Zobrazuji všechny 4 výsledky

Sänger Nahřívací polštářek Krokodýl

SKU: vivantis-z71213
445.00 
Nahřívací plyšový krokodýl má pod kožíškem v bříšku třešňové pecky, které umí zahřát i zchladit. V zimě zahřeje na procházce, v autě nebo v kočárku, pomůže při bolavém bříšku nebo na prohřátí studené postýlky. Pomůže zchladit podvrtnutý kotník nebo natlučené koleno, využití najde i při drobných poraněních, otocích a zánětech.

Sänger Nahřívací polštářek Kuře

SKU: vivantis-z71212
389.00 
Nahřívací plyšové KUŘE má pod kožíškem v bříšku třešňové pecky, které umí zahřát i zchladit. V zimě zahřeje na procházce, v autě nebo v kočárku, pomůže při bolavém bříšku nebo na prohřátí studené postýlky. Pomůže zchladit podvrtnutý kotník nebo natlučené koleno, využití najde i při drobných poraněních, otocích a zánětech.

Sänger Nahřívací polštářek Slepice

SKU: vivantis-z71214
399.00 
Nahřívací plyšová slepice má pod kožíškem v bříšku třešňové pecky, které umí zahřát i zchladit. V zimě zahřeje na procházce, v autě nebo v kočárku, pomůže při bolavém bříšku nebo na prohřátí studené postýlky. Pomůže zchladit podvrtnutý kotník nebo natlučené koleno, využití najde i při drobných poraněních, otocích a zánětech. Třešňové pecky lze vyjmout z obalu zvířátka a vložit do mikrovlnné nebo horkovzdušné trouby. Třešňové pecky výborně uchovávají teplo. Pro ochlazení vložte pecičky do igelitového sáčku a poté do mrazničky.

Sänger Termofor dětský Tučňák s čepicí 0,8 l

SKU: vivantis-z71215
545.00 
Termofor pro děti je zahřívací láhev s obalem plyšového zvířátka. Slouží k lokálnímu zahřátí určité části lidského těla . Využívá se při bolestech zad, svalů, kloubů, nachlazení a k prohřátí ledvin. Také je to pomocník na prohřátí studené postele a slouží i pro příjemnou relaxaci.