Zobrazuji všech 9 výsledků

Royal & Langnickel Sada kosmetických štětců Moda Complete

SKU: vivantis-kRL010
307.00 
Sada obsahuje: Kosmetický štětec na pudr a make-up Multi-Purpose Powder Zkosený kosmetický štětec na make-up Angle Foundation Kosmetický štětec na oční stíny Domed Shadow Kosmetický štětec na oční linky Angle Liner Pouzdro na štětce

Royal & Langnickel Štětec na konturování Chique™ Studio Contour

SKU: vivantis-kRL005
41.00 
Pomocí štětce vystínujte a zjemněte ostré linie kontur nebo použijte samostatně k vytvoření měkkých kontur. Štětec je vhodný pro každodenní použití. Díky syntetickým štětinám je jeho používání velmi příjemné pro vás i vaši pokožku.

Royal & Langnickel Štětec na make-up a finální úpravu Chique™ Studio Blender

SKU: vivantis-kRL003
61.00 
Štětec je perfektní pro vytvoření rovnoměrné povrchové úpravy s minerálním make-upem, podkladovou bází nebo pudrem a zároveň k dokončení vašeho vzhledu. Štětec je vhodný pro každodenní použití. Díky syntetickým štětinám je jeho používání velmi příjemné pro vás i vaši pokožku.

Royal & Langnickel Štětec na make-up a podkladovou bázi Chique™ Studio Foundation

SKU: vivantis-kRL006
61.00 
Tento hladký štětec vám pomůže dosáhnout bezchybného sjednocení pleti pro základ vašeho líčení. Lze použít na podkladovou bázi či make-up. Štětec je vhodný pro každodenní použití. Díky syntetickým štětinám je jeho používání velmi příjemné pro vás i vaši pokožku.

Royal & Langnickel Štětec na make-up pro svěží vzhled Chique™ Studio Lg Stippler

SKU: vivantis-kRL004
69.00 
Použijte s tekutým podkladem či make-upem pro lesklou povrchovou úpravu, zářivý a vzdušný vzhled. Štětec je vhodný pro každodenní použití. Díky syntetickým štětinám je jeho používání velmi příjemné pro vás i vaši pokožku.

Royal & Langnickel Štětec na obočí a řasy Chique™ Studio Brow/Lash

SKU: vivantis-kRL008
22.00 
Štětec perfektní pro líčení a rozčesávání obočí i řas. Štětec je vhodný pro každodenní použití. Díky syntetickým štětinám je jeho používání velmi příjemné pro vás i vaši pokožku.

Royal & Langnickel Štětec na pudr Chique™ Studio Powder

SKU: vivantis-kRL002
61.00 
Našechraný štětec slouží pro dokončení vašeho vzhledu a to poprášením pudru. Štětec je vhodný pro každodenní použití. Díky syntetickým štětinám je jeho používání velmi příjemné pro vás i vaši pokožku.

Royal & Langnickel Štětec na rozjasnění Chique™ Studio Fan

SKU: vivantis-kRL001
61.00 
Jemný štětec se dokonale hodí k zvýraznění a rozjašnění jemných linií vašeho obličeje. Štětec je vhodný pro každodenní použití. Díky syntetickým štětinám je jeho používání velmi příjemné pro vás i vaši pokožku.

Royal & Langnickel Zahnutý štětec na oční linky a detailní líčení Chique™ Studio Liner

SKU: vivantis-kRL007
21.00 
Štětec dokonale obkresluje horní a dolní linie řas díky zkoseným štětinám a okraji. Ideální pro nanášení tekutých i tuhých očních linek a k detailnímu líčení. Štětec je vhodný pro každodenní použití. Díky syntetickým štětinám je jeho používání velmi příjemné pro vás i vaši pokožku.