Zobrazen 1. – 12. z 21 výsledků

Minetan Aplikační rukavice Bronze On (Applicator Mitt)

SKU: vivantis-kMIN013
235.00 
Představujeme vám aplikační rukavice Bronze On Applicator Mitt - nejlepšího pomocníka pro aplikaci samoopalovacích prostředků Minetan. Byl speciálně vyvinut pro vytvoření dokonalého rovnoměrného výsledku bez nežádoucích skvrn. Tato sametová rukavice ochrání vaše ruce před samoopalovacími složkami obsaženými v produktu, ale současně vám pomůže docílit rovnoměrného a bezchybného výsledku.

Minetan Hydratační pěna pro udržení opálení (Tan Booster Foam) 300 ml

SKU: vivantis-kMIN024
762.00 
Booster je ideální používat po opalování. Dodá vašemu opálení výraznější tón a pokožku zároveň hydratuje.

Minetan Kávový peeling Coffee Scrub Original 200 g

SKU: vivantis-kMIN009
541.00 
Toužíte po hladké a revitalizované pokožce? Pak sáhněte po kávovém peelingu Coffee Scrub Original od značky Minetan. Jistě oceníte zcela přírodní složení peelingu, odstraňuje zbytky starého samoopalovacího produktu a zjemňuje nežádoucí výsledky opálení. Připravte svoji pokožku na opalování s úchvatným kávovým peelingem!

Minetan Pleťová a tělová mlha s okurkou (Cucumber Hydrating Face & Body Mist) 177 ml

SKU: vivantis-kMIN022
924.00 
Lehká transparentní mlha ošetřuje pokožku a dodává jí hydrataci pro přirozeně vypadající a dlouhodobé opálení. Mlha se okamžitě vstřebává do pokožky a postupně vytváří bronzově opálený vzhled, zároveň opálení prodlužuje.

Minetan Rozjasňující růžová voda (Illuminating Rose Water) 100 ml

SKU: vivantis-kMIN018
535.00 
Hydratační sprej na obličej obohacený růžovou vodou dodá vašemu obličeji dotek opálení. Při každodenním použití si své opálení vytvoříte či udržíte své nynější opálení. Opálení vypadá přirozeně a dodá vaší pletí dostatek hydratace společně s krásným zlatavým nádechem bez oranžových tónů.

Minetan Samoopalovací kapky (Illuminating Glow Drops) 30 ml

SKU: vivantis-kMIN028
706.00 
Kapičky rozjasní a dodají pokožce zlatavý tón. Obsahují sedm vzácných olejů, které váš obličej zvláční pouhým nakapáním do oblíbeného krému či séra na obličej nebo tělového mléka. Pokud si přejete intenzivnější odstín svého oblíbeného samoopalovacího produktu, přidejte do něj kapičky.

Minetan Samoopalovací pěna pro extra tmavé opálení Absolute X60 (Self Tan Foam) 200 ml

SKU: vivantis-kMIN025
748.00 
Samoopalovací pěna Absolute X60 vytváří nejtmavší opálení v řadě extrémně tmavých odstínů již za hodinu. X60 násobí tvorbu kožního pigmentu av kombinaci s přírodními složkami vytváří nejtmavší a rychleji samoopálení aktivací kožních buněk na podporu barevného výsledku. Produkt je vhodný pro všechny typy pokožky. 100% přírodní DHA, bez parabenů, vhodné pro vegany, netestováno na zvířatech

Minetan Samoopalovací pěna pro rychlé opálení 1 Hour Express (Self Tan Foam) 200 ml

SKU: vivantis-kMIN026
824.00 
Samoopalovací pěna vás opálí přirozeným odstínem jako když se opalujete na sluníčku. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která hydratuje a vitamíny A, B3, C, a E, které dodají pokožce pružnost, vyživují a brání ji před volnými radikály. Pěna má trojí účinek, opaluje, hydratuje a je dlouhotrvající.

Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml

SKU: vivantis-kMIN008
754.00 
Představujeme vám revoluci v samoopalování! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů. Již za hodinu si tak budete moci vychutnávat očekávané profesionální výsledky. Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut je navíc obohacena o kokosovou vody, která dodává pokožce dokonalou hydrataci.

Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Violet (Super Dark 1 Hour Express Tan) 200 ml

SKU: vivantis-kMIN004
824.00 
Představujeme vám revoluci v samoopalování! Vyzkoušejte samoopalovací pěnu Violet a s výsledkem budete spokojeni! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů. Již za hodinu si tak budete moci vychutnávat očekávané profesionální výsledky.

Minetan Samoopalovací pěna pro ultra tmavé opálení Dark Ash (1 Hour Express Tan) 200 ml

SKU: vivantis-kMIN003
740.00 
Představujeme vám revoluci v samoopalování! Vyzkoušejte samoopalovací pěnu Dark Ash a s výsledkem budete spokojeni! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů. Již za hodinu si tak budete moci vychutnávat očekávané profesionální výsledky. Speciální receptura znásobí červené a zlaté podtóny vašeho přirozeného pigmentu. Aktvní látky: antioxidanty a oleje - prohydrataci,

Minetan Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Moroccan (Intensely Hydrating Dark Bronzing Treatment) 200 ml

SKU: vivantis-kMIN007
740.00 
Představujeme vám revoluci v samoopalování! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů. Již za hodinu si tak budete moci vychutnávat očekávané profesionální výsledky. Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Moroccan navíc využívá sílu arganového oleje, který působí proti stárnutí pleti a vnějším škodlivým vlivům. Je tak vhodná i pro suchou a velmi zralou pokožku!