Zobrazuji všechny 4 výsledky

PARASIDOSE Kovový hřeben pro snadné odstranění vší

SKU: vivantis-z70941
76.00 
Kovový hřeben pomáhá odstranit vši a mrtvé hnidy z vlasů po aplikovaní odvšivacího připravku. Mezery mezi zoubky jsou velmi uzké (0,1 mm) a lehce zachytávájí vši a hnidy.

PARASIDOSE Odvšivovací přípravek Biococidine Expres 100 ml

SKU: vivantis-z70942
299.00 
Odvšivovací přípravek má klinicky prokázanou 100% účinnost. Biococidine Express je přírodní produkt, který při jediném použití mechanicky odstraňuje vši a hnidy . Působí během 15 minut tím, že vši udusí a rozpoští olej, kterým se hnidy přichytávají k vlasům. Přípravek je bez parabenů, bez phenoxyethanolu, bez silikonů, bez insekticidů a neobsahuje žádné chemické ani neurotoxické insekticidy. Díky krémové textuře přípravek nestéká. Neobsahuje silikony a snadno se oplachuje.

PARASIDOSE Regenerační šampon s levandulovým olejem 200 ml

SKU: vivantis-z70939
119.00 
Šampon obsahuje esenciální levandulový olej, který je speciálně vyvinutý k výživě vlasů, jejich posílení a ochraně při vyčesávání . Napomáhá spláchnutí zbytků odvšivovacího prostředku.

PARASIDOSE Repelentní mašle do vlasů Chouchou

SKU: vivantis-z70940
199.00 
Unikatní repelentní mašle do vlasů obsahuje esenciální oleje z levandule v mikrokapslích, které uvolňuji aktivní latky po celý den. Mašle je určena k preventivní ochraně před napadáním dětskou vší.