Zobrazen 1. – 12. z 31 výsledků

Nature Box Intenzivně regenerační maska na vlasy Avocado Oil (Recovery Mask) 200 ml

SKU: vivantis-kNAB029
138.00 
Máte-li poškozené vlasy nebo konečky vlasů, pak vyzkoušejte tuto skvělou regenerační masku se 100% za studena lisovaným avokádovým olejem. Obsah cenných vitamínů a antioxidantů poskytuje péči, kterou si Vaše vlasy zaslouží.

Nature Box Intenzivní regenerační kúra na vlasy Avocado Oil (Repairing Hair Shot 60 ml

SKU: vivantis-kNAB069
128.00 
Maska na vlasy se za studena lisovaným avokádovým olejem. 5-krát víc za studena lisovaného oleje v porovnání s Nature Box klasickými kúrami na vlasy.

Nature Box Kondicionér na vlasy Granátové jablko (Conditioner) 385 ml

SKU: vivantis-kNAB028
132.00 
Dopřejte krásu Vašim vlasům s kondicionérem se 100 % za studena lisovaným olejem z granátového jablka. Efektivní ochrana pro dlouhotrvající a zářivou barvu. Granátové jablko obsahuje bohatou škálu vitamínů a antioxidantů.

Nature Box Posilující tuhý šampon Olive Oil (Shampoo Bar) 85 g

SKU: vivantis-kNAB064
132.00 
Veganské složení, bez parabenů, sulfátů a umělých barviv - to nabízí tuhý šampon Olive Oil. Použijte tento tuhý šampon až na 30 použití. 99 % ingrediencí přírodního původu (vč.vody) Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box!

Nature Box Přírodní balzám na vlasy Argan Oil (Nourishment Conditioner) 385 ml

SKU: vivantis-kNAB057
122.00 
Přírodní balzám na vlasy Argan Oil vyživuje vlasy do hloubky a regeneruje je od kořínků ke konečkům. Objevte kouzlo přírodních olejů. Je bez obsahu silikonů a parabenů, je vhodný pro vegany. Usnadňuje rozčesávání vlasů a dodává jim příjemnou jemnou vůni a lesk. Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box

Nature Box Přírodní balzám na vlasy Avocado Oil (Conditioner) 385 ml

SKU: vivantis-kNAB005
127.00 
Přírodní balzám na vlasy Avocado Oil vyživuje vlasy do hloubky a regeneruje je od kořínků ke konečkům. Objevte kouzlo přírodních olejů! Je bez obsahu silikonů a parabenů, je vhodný pro vegany. Usnadňuje rozčesávání vlasů a dodává jim příjemnou jemnou vůni a lesk.

Nature Box Přírodní balzám na vlasy Olive Oil (Conditioner) 385 ml

SKU: vivantis-kNAB046
92.00 
Dopřejte svým vlasům pocit jemnosti s balzámem se 100 % za studena lisovaným olivovým olejem. Je vhodný pro vegany, bez umělých barviv a silikonů. Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box!

Nature Box Přírodní balzám ve spreji Avocado Oil (Spray Conditioner) 200 ml

SKU: vivantis-kNAB048
132.00 
Získejte krásné zregenerované vlasy i na cestách s Nature Box expresním balzámem ve spreji. Vaše poškozené vlasy budou obnoveny a snadno rozčesatelné. Složení se 100 % za studena lisovaným avokádovým olejem, obsahuje důležité vitamíny a antioxidanty, poskytuje nezatěžující péči a okamžitou rozčesatelnost. 97% ingrediencí z přírodních zdrojů, veganské složení, bez silikonů, parabenů a umělých barviv. Tělo této nádoby bylo vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu. Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box!

Nature Box Přírodní balzám ve spreji Pomegranate Oil (Spray Conditioner) 200 ml

SKU: vivantis-kNAB050
122.00 
Balzám ve spreji Nature Box se 100% za studena lisovaným olejem z granátového jablka pro zářivou barvu vlasů. Usnadňuje rozčesávání. Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box!

Nature Box Přírodní maska na vlasy Olive Oil (Anti-Breakage Mask) 200 ml

SKU: vivantis-kNAB051
136.00 
Maska na vlasy se 100% za studena lisovaným olivovým olejem pečuje o poškozené, dlouhé vlasy a chrání je před lámáním. Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box!

Nature Box Přírodní šampon Argan Oil – náhradní náplň 500 ml

SKU: vivantis-kNAB068
128.00 
Přírodní šampon Argan Oil vyživuje vlasy a dodává jim lesk a sílu. Objevte kouzlo přírodních olejů. Dopřejte vašim vlasům tu pravou péči s přírodním šamponem, který je vhodný i pro vegany. Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box

Nature Box Přírodní šampon Argan Oil (Nourishment Shampoo) 385 ml

SKU: vivantis-kNAB056
122.00 
Přírodní šampon Argan Oil vyživuje vlasy a dodává jim lesk a sílu. Objevte kouzlo přírodních olejů. Dopřejte vašim vlasům tu pravou péči s přírodním šamponem, který je vhodný i pro vegany. Vyberte si z dalších produktů značky Nature Box