Zobrazuji všech 10 výsledků

Tolure Cosmetics Cukrový peeling na rty Lipscrub Mango 15 g

SKU: vivantis-kTOL005
390.00 
Používání peelingu je základ pro sametově jemné a měkké rty. Cukrový peeling od naší firmy Tolure Cosmetics LIPSCRUB jemně zbaví rty odumřelých buněk a stimuluje jejich prokrvení. Zároveň zanechává na povrchu ochranný film a perfektně tak připraví rty na aplikaci lesku na rty LIPBOOST.

Tolure Cosmetics Hřebínek s kartáčkem na řasy Eyelash & Eyebrow Comb Set

SKU: vivantis-kTOL008
388.00 
Hřebínek s kartáčkem na řasy a obočí. Pro dokonale oddělené řasy.

Tolure Cosmetics Lesk na rty Lipboost Caramel 6 ml

SKU: vivantis-kTOL004
480.00 
Toužíte po plných a smyslně krásných rtech? Není nutné se hned svěřovat do rukou plastických chirurgů. Lesk pro objem rtů Tolure Cosmetic LIPBOOST® představuje bezpečnou a hlavně přirozenou cestu, jak docílit krásně plných a smyslně lesklých rtů.

Tolure Cosmetics Lesk na rty Lipboost Clear 6 ml

SKU: vivantis-kTOL003
590.00 
Toužíte po plných a smyslně krásných rtech? Není nutné se hned svěřovat do rukou plastických chirurgů. Lesk pro objem rtů Tolure Cosmetic LIPBOOST® představuje bezpečnou a hlavně přirozenou cestu, jak docílit krásně plných a smyslně lesklých rtů.

Tolure Cosmetics Micelární voda pro všechny typy pleti (Micellar Water) 400 ml

SKU: vivantis-kTOL009
250.00 
Micelární voda vhodná pro všechny typy pleti. Čisticí technologie Micelle je praktický čisticí prostředek pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty citlivé. Micely jsou čisticí prostředky, které přitahují a čistí nečistoty a make-up na pokožce jako magnet, čímž odstraňují i voděodolný a dlouhotrvající make-up. Výsledek: Pleť je jemně a účinně očištěna.

Tolure Cosmetics Oční krém proti vráskám Eyeshine 15 ml

SKU: vivantis-kTOL006
790.00 
Objevily se u vás první náznaky stárnutí pleti v okolo očí? Pokud hledáte řešení, které nezahrnuje žádné injekce nebo chirurgické zákroky, je tento oční krém určen právě pro vás. Značka Tolure Cosmetics vyvinula krém na citlivé oční partie EYESHINE, který se přirozenou cestou postará o doprovodné známky stárnutí pleti.

Tolure Cosmetics Řasenka pro větší objem řas BLACKTONATURE Volume Mascara 10 ml

SKU: vivantis-kTOL007
390.00 
Minerální barvivo dodává naší řasence její černou barvu. BLACKTONATURE je bez parabenů, bez chemikálií a ropných složek. Oftalmologicky testováno. BLACKTONATURE řasenka se svěží vůní obsahuje přírodní ingredience a esenciální oleje jako například mandlový olej, ricinový olej, vosk z lesního ovoce, vitamín E, slunečnicový olej a organický extrakt z okurky, který pomáhá zvětšit objem a dokonale oddělit řasy.

Tolure Cosmetics Sérum na řasy a obočí Hairplus 3 ml

SKU: vivantis-kTOL001
1,790.00 
Sérum na řasy a obočí Hairplus intenzivně stimuluje růst řas i obočí a pomáhá je prodloužit a zhustit. Příliš velké množství séra může způsobit alergickou reakci a pálení čí zarudnutí očí. V případě, že se produkt dostane do očí, okamžitě vypláchněte vodou. Pokud dojde k zarudnutí či pálení očí, přerušte na několik dní používání produktu.

Tolure Cosmetics Sérum pro růst vlasů Hairactiv (Activating Hair Serum) 100 ml

SKU: vivantis-kTOL011
1,990.00 
Vlasové sérum Hairactiv revitalizuje pokožku hlavy a podporuje přirozený růst vlasů, výsledkem jsou plnější a silnější vlasy. Hustota a tloušťka vlasů je posílena vysoce účinnými složkami a vaše vlasy jsou intenzivně ošetřovány pro podporu přirozeného a zdravého lesku.

Tolure Cosmetics Veganské sérum na řasy a obočí Hairplus Red Coral 3 ml

SKU: vivantis-kTOL010
1,890.00 
Sérum zajistí vašim řasám a obočí maximální délku, hustotu a objem. Díky oleji, který je získáván z obnovitelných zdrojů karibských korálů (Plexaura Homomalla) napomáhá vyprodukovat neuvěřitelnou délku a hustotu vašich řas i obočí.