v této oblasti. Špičatá pinzeta Point pomůže vytrhnout i ty nejmenší nebo zarostlé chloupky, včetně vousů. Pinzeta Flat je vhodná pro odstranění hrubých chloupků. Všechny tři pinzety jsou ručně broušeny pro dokonalou přesnost. Doporučení: Chraňte pinzety před pádem. Hroty pinzet chraňte ochranným plastovým krytem, který je součástí balení. Po každém použití hroty pinzet očistěte dezinfekčním přípravkem. Udržujte mimo dosah dětí.

Tweezerman Neonové pilníky na nehty (Neon Nail Files) 3 ks

SKU: vivantis-kTW009
189.00 
Pilníky na nehty v inovované profesionální kvalitě ve 3 sexy neonových odstínech. Balení obsahuje praktické plastové pouzdro, abyste pilník mohli mít vždy po ruce.

Tweezerman Neonové pilníky na nehty s pouzdrem (Neon Nail Files) 3 ks

SKU: vivantis-kTW3466-R
194.00 
Pilníky na nehty Tweezerman s inovovanou profesionální kvalitou ve 3 sexy neonových odstínech. Vyzkoušejte i další produkdy od značky Tweezerman !

Tweezerman Nůžky a kartáček na obočí Brow Shaping Scissors & Brush Stainless Steel

SKU: vivantis-kTW002
449.00 
Sada Tweezerman obsahuje nůžky na úpravu obočí s ostrým, rovným ostřím s bezpečnými hroty a spirálovitý kartáček s pevnými štětinami. Nůžky na úpravu obočí jsou speciálně navrženy tak, aby bezpečně kopírovaly oblast okolí obočí. Spirálovitý kartáček s pevnými štětinami má za úkol pozvednout chloupky pro jejich přesné zastřižení. Ideální postup v péči o obočí je v použití vhodné pinzety pro definování tvaru a následné dokončení právě díky nástrojům jako je kartáček a nůžtičky.

Tweezerman Oboustranná keramická pemza (Pedro Callus Stone)

SKU: vivantis-kTW010
399.00 
Vysoce kvalitní oboustranná keramická pemza s prakticky dlouhou rukojetí pro perfektní odstranění ztvrdlé kůže z chodidel a pat.

Tweezerman Oboustranný kartáček na ruce a nehty (Nail Brush)

SKU: vivantis-kTW3086-R
145.00 
Kartáček má oválný tvar pro komfortní držení a snadné čištění rukou, nehtů i pod nehty. Vyzkoušejte i další produkdy od značky Tweezerman !

Tweezerman Oboustranný nástroj na komedony (Skin Care No-Slip)

SKU: vivantis-kTW2742-R
326.00 
Jemný ocelový nástroj s protiskluzovou úpravou je určen na hygienické a účinné čištění pleti - černých teček (plochá smyčka) i komedonů a akné (tenká smyčka). Vyzkoušejte i další produkdy od značky Tweezerman !

Tweezerman Ocelové štipky na nehty (Fingernail Clipper)

SKU: vivantis-kTW3085-R
145.00 
Kvalitní ocelové štipky mají ostré obloukové ostří pro přesné zkracování nehtů na rukách. Vyzkoušejte i další produkdy od značky Tweezerman !

Tweezerman Pilník a leštička na nehty 4 v 1 Neon Hot 4-IN-1

SKU: vivantis-kTW008
224.00 
Multifunkční nástroj pro dokonale provedenou manikůru - pilníky pro perfektně hladké nehty a leštičky pro jejich oslnivý finální vzhled.

Tweezerman Pilník na nehty Mosaic

SKU: vivantis-kTW011
131.00 
Kvalitní pilník s efektním vzorem a s oboustranným povrchem se střední zrnitostí pro pilování přírodních a akrylových nehtů.