Zobrazuji všech 6 výsledků

Penhaligon`s Artemisia – EDP 100 ml

SKU: vivantis-pPHG038100
4,149.00 
Artemisia od Penhaligon's je květinová pižmová dámská parfémová voda s pudrovými podtóny. Vůně je inspirovaná řeckou bohyní lovu a Měsíce - krásnou a moudrou Artemis. Tato vůně je mistrovským dílem a splní i ty nejnáročnější požadavky jakékoli ženy. Staňte se bohyní, kterou v sobě ukrýváte - nastal ten správný čas zazářit. Jiskřivý úvod roztančí nektarinka a zelené tóny, srdce patří lehké a smyslné vůni květin, které doplňuje šťavnaté jablko, lahodná vanilka a omamné lístky čaje. V základu ucítíme dřevité tóny santalu a dubového mechu, který krouží kolem pižma ambry. Jedinečně přitažlivá a okouzlující vůně pro ženy, které chtějí zazářit. Penhaligon's Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon's, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon's u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2002.

Penhaligon`s Clandestine Clara – EDP 75 ml

SKU: vivantis-pPHG02975
5,799.00 
Clandestine Clara od Penhaligon's je dámská dřevitá parfémová voda s kořeněnými a ambrovými podtóny. Je to gurmánská, pikantní a sladká vůně, která vypráví příběh o exotickém cestování. Vůně pro nespoutané a nezávislé ženy, které mají rády tajemství a dobrodružství. Úvodní tóny rumu a vanilky se přelévají v kořeněné srdce, které vyniká opojnou kombinací skořice a pižma. Hřejivou tečkou je neodolatelná ambra a nasládlé pačuli. Clandestine Clara je stejně jedinečná jako nositelka této vůně. Penhaligon's Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon's, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon's u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Penhaligon`s Heartless Helen – EDP 75 ml

SKU: vivantis-pPHG02475
5,799.00 
Parfémovaná voda Heartless Helen od značky Penhaligon's vypráví neuvěřitelný příběh ženské síly. Tato svůdná květinová vůně okamžitě upoutá pozornost svými úvodními tóny růžového pepře a mandarinky, které dále uvolňují místo pro osvěžující tuberózu a jasmín. Tyto složky perfektně vyniknou na dřevitém základu, který je doplněn o luxusní kašmír a santalové dřevo. Velmi ženská, nespoutaná a divoká vůně, která svádí každého, kdo její nositelce vstoupí do cesty. Zažijte díky vůni Heartless Helen dobrodružství v exotické krajině plné kouzel. Penhaligon's Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon's, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon's u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Penhaligon`s Savoy Steam – EDP 100 ml

SKU: vivantis-pPHG042100
4,149.00 
Savoy Steam od Penhaligon's je orientální svěží parfémová voda pro muže i ženy. Tato vůně je inspirována první vůní Penhaligon's, Hammam Bouquet z roku 1872. Parfémová voda připomíná atmosféru, která panovala v tureckých lázních a saunách, které byly v té době v Londýně v módě. Oproti exotickým vlastnostem Hammam Bouquet tato vůně vyniká skvostnými tóny čistoty. Přeneste se díky této vůni do lázní, kde stoupá pára protkaná opojnou vůní tuniských růží a pelargonie. Pikantní tóny růžového pepře, který probudí vaše smysly, jsou vyváženy rozmarýnem, očistnou vůní kadidla a teplým nádechem benzoinu. Penhaligon's Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon's, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon's u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Tvůrkyní vůně je Juliette Karagueuzoglou a vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Penhaligon`s The Favourite – EDP 100 ml

SKU: vivantis-pPHG044100
4,149.00 
The Favourite od Penhaligon's je dámská květinově-dřevitá parfémová voda s pižmovými podtóny. Tato parfémová voda vzdává hold okouzlující, přitažlivé a temperamentní ženě, kterou je tato vůně inspirována - Sarah Churchillové, vévodkyni z Marlborough. Vůně se otevírá štavnatou mandarinkou a vzdušným spojením fialky a frézie. Vůni zabarvuje do zlata zářivá mimóza, jedinečnou medově hřejivou vůni přináší jasmín Sambac a kosatec a vytváří tak mlhavý, pudrový dojem. Jasný a éterický charakter základu spočívá ve spojení santalového dřeva, ambroxanu a pižma. Penhaligon's Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon's, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon's u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůni vytvořila Alienor Massenet v roce 2020.

Penhaligon`s Zizonia – EDT 100 ml

SKU: vivantis-pPHG016100
1,270.00 
Zizonia je orientálně-dřevitá vůně pro ženy. V citrusově-kořeněném úvodu ucítíte bergamot, pomeranč, koriandr a kardamom. V srdci se rozvoní kombinace levandule a pelargonie doplněná o zázvor, pepř, kmín a muškový oříšek. Kompozici uzavírá santalové dřevo, hřejivá ambra, vetiver, virginský cedr a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 1930.