Zobrazuji všech 7 výsledků

Secret Deodorant ve spreji All Day Fresh Delicate Scent 150 ml

SKU: vivantis-kSEC004
70.00 
Secret deodorant sprej All Day Fresh Delicate Scent se snadno nanáší a jeho textura jemně splyne s vaší pokožkou. Deodorant ve spreji vytvoří suchý film, který chrání vaší pokožku před zápachem a zároveň nezanechává bílé a žluté skvrny na vaši pokožce a oblečení. Deodorant sprej All Day Fresh Delicate Scent od značky Secret vás bude po celý den provázet jemnou a uklidňující vůní.

Secret Deodorant ve spreji All Day Fresh Rosewater Scent 150 ml

SKU: vivantis-kSEC007
83.00 
Secret deodorant sprej All Day Fresh Rosewater Scent se snadno nanáší a jeho textura jemně splyne s vaší pokožkou. Deodorant ve spreji vytvoří suchý film, který chrání vaší pokožku před zápachem a zároveň nezanechává bílé a žluté skvrny na vaši pokožce a oblečení. Deodorant sprej All Day Fresh Rosewater Scent od značky Secret vás bude po celý den provázet jemnou a uklidňující vůní.

Secret Tuhý antiperspirant Delicate Scent 40 ml

SKU: vivantis-kSEC002
76.00 
Tuhý antiperspirant Delicate Scent se snadno nanáší a jeho textura jemně splyne s vaší pokožkou. Tuhý antiperspirant vytvoří suchý film, který chrání vaši pokožku před zápachem a zároveň nezanechává bílé a žluté skvrny na vaší pokožce a oblečení. Antiperspirant stick Delicate Scent od značky Secret vás bude po celý den provázet jemnou a uklidňující vůní.

Secret Tuhý antiperspirant Rosewater Scent 40 ml

SKU: vivantis-kSEC005
83.00 
Secret tuhý antiperspirant Rosewater Scent se snadno nanáší a jeho textura jemně splyne s vaší pokožkou. Tuhý antiperspirant vytvoří suchý film, který chrání vaší pokožku před zápachem. Deodorant nezanechává bílé a žluté skvrny na vaší pokožce a oblečení. Tuhý antiperspirant Rosewater Scent od značky Secret vás bude po celý den provázet jemnou a uklidňující vůní.

Secret Tuhý krémový antiperspirant Delicate Scent 40 ml

SKU: vivantis-kSEC003
78.00 
Secret tuhý krémový antiperspirant Delicate Scent je navržen s vyváženým pH a hydratačním složením, aby vaši pokožku udržoval hebkou a dlouhodobě voňavou. Nabízí technologii vylepšených vůní, které budete milovat. Tuhý krémový antiperspirant Delicate Scent od značky Secret je po aplikaci suchý a nezanechává žádné stopy, pomáhá eliminovat pachy a poskytuje až 48hodinovou ochranu proti zápachu a potu. Objevte nepřekonatelnou svěžest s tuhým krémovým antiperspirantem od značky Secret.

Secret Tuhý krémový antiperspirant Natural Unscented 40 ml

SKU: vivantis-kSEC001
83.00 
Secret tuhý krémový antiperspirant Natural Unscented je navržen s vyváženým pH a hydratačním složením, aby vaši pokožku udržoval hebkou a dlouhodobě voňavou. Nabízí technologii vylepšených vůní, které budete milovat. Tuhý krémový antiperspirant Natural Unscented od značky Secret je po aplikaci suchý a nezanechává žádné stopy, pomáhá eliminovat pachy a poskytuje až 48hodinovou ochranu proti zápachu a potu. Objevte nepřekonatelnou svěžest s tuhým krémovým antiperspirantem stick od značky Secret.

Secret Tuhý krémový antiperspirant Rosewater Scent 40 ml

SKU: vivantis-kSEC006
89.00 
Secret tuhý krémový antiperspirant Rosewater Scent je navržen s vyváženým pH a hydratačním složením, aby vaši pokožku udržoval hebkou a dlouhodobě voňavou. Nabízí technologii vylepšených vůní, které budete milovat. Tuhý krémový antiperspirant Rosewater Scent od značky Secret je po aplikaci suchý a nezanechává žádné stopy, pomáhá eliminovat pachy a poskytuje až 48hodinovou ochranu proti zápachu a potu. Objevte nepřekonatelnou svěžest s tuhým krémovým antiperspirantem od značky Secret.