Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

PGI Dárková sada Kampotských pepřů 110 g, fermentovaný (50 g) a červený (60 g) KSPKRPPP

SKU: pottenpannen-A0075013
890.00 

Dárek pro opravdové gurmány. Ochutnejte originální produkty prvotřídní světové kvality, výjimečné pepře šéfkuchařů. Dárkové balení Fresh Salted Kampot Pepper a Kampot Red Pepper z farmy La Plantation, s certifikací původu a Fair Trade. Exkluzivní řada delikates Potten & Pannen - Staněk. V uzavíratelných skleněných kořenkách, hmotnost náplně 50 a 60 gramů. 

V dárkovém balení najdete dvě skleněné kořenky, s kuličkami pravého kampotského pepře, červeného a fermentovaného zeleného. 

K dispozici je i dárková sada s kořenkami bílého a fermentovaného zeleného pepře.

PGI Dárková sada Kampotských pepřů 120 g, fermentovaný (50 g) a bílý (70 g) KSPKWPPP

SKU: pottenpannen-A0080472
915.00 

Dárek pro opravdové gurmány. Ochutnejte originální produkty prvotřídní světové kvality, výjimečné pepře šéfkuchařů. Dárkové balení Fresh Salted Kampot Pepper a Kampot White Pepper z farmy La Plantation, s certifikací původu a Fair Trade. Exkluzivní řada delikates Potten & Pannen - Staněk. V uzavíratelných skleněných kořenkách, hmotnost náplně 50 a 70 gramů. 

V dárkovém balení najdete dvě skleněné kořenky, s kuličkami pravého kampotského pepře, bílého a fermentovaného zeleného. 

K dispozici je i dárková sada s kořenkami červeného a fermentovaného zeleného pepře.

PGI Kampotský pepř bílý Potten & Pannen – Staněk, kořenka 70 g KWP70PP

SKU: pottenpannen-A0046104
499.00 
Provoňte svou kuchyni pepřem prvotřídní světové kvality! Přivezli jsme pro vás z Kambodže pravý bílý kampotský pepř z farmy La Plantation, s certifikací původu PGI a Fair Trade. Unikátní bílý pepř z Kampotu, se sametově jemnou chutí s tóny čerstvých bylin, euklyptu, rozmarýnu a citrusů. Z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. V uzavíratelné skleněné kořence, hmotnost náplně 70 gramů. Kuličky pepře jsou vhodné do běžných mlýnků na pepř.

PGI Kampotský pepř bílý Potten & Pannen – Staněk, tubus 50 g KWP50TU

SKU: pottenpannen-A0046097
399.00 
Provoňte svou kuchyni pepřem prvotřídní světové kvality! Přivezli jsme pro vás z Kambodže pravý bílý kampotský pepř z farmy La Plantation, s certifikací původu PGI a Fair Trade. Unikátní bílý pepř z Kampotu, se sametově jemnou chutí s tóny čerstvých bylin, euklyptu, rozmarýnu a citrusů. Z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. Ekologické balení v tubusu z recyklovaného papíru, který zároveň poslouží jako kořenka, hmotnost náplně 50 gramů. Kuličky pepře jsou vhodné do běžných mlýnků na pepř.

PGI Kampotský pepř černý Potten & Pannen – Staněk, kořenka 60 g KBP60PP

SKU: pottenpannen-A0046105
399.00 
Provoňte svou kuchyni pepřem prvotřídní světové kvality! Přivezli jsme pro vás z Kambodže pravý kampotský pepř z farmy La Plantation, s certifikací původu PGI a Fair Trade. Unikátní černý pepř z Kampotu, s chutí i vůní máty a eukalyptu, z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. V uzavíratelné skleněné kořence, hmotnost náplně 60 gramů. Kuličky pepře jsou vhodné do běžných mlýnků na pepř.

PGI Kampotský pepř černý Potten & Pannen – Staněk, tubus 50 g KBP50TU

SKU: pottenpannen-A0046098
299.00 
Provoňte svou kuchyni pepřem prvotřídní světové kvality! Přivezli jsme pro vás z Kambodže pravý kampotský pepř z farmy La Plantation, s certifikací původu PGI a Fair Trade. Unikátní černý pepř z Kampotu, s chutí i vůní máty a eukalyptu, z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. Ekologické balení v tubusu z recyklovaného papíru, který zároveň poslouží jako kořenka, hmotnost náplně 50 gramů. Kuličky pepře jsou vhodné do běžných mlýnků na pepř.

