Zobrazuji všechny 4 výsledky

Synouvelle Cosmetics Intenzivní sérum na oční partie 5.0 (Eye Recovery Serum) 15 ml

SKU: vivantis-kSY004
1,980.00 
Maximálně koncentrovaný hyaluron (11 mg hyaluronu/1 ml roztoku) pro citlivou a suchou pleť vhodný pro muže a ženy od 30 let. Koncentrovaná účinná látka séra je založena na třech různě aktivních hyaluronových kyselinách: vysokomolekulární, nízkomolekulární a lipozomální zakapslené. Kůže je obohacena maximální intenzivní vlhkostí. Dodatečně je povzbuzována v těle vlastní produkce kyseliny hyaluronové. Rychlý pomocník s povzbuzujícím a vyplňujícím efektem pro viditelně svěží oční partie.

Synouvelle Cosmetics Růstové sérum na řasy a obočí extra citlivé Sensitive 5 ml

SKU: vivantis-kSY003
2,515.00 
Vysoce výkonné sérum pro růst řas a obočí o obsahu 5 ml určené pro extra citlivé oči, pro těhotné a kojící ženy. Dechberoucí řasy vašich snů v jednom flakonu Přírodní řasy, které provokují délkou a hustotou? Už za 10 týdnů je můžete mít i vy. Tajemství spočívá v dokonalém spojení přírodních ingrediencí a nejmodernějších technologií v růstovém séru na řasy a obočí Synouvelle. Protože pouze silné a dlouhé řasy dotváří svůdný pohled, na který se jen tak nezapomíná. Výhody Extra citlivý vůči jemné pokožce, vhodný i pro těhotné a kojící ženy Dermatologicky testováno, hypoalergenní, nedráždivé složení Pohodlné domácí použití, díky kterému nemusíte chodit do salonu Průměrný nárůst o 43 % už za 10 týdnů Vhodné i v rámci péče o prodloužené řasy a při přechodu zpátky k vlastním řasám Nárůst o 43 % už za 10 týdnů Díky nejnovějším technologiím a prvotřídním rakouským ingrediencím v séru na řasy a obočí Synouvelle se staly sny o dokonale hustých a dlouhých řasách skutečností. Obsažené peptidy stimulují buněčné dělení a tím urychlují přirozený růst řas a obočí přímo ve vlasových folikulech. Díky kyselině hyaluronové a provitaminu B5 získávají řasy vyšší lesk a kvalitu, kofein podporuje cirkulaci uvnitř kořínků a zajišťuje tak ideální zásobování živinami. Výsledkem je průměrný nárůst řas o 43 % viditelný už po 10 týdnech používání. Jako jediné růstové sérum Synouvelle Sensitive na trhu je vhodné i pro těhotné a kojící ženy stejně jako pro alergiky a osoby s velmi citlivou pokožkou. Používat ho můžete také pokud máte problémy se svěděním očí či jejich častým zarudnutím. V čem je sérum na řasy a obočí Sensitive odlišné od klasické řady Synouvelle? Klasická řada séra pro růst řas a obočí se nanáší 1x denně po dobu 8 - 10 týdnů, kdy uvidíte očekávané výsledky. Balení vám vydrží po dobu 10 měsíců. Sérum se nanáší silikonovým hrotem v opravdu přesně vyměřeném množství pro obě oči.

Synouvelle Cosmetics Sérum pro aktivní růst řas a obočí (Lash & Brow Activating Serum) 5 ml

SKU: vivantis-kSY009
2,484.00 
Oslnivé řasy vašich snů máte konečně nadosah Přírodní řasy, které provokují délkou a hustotou? Už za 8 týdnů je můžete mít i vy. Tajemství spočívá v dokonalém spojení přírodních ingrediencí a nejmodernějších technologií v růstovém séru na řasy a obočí Synouvelle. Protože pouze silné a dlouhé řasy dotváří svůdný pohled, na který se jen tak nezapomíná. Výhody Průměrný nárůst o 43 % už za 8 týdnů Dermatologicky testováno, hypoalergenní, nedráždivé složení Vhodné i v rámci péče o prodloužené řasy a při přechodu zpátky k vlastním řasám Dávkování přesného množství séra Pohodlné domácí použití, díky kterému nemusíte chodit do salonu Nárůst o 43 % už za dva měsíce Díky nejnovějším technologiím a prvotřídním rakouským ingrediencím v séru na řasy a obočí Synouvelle se staly sny o dokonale hustých a dlouhých řasách skutečností. Obsažené peptidy stimulují buněčné dělení a tím urychlují přirozený růst řas a obočí přímo ve vlasových folikulech. Díky kyselině hyaluronové a provitaminu B5 získávají řasy vyšší lesk a kvalitu, kofein podporuje cirkulaci uvnitř kořínků a zajišťuje tak ideální zásobování živinami. Výsledkem je průměrný nárůst řas o 43 % viditelný už po 8 týdnech používání. Jednoduchá a bezpečná aplikace Růstové sérum na řasy a obočí aplikujte 1x denně, ideálně večer po odstranění make-upu na kořínky řas – stejně jako oční linku. Díky silikonovému hrotu nanesete na vrchní kořínky řas přesné množství výživy pro obě oči. Přecházejte z jedné a pak z druhé strany aplikátoru jeho celou plochou. Podobně postupujte i při aplikaci na obočí. Extra jemná výživa na řasy pro extra citlivou pokožku a oči Pro jemnější péči o extra citlivé oči používejte naše růstové sérum na řasy a obočí Synouvelle Sensitive . Jako jediné na trhu je vhodné i pro těhotné a kojící ženy stejně jako pro alergiky a osoby s velmi citlivou pokožkou. V čem je sérum na řasy a obočí Synouvelle Sensitive odlišné od klasické řady? Nanáší se 2x denně po dobu 10 - 12 týdnů, kdy uvidíte očekávané výsledky. Balení vám vydrží po dobu 8 měsíců. Sérum Sensitive se nanáší štětečkem v opravdu úsporném množství (otřete 1x o hranu flakonku). Vhodné i pro alergiky a budoucí maminky Používejte, pokud máte extra citlivou pokožku zejména kolem očí, trpíte alergiemi nebo svěděním očí či jejich častým zarudnutím. Jako jediné sérum na řasy je řada Synouvelle Sensitive vhodná pro těhotné a také pro kojící ženy.

Synouvelle Cosmetics Sérum pro pružnou a vypnutou pokožku a méně vrásek 3.2 (Specialist Serum) 15 ml

SKU: vivantis-kSY007
1,960.00 
Maximálně koncentrovaný hyaluron (11 mg hyaluronu/1 ml roztoku) pro citlivou a suchou pleť vhodný pro muže a ženy od 30 let. Koncentrovaná účinná látka séra je založena na třech různě aktivních hyaluronových kyselinách: vysokomolekulární, nízkomolekulární a lipozomální zakapslené. Kůže je obohacena maximální intenzivní vlhkostí. Dodatečně je povzbuzována v těle vlastní produkce kyseliny hyaluronové. Při pravidelném používání se sníží síla svalového napětí a uvolní se tak mimické svaly.