Zobrazen 1. – 12. z 45 výsledků

René Furterer Bezoplachový obnovující krém pro poškozené vlasy Absolue Keratine (Repairing Beauty Cream) 100 ml

SKU: vivantis-kRF012
483.00 
Obnovující krém je vhodný pro vlasy poničené opakovaným barvením, chemickými zásahy nebo tepelnou úpravou. Vyživuje a posiluje vlasy, usnadňuje jejich úpravu a zanechává je pružné a lesklé.

René Furterer Bezoplachový sprej pro barvené vlasy Okara (Color Enhancing Spray) 150 ml

SKU: vivantis-kRF091
363.00 
Bezoplachový sprej podporuje zářivou barvu a lesk vlasů. Díky lehké textuře nezatěžuje vlasy a provoní je květinovou vůní.

René Furterer Bezoplachový sprej pro objem vlasů Volumea (Volumizing Conditioning Spray) 125 ml

SKU: vivantis-kRF103
367.00 
Tento ultralehký bezoplachový sprej s obsahem extraktu z rohovníku poskytuje jemným a zplihlým vlasům dlouhotrvající objem. Má antistatický účinek, viditelně zahušťuje prameny, usnadňuje rozčesávání a zanechává vlasy pružné.

René Furterer Hydratační krém pro suché vlasy Karité Hydra (Hydrating Shine Day Cream) 100 ml

SKU: vivantis-kRF032
370.00 
Hydratační krém pro suché vlasy Karité Hydra poskytne vlasům maximální ochranu. Šampon obsahuje 100 % aktivních složek přírodního původu. Hydratuje, zjemňuje a viditelně zkrášluje vlasy.

René Furterer Intenzivně vyživující maska pro velmi suché vlasy Karité Nutri (Intense Nourishing Mask) 200 ml

SKU: vivantis-kRF038
585.00 
Intenzivně vyživující maska pro velmi suché vlasy Karité Nutri poskytuje velmi suchým vlasům výjimečnou hloubkově obnovující péči. Maska chrání vlasy před poškozením a navrací jim ztracený lesk.

René Furterer Intenzivně vyživující olejová péče pro velmi suché vlasy Karité Nutri (Intense Nourishing Oil) 100 ml

SKU: vivantis-kRF040
611.00 
Intenzivně vyživující olejová péče pro velmi suché vlasy Karité Nutri regeneruje a vyživuje velmi suché vlasy. Navrací pokožce hlavy rovnováhu - výsledkem jsou vyživené, lesklé vlasy na dotek jemné a hebké.

René Furterer Intenzivní noční péče pro velmi suché vlasy Karité Nutri (Intense Nourishing Overnight Care) 75 ml

SKU: vivantis-kRF041
504.00 
Intenzivní noční péče pro velmi suché vlasy Karité Nutri ve formě fluidu je 8 hodinová intenzivní noční péče, která poskytuje vlasům hloubkovou hydrataci a opravu během vašeho spánku! Obsahuje 100 % aktivních složek přírodního původu.

René Furterer Kondicionér pro ochranu barvy Okara Color (Color Protection Conditioner) 150 ml

SKU: vivantis-kRF102
371.00 
Kondicionér zabraňuje blednutí a vymývání barvy a usnadňuje rozčesávání. Zanechává vlasy jemné, lesklé a jejich barvu zářivou.

René Furterer Kondicionér pro větší objem vlasů Volumea (Volumizing Conditioner) 150 ml

SKU: vivantis-kRF084
345.00 
Kondicionér pro větší objem vlasů Volumea vznikl pro potřeby jemných vlasů. Usnadňuje rozčesávání vlasů, uhlazuje vlasy a dodává jim intenzivní objem. Nezatěžuje vlasy ani je neslepuje.

René Furterer Kondicionér ve spreji pro lesk vlasů Lumicia (Illuminating Shine Rinse Spray) 150 ml

SKU: vivantis-kRF048
349.00 
Kondicionér ve spreji pro lesk vlasů Lumicia je vhodný pro všechny typy vlasů. Uhlazuje vlasy a tím usnadňuje jejich rozčesávání. Je vhodný pro každodenní použití, neobsahuje silikony. Vyživuje vlasy do hloubky a opravuje jejich poškození. Zanechá vlasy zářivě lesklé!

René Furterer Mlha pro lesk vlasů Style Glossy Finish (Shine Mist) 200 ml

SKU: vivantis-kRF122
339.00 
Mlha se používá k dokončení všech typů účesů k okamžitému zvýšení lesku. Díky koncentraci ochranného jojobového oleje rozjasňuje vlasy, aniž by je zatěžovala. Chrání vlasové vlákno a zachovává jejich krásu.

René Furterer Modelovací gel na vlasy Style Sculpt & Hold (Holding Gel) 150 ml

SKU: vivantis-kRF120
265.00 
Modelovací gel s jemnou a nelepivou texturou zafixuje účes dle potřeby. Receptura gelu na základě extraktu z jojoby chrání vlasové vlákno a zachovává jeho přirozenou krásu. Dodává vlasům lesk a je ideální pro krátké vlasy, můžete vytvořit odvážný účes nebo vytvořit rozcuchaný vzhled.