PGI Kampotský pepř červený Potten & Pannen – Staněk, kořenka 60 g KRP60PP

SKU: pottenpannen-A0046106
469.00 
Provoňte svou kuchyni pepřem prvotřídní světové kvality! Přivezli jsme pro vás z Kambodže pravý kampotský pepř z farmy La Plantation, s certifikací původu PGI a Fair Trade. Unikátní červený pepř z Kampotu, s výrazným dřevitým a sladce ovocným aroma, z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. V uzavíratelné skleněné kořence, hmotnost náplně 60 gramů. Kuličky pepře jsou vhodné do běžných mlýnků na pepř.

PGI Kampotský pepř červený Potten & Pannen – Staněk, tubus 50 g KRP50TU

SKU: pottenpannen-A0046099
399.00 
Provoňte svou kuchyni pepřem prvotřídní světové kvality! Přivezli jsme pro vás z Kambodže pravý kampotský pepř z farmy La Plantation, s certifikací původu PGI a Fair Trade. Unikátní červený pepř z Kampotu, s výrazným dřevitým a sladce ovocným aroma, z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. Ekologické balení v tubusu z recyklovaného papíru, který zároveň poslouží jako kořenka, hmotnost náplně 50 gramů. Kuličky pepře jsou vhodné do běžných mlýnků na pepř.

PGI Kampotský pepř dehydrovaný Potten & Pannen – Staněk, kořenka 14 g KGP14PP

SKU: pottenpannen-A0046103
399.00 
Ochutnejte originální produkt prvotřídní kvality. Dehydrovaný zelený pepř s certifikací Fair Trade – pravý kampotský, ručně sbíraný pepř z farmy La Plantation, jehož unikátní barva, chuť i vůně jsou zachovány díky dehydrataci za nízké teploty. Dokonalé pepřové křupinky, které chutnají stejně skvěle jako čerstvě utržený pepř z Kampotu, z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. V uzavíratelné skleněné kořence, hmotnost náplně 14 gramů. Směs není vhodná do mlýnků na pepř!

PGI Kampotský pepř dehydrovaný Potten & Pannen – Staněk, tubus 20 g KGP20TU

SKU: pottenpannen-A0046096
349.00 
Ochutnejte originální produkt prvotřídní kvality. Dehydrovaný zelený pepř s certifikací Fair Trade – pravý kampotský, ručně sbíraný pepř z farmy La Plantation, jehož unikátní barva, chuť i vůně jsou zachovány díky dehydrataci za nízké teploty. Dokonalé pepřové křupinky, které chutnají stejně skvěle jako čerstvě utržený pepř z Kampotu, z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. Ekologické balení v tubusu z recyklovaného papíru, který zároveň poslouží jako kořenka, hmotnost náplně 20 gramů. Směs není vhodná do mlýnků na pepř!

PGI Kampotský pepř fermentovaný Potten & Pannen – Staněk, kořenka 50 g KSP50PP

SKU: pottenpannen-A0046107
449.00 
Ochutnejte originální produkt prvotřídní světové kvality! Přivezli jsme pro vás Fresh Salted Kampot Pepper s certifikací Fair Trade – pravý kampotský, ručně sbíraný pepř z farmy La Plantation, jehož unikátní chuť a struktura je zachována díky přírodní fermentaci v mořské soli. Křupavý černý pepř z Kampotu s ovocitou chutí, konzervovaný v mořské soli, z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. V uzavíratelné skleněné kořence, hmotnost náplně 50 gramů. Směs není vhodná do mlýnků na pepř!

PGI Kampotský pepř fermentovaný Potten & Pannen – Staněk, tubus 50 g KSP50TU

SKU: pottenpannen-A0046101
399.00 
Ochutnejte originální produkt prvotřídní světové kvality! Přivezli jsme pro vás Fresh Salted Kampot Pepper s certifikací Fair Trade – pravý kampotský, ručně sbíraný pepř z farmy La Plantation, jehož unikátní chuť a struktura je zachována díky přírodní fermentaci v mořské soli. Křupavý černý pepř z Kampotu s ovocitou chutí, konzervovaný v mořské soli, z exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen - Staněk. Ekologické balení v tubusu z recyklovaného papíru, který zároveň poslouží jako kořenka, hmotnost náplně 50 gramů. Směs není vhodná do mlýnků na pepř!