Zobrazuji všech 5 výsledků

Petitfée Chladící maska na oční okolí Agave Cooling (Hydrogel Eye Mask) 60 ks

SKU: vivantis-kPET003
384.00 
Chladící oční náplast s extraktem z agáve. Hydratuje a vyhlazuje pokožku, zesvětlují tmavé kruhy pod očima, zmírňuje otoky a obnovují pevnost a pružnost pokožky. Hluboké zvlhčení pomůže udržet pokožku mladistvou a zabrání vzniku vrásek.

Petitfée Hydrogelová pleťová maska se zlatem a hlemýždím extraktem Gold & Snail (Hydrogel Mask Pack) 5 ks

SKU: vivantis-kPET010
354.00 
Pleťová maska s extraktem ze zlata a hlemýždího hlenu, který rychle proniká do pokožky a pomáhá, aby byla vaše pokožka zpevněná, zdravá a rozjasněná.

Petitfée Hydrogelová pleťová maska se zlatem a hlemýždím extraktem Gold & Snail (Hydrogel Mask)

SKU: vivantis-kPET012
71.00 
Hydrogelová maska pomáhá obnovit pružnost a zářivost pokožky, má hojivý a zpevňující účinek, napomáhá regeneraci pokožky a zpomaluje projevy změn souvisejících s věkem.

Petitfée Objemový olej na rty Super Volume (Lip Oil) 3 g

SKU: vivantis-kPET008
469.00 
Super Volume Lip Oil je ošetřující olej s účinkem plných rtů. Změkčuje a hydratuje rty a obohacuje je o vitamíny, mastné kyseliny a další prospěšné látky. Zároveň je chrání před volnými radikály.

Petitfée Oční krém pro zralou pleť Pep-Tightening (Eye Cream) 30 g

SKU: vivantis-kPET002
413.00 
Oční krém s obsahem peptidů a s liftingovým účinkem Pep-Tightening Eye Cream účinně bojuje proti existujícím vráskám a zpomaluje proces stárnutí, intenzivně vyživuje a obnovuje ochrannou bariéru pleti. Zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, vyhlazuje jemné linky, snižuje otoky a jemně zesvětluje tmavé kruhy.