Zobrazuji všech 7 výsledků

Ohlalá Paris Bělicí pasta na zuby s Mátou 100 ml

SKU: vivantis-kOH001
131.00 
Francouzská luxusní zubní pasta s bělícím účinkem a mátou vykouzlí na vaší tváři zářivý úsměv. Je známo, že úsměv zlepšuje náladu vás i vašeho okolí, začněte tedy svůj den se zubní pastou Ohlalá a nechte váš úsměv šířit pozitivní náladu za vás. Vyrobeno ve Francii, bez parabenů.

Ohlalá Paris Pasta na zuby s Fialkou a Mátou 100 ml

SKU: vivantis-kOH005
123.00 
Francouzská luxusní zubní pasta s obsahem fialky a máty vás překvapí jemnou květinovou vůní i chutí a perfektně se postará o vaše zuby. Fialky, které šetrně rostly na jihu Francie, mají unikátní příjemnou vůni a symbolizují delikátnost a jemnost. Vyrobeno ve Francii, bez parabenů.

Ohlalá Paris Pasta na zuby s Malinou a Mátou 100 ml

SKU: vivantis-kOH004
131.00 
Francouzská luxusní zubní pasta s obsahem maliny a máty vás překvapí ovocnou vůní i chutí a perfektně se postará o vaše zuby. V řecké mytologii byly maliny pokrmem měnícím náladu člověka, proto začněte svůj den v tom nejlepším rozpoložení díky pastám Ohlalá. Vyrobeno ve Francii, bez parabenů.

Ohlalá Paris Pasta na zuby s Pistácií a Mátou 100 ml

SKU: vivantis-kOH007
137.00 
Francouzská luxusní zubní pasta s obsahem pistácie a máty vás překvapí věrnou vůní i chutí pistáciových ořechů a perfektně se postará o vaše zuby. Pistácie jsou v Číně považovány za sušené plody štěstí a v Íránu za usměvavé oříšky. Jsou symbolem dobrého znamená z hůry a lásky. Vyrobeno ve Francii, bez parabenů.

Ohlalá Paris Pasta na zuby s Pomerančem a Mátou 100 ml

SKU: vivantis-kOH006
131.00 
Francouzská luxusní zubní pasta s obsahem pomeranče a máty vás překvapí šťavnatou citrusovou vůní i chutí a perfektně se postará o vaše zuby. Dle mytologie byly pomeranče považovány za zlatá jablka bohů, která jim dodávala nekonečné mládí. Proto započněte péče o sebe s pomerančovou pastou Ohlalá. Vyrobeno ve Francii, bez parabenů.

Ohlalá Paris Pasta na zuby se Skořicí a Mátou 100 ml

SKU: vivantis-kOH003
137.00 
Francouzská luxusní zubní pasta s obsahem skořice a máty vás překvapí nevšední vůní i chutí a perfektně se postará o vaše zuby. V dávných civizizacích se věřilo, že skořice dokáže zahnat zlé duchy, proto začněte každý den se spirituální pozitivitou díky krémové pastě Ohlalá. Bez parabenů, vyrobeno ve Francii.

Ohlalá Paris Svěží pasta na zuby s Mátou peprnou 100 ml

SKU: vivantis-kOH002
128.00 
Francouzská luxusní zubní pasta s obsahem máty peprné vykouzlí na vaší tváři svěží úsměv. Máta z Provence kvete během léta a podzimu a poté je velmi šetrně zpracována a sušena. Díky tomu si zachová intenzivní aroma a chuť. Vyrobeno ve Francii, bez parabenů.