Zobrazuji všech 6 výsledků

The Royal County of Berkshire Polo Club Polo Club Black – EDT 100 ml

SKU: vivantis-pRCB002100
717.00 
Toaletní voda Polo Club Black je výrazem svobody, touhy po dobrodružství a nových objevech. Jedná se o skutečně mužnou vůni, která velmi úspěšně zdůrazňuje charisma nositele. Polo Club Black je vhodný pro ty muže, kteří jsou sebevědomí, mají rebelskou povahu a vědí, kým skutečně jsou. Vyzkoušejte tuto toaletní vodu i vy.

The Royal County of Berkshire Polo Club Polo Club Blue – EDT 100 ml

SKU: vivantis-pRCB001100
709.00 
Polo Club Blue je jedinečná, aromatická pánská parfémová voda. Její začátek se otevírá tóny limetky a fialky. Dále se rovíjí v srdci, ve kterém je levandule a šalvěj. Kompozici uzavírá pačuli, ambroxan a cedr. Vyzkoušejte tuto neuvěřitelnou vůni, kterou okouzlíte své okolí.

The Royal County of Berkshire Polo Club Polo Club Blue For Women – EDT 50 ml

SKU: vivantis-pRCB00450
464.00 
Polo Club Blue For Women vás ohromí svou jedinečnou kompozicí. Úvodní akordy uchvátí vás i vaše okolí ovocnými tóny. Srdce je plné jasmínu, broskví a dřevitých tónů. Na konci vás zahalí hřejivé santalové dřevo ve spojení s vanilkou. Vyneste ji do společnosti a muži z vás nespustí oči. Svůdné aroma ve vás totiž probudí přitažlivost a smyslnost.

The Royal County of Berkshire Polo Club Polo Club Green For Women – EDT 50 ml

SKU: vivantis-pRCB00550
464.00 
V každém věku by člověk měl mít příležitost vyjádřit sebe a svou individualitu. To je zvláště důležité pro mladé a krásné dívky, které chtějí najít svou cestu v životě. Majitelka vůně Polo Club Green For Women přitáhne pozornost romantických mladých lidí, z nichž jeden se pro ni možná stane skutečným štěstím.

The Royal County of Berkshire Polo Club Polo Club Orange For Women – EDT 50 ml

SKU: vivantis-pRCB00650
464.00 
Toaletní voda Polo Club Orange For Women je magnetická dámská vůně, která kombinuje květinové a ovocné tóny. Toaletní voda vám okamžitě dodá pocit svěžesti a energie, pomůže zvýšit sebevědomí za každých okolností. Polo Club Orange For Women vás zprvu překvapí zelenými a květinovými tóny, ke kterým se přidá vůně zeleného jablka. Srdce kompozice odhalí citrusy a jablko. Základ vůně ukrývá ambru, karamel a dřevité tóny.

The Royal County of Berkshire Polo Club Polo Club Pink – EDT 50 ml

SKU: vivantis-pRCB00350
464.00 
Zdá se, že mistři módní značky The Royal County Of Berkshire Polo Club vyzkoušeli všechny barvy duhy, aby podali přesný popis každé ze svých vůní. Tentokrát je to ta nejromantičtější barva v našich životech – růžová. Polo Club Pink překypuje svými zářivými odstíny. Začátek vůně tvoří jablko a červené ovoce, které plynule přechází do srdce, které je plné jasmínu, konvalinky a zázvoru. Základ je sladký jako karamel s vanilkou.