Zobrazen 1. – 12. z 19 výsledků

Rodinná firma Pleva Balzám na popraskanou pokožku

SKU: vivantis-z58430
107.00 
Balzám na popraskanou pokožku má aktivní látky, které podporují hojení drobných prasklinek. Používá se především k péči o hrubou, popraskanou pokožku a k jejímu dlouhodobému změkčení a zvláčnění. Přípravek obsahuje pachový absorbér.

Rodinná firma Pleva Balzám na rty – kelímek

SKU: vivantis-z58428
66.00 
Balzám se používá na suché a popraskané rty. Obsahuje hydratační, regenerační a ochranné látky. Má hojivé účinky medu a heřmánku. Při používání jsou rty vláčné a jemné. Obsahuje UV filtr.

Rodinná firma Pleva Balzám na rty – kulička 5 g

SKU: vivantis-z58429
66.00 
Balzám na rty je vhodný pro každodenní používání. V zimě ochrání mrazy namáhané rty, v létě zase hydratuje vysušené. Obsahuje regenerační, ochranné i hydratační látky, proto by ve vaší kabelce rozhodně neměl chybět - ať už pro udržení pěkného vzhledu vašich rtů nebo jako první pomoc pro počasím a klimatizací namáhané rty.

Rodinná firma Pleva Bambucký balzám s propolisem

SKU: vivantis-z58431
191.00 
Bambucký balzám s propolisem je vhodný jako mast i jako pleťový krém. Bambucké máslo dokáže pleti dodat pružnost a jemnost, propolisový extrakt regeneruje a účinně chrání proti volným radikálům. Vybrané přísady působí i antimikrobiálně. Bez přidané parfemace.

Rodinná firma Pleva Květový pyl

SKU: vivantis-z58436
96.00 
Květový včelí pyl obsahuje naprosto jedinečnou kombinaci látek, která vlévá krev do žil celé naší přírodě. Ne náhodou včelky krmí pylem celý úl.

Rodinná firma Pleva Mast s apisinem

SKU: vivantis-z58426
86.00 
Mast s apisinem prokrvuje pokožku v oblasti bolestivých kloubů a pomáhá odstranit jejich bolest a udržet masírované části v dobrém stavu. Stačí opravdu malé množství masti se včelím jedem a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Rodinná firma Pleva Mast s propolisem

SKU: vivantis-z58424
79.00 
Mast s propolisem se používá na suchou, popraskanou kůži pro své regenerační účinky. Mast s propolisem je vhodná k péči o pokožku náchylnou na plísně, ekzémy nebo v oblasti hemeroidů.

Rodinná firma Pleva Medová mast s propolisem

SKU: vivantis-z58425
80.00 
Medová mast s propolisem citlivě pečuje o suchou a popraskanou pokožku. Je vhodná na plísně a ekzémy, po ozařování nebo při hemeroidech. Obsahuje velké množství látek s hojivými účinky.

Rodinná firma Pleva Medové mýdlo

SKU: vivantis-z58433
69.00 
Medové mýdlo pomáhá udržovat pokožku správně hydratovanou, zjemňuje, zvláčňuje a kouzelně voní. Skvělé mýdlo s medem i pro naše nejmenší.

Rodinná firma Pleva Medový krém na ruce

SKU: vivantis-z58432
107.00 
Medový krém na ruce se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Med je bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky, které napomáhají ve výživě pleti . Medový krém je určený k ošetření rukou, jejich regeneraci a výživě.

Rodinná firma Pleva Mýdlo s mateří kašičkou

SKU: vivantis-z58435
69.00 
Mýdlo s mateří kašičkou uchovává mladiství vzhled.

Rodinná firma Pleva Mýdlo s propolisem

SKU: vivantis-z58434
56.00 
Mýdlo s propolisem má výborné účinky především na čištění problematické pleti, zároveň je ale velmi jemné, nevysušuje a je vhodné na pokožku náchylnou k plísni nebo ekzémům.