Zobrazen 1. – 12. z 307 výsledků

Scholl Antiperspirant na nohy ve spreji Fresh Step 150 ml

SKU: vivantis-kOS3018426
90.00 
Pro lehkost, svěžest a čistotu vašich nohou. Vyzkoušejte další produkty značky Scholl .

Scholl Balzám na popraskané paty K+ 60 ml

SKU: vivantis-kOS8004423
119.00 
Balzám na popraskané paty K+ okamžitě poskytuje obnovení hrubé, suché a popraskané kůže. Klinicky ověřeno. Viditelný výsledek za 1 den. Scholl balzám na popraskané paty K+ je vhodný pro paty se změněnou barvou a se slabými bílými prasklinami (trhlinami). Čím je výjimečný Scholl balzám na popraskané paty K+? Obsahuje Active Repair K+ s keratinem. Je klinicky ověřené, že podporuje proces přirozené obnovy suché kůže. Vyzkoušejte další produkty značky Scholl .

Scholl Deodorant na nohy ve spreji Fresh Step 150 ml

SKU: vivantis-kOS3018410
99.00 
Sprej na nohy proti pocení a zápachu. Vyzkoušejte další produkty značky Scholl .

Scholl Elektrický pilník na chodidla do vody Velvet Smooth Pro (Wet And Dry)

SKU: vivantis-kOS3021619
806.00 
Elektrický pilník na chodidla do vody Velvet Smooth pro sametově jemná chodidla!

Scholl Elektrický pilník na chodidla Expert Care + 2 náhradní hlavice

SKU: vivantis-kSL023
510.00 
Sada obsahuje: Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály Velvet Smooth Marine Minerals Náhradní hlavice do elektrického pilníku Velvet Smooth Diamond extra hrubé 2 ks

Scholl Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály Velvet Smooth Marine Minerals

SKU: vivantis-kSL020
461.00 
Scholl Velvet Smooth Marine Minerals rychle a účinně odstraňuje nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách. Vaše chodidla tak zanechává hladká a hebká na dotek. Čistění po použití: Strojek Velvet Smooth není voděodolný. Při čištění oddělte rotační hlavici. Vypněte strojek. Vyjměte výměnnou hlavici - zmáčkněte příslušné tlačítko na straně strojku a jemným tahem vyjměte hlavici. Hlavici omyjte pod produdem vody. Vlhkým hadříkem očistěte tělo strojku. Vysušte hlavici a tělo strojku suchým hadříkem. Znovu osaďte hlavici a nasaďte ochranný kryt.

Scholl Elektrický pilník na chodidla Velvet Smooth a středně drsná rotační hlavice s mořskými minerály

SKU: vivantis-kSL029
660.00 
Nechte vyniknout svoje sametově hebká chodidla! Set obsahuje 2 výměnné hlavice. Jedna, středně drsná rotační hlavice s mořskými minerály, je určena k odstraňování tvrdé kůže a druhá rotační peelingová hlavice slouží k odstraňování kůže suché. Odstranění suché, šupinaté kůže a tvrdé pokožky na chodidlech pomocí tlaku způsobí, že vaše pokožka bude rázem vypadat mnohem jasnější a mladší.

Scholl Elektrický pilník Velvet Smooth a extra drsná hlavice

SKU: vivantis-kSL033
639.00 
Scholl Velvet Smooth rychle a účinně odstraňuje nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách. Vaše chodidla tak zanechává hladká a hebká na dotek.

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Everyday pánské 1 pár

SKU: vivantis-kOS8167574
281.00 
Gelové vložky do bot Everyday pro muže které jsou vhodné pro běžné denní nošení a aktivity. Speciální technologie GelActive tlumí nárazy vznikající při chůzi a snižuje nadměrný tlak na chodidla. Vložky tvoří dvě gelové vrstvy. tvrdší gelová náplň poskytuje oporu pro nožní klenbu a patu zatímco měkkčí gelová náplň zajišťuje výborné tlumení. Délku vložky lze podle potřeby upravit.

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Sport dámské 1 pár

SKU: vivantis-kOS8167577
294.00 
Gelové vložky do bot Scholl Sport určené ženám se speciální technologií GelActive která účinně tlumí nárazy v oblasti pat, kolen a kotníků a pomáhá snižovat tlak vyvíjený na chodidla vznikající při běhu nebo sportování. Tvar ortopedické vložky se silnou oporou nožní klenby je navržen pro celodenní pohodlí. Vložka dobře pasuje do sportovní obuvi. Velikost lze podle potřeby upravit.

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Sport pánské 1 pár

SKU: vivantis-kOS8167576
294.00 
Gelové vložky do bot Scholl Sport určené mužům se speciální technologií GelActive která účinně tlumí nárazy v oblasti pat, kolen a kotníků a pomáhá snižovat tlak vyvíjený na chodidla vznikající při běhu nebo sportování. Tvar ortopedické vložky se silnou oporou nožní klenby je navržen pro celodenní pohodlí. Vložka dobře pasuje do sportovní obuvi. Velikost lze podle potřeby upravit.