Zobrazen 1. – 12. z 25 výsledků

Milzu! BIO Cereální hvězdičky se šťávou z černého rybízu 200 g

SKU: vivantis-z62646
69.00 
Dětské snídaňové cereálie ve tvaru hvězdiček se šťávou z černého rybízu v BIO kvalitě. Jsou vyrobené z BIO žitné mouky a BIO ovesné mouky, získané z BIO certifikovaných farem v Lotyšsku. Jedná se o zdravou alternativu ke klasickým cereáliím na trhu!

Milzu! BIO Cereální kroužky s medem 400 g

SKU: vivantis-z62650
119.00 
BIO Cereální kroužky s medem jsou vyrobené z BIO žitné mouky a BIO ovesné mouky, získané z certifikovaných farem v Lotyšsku. Obsahují až o 50% méně cukru než tradiční značky na trhu. Přidaný med je sklizený na území národního parku Gauja v Lotyšsku a obsahuje vlákninu nezbytnou pro řádné fungování těla . Nejsou přidávána žádná dochucovadla, barviva nebo geneticky modifikované suroviny a cereálie obsahují pouze 100% přírodní složky. Obsahují přirozeně se vyskytující vitamíny B a E, které zůstávají přítomny i po výrobním procesu a minerály jako železo, fosfor, zinek, hořčík a draslík. Jedná se o zdravou alternativu ke klasickým cereáliím na trhu, bez přidaného tuku.

Milzu! BIO Cereálni kuličky s kakaem 400 g

SKU: vivantis-z62651
119.00 
Dětské snídaňové cereálie ve tvaru kuliček s kakaem. Jsou vyrobené z BIO žitné mouky a BIO ovesné mouky, získané z BIO certifikovaných farem v Lotyšsku. Jedná se o zdravou alternativu ke klasickým cereáliím na trhu!

Milzu! BIO Cereální obdélníčky s kakaem 450 g

SKU: vivantis-z62653
119.00 
BIO Cereální obdélníčky s kakaem jsou zdravé snídaňové cereálie, které o bsahují až o 50% méně cukru, a tvoří tak zdravou alternativu ke klasickým cereáliím na trhu. Jsou bohatým zdrojem vlákniny a navíc obsahují vitamíny B a E, které se přirozeně vyskytují v obsažených surovinách a přítomny zůstávají i po výrobním procesu. Dále obsahují různé minerály jako železo, fosfor, zinek, hořčík a draslík. Přírodní žitná mouka té nejvyšší kvality obsahuje obrovské množství biologicky aktivních látek a podstatně více vlákniny a vitamínů E než mnoho jiných zrn . Nejsou přidávána žádná dochucovadla, barviva nebo geneticky modifikované suroviny. Prostě zdravá snídaně bez chemie a přidaného tuku vhodná i pro vegany.

Milzu! BIO Cereální obdélníčky se skořicí 450 g

SKU: vivantis-z62652
119.00 
Dětské snídaňové cereálie ve tvaru obdélníčků se skořicí jsou vyrobené z BIO žitné mouky a BIO ovesné mouky, získané z BIO certifikovaných farem v Lotyšsku. Jedná se o zdravou alternativu ke klasickým cereáliím na trhu!

Milzu! BIO Cereálni zrnka s kakaem 200 g

SKU: vivantis-z62647
69.00 
Dětské snídaňové cereálie ve tvaru zrnek s kakaem. Jsou vyrobené z BIO žitné mouky a BIO ovesné mouky, získané z BIO certifikovaných farem v Lotyšsku. Jedná se o zdravou alternativu ke klasickým cereáliím na trhu!

Milzu! BIO Křupavý snack – obdélníčky s kakaem 70 g

SKU: vivantis-z62654
29.00 
BIO Cereální obdélníčky s kakaem jsou dětské snídaňové cereálie ve tvaru obdélníčků s kakaem jsou vyrobené z BIO žitné mouky a BIO ovesné mouky, získané z BIO certifikovaných farem v Lotyšsku. Jedná se o zdravou alternativu ke klasickým cereáliím na trhu!

Milzu! BIO Žitné cereálie bez cukru 300 g

SKU: vivantis-z62648
89.00 
BIO Žitné cereálie bez cukru jsou vyrobené z BIO žitné mouky a BIO ovesné mouky, získané z BIO certifikovaných farem v Lotyšsku a obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry a 100% přírodní složky, žádná dochucovadla, barviva nebo geneticky modifikované suroviny. Obsahují přirozeně se vyskytující vitamíny B a E, které zůstávají přítomny i po výrobním procesu aminerály jako železo, fosfor, zinek, hořčík a draslík. Navíc jsou bohatým zdrojem vlákniny a jsou vhodné také pro vegany. Jedná se o ideální zdravou alternativu ke klasickým cereáliím na trhu.

Milzu! Cereální kroužky s kakaem 200 g

SKU: vivantis-z62632
49.00 
Cereální kroužky s kakaem MILZU! ve tvaru kroužků s kakaem jsou vyrobené ze žitné a celozrnné ovesné mouky, jež poskytují bohatou dávku vlákniny do těla.

Milzu! Cereální kroužky s kakaem 400 g

SKU: vivantis-z62635
89.00 
Cereální kroužky s kakaem MILZU! ve tvaru kroužků s kakaem jsou vyrobené ze žitné a celozrnné ovesné mouky, jež poskytují bohatou dávku vlákniny do těla.

Milzu! Cereálni kuličky s kakaem BIO 200 g

SKU: vivantis-z69153
69.00 
Cereálni kuličky s kakaem BIO jsou dětské snídaňové cereálie ve tvaru kuliček, vyrobené z BIO žitné mouky a BIO ovesné mouky , získané z BIO certifikovaných farem v Lotyšsku. Jedná se o zdravou alternativu ke klasickým cereáliím, o bsahují až o 50% méně cukru než tradiční značky. Přidaný kakaový prášek má navíc snížený obsahu tuku. Cereálie obsahují pouze 100% přírodní složky, nejsou přidávána žádná dochucovadla, barviva nebo geneticky modifikované suroviny. Navíc jsou bohatým zdrojem vlákniny a obsahují také přirozeně se vyskytující vitamín B. Dále obsahují různé minerály jako železo, fosfor, zinek a hořčík. Prostě zdravá snídaně bez chemie!

Milzu! Cereální kuličky s medem 200 g

SKU: vivantis-z62633
49.00 
Cereální kuličky s medem jsou vyrobené ze žitné a celozrnné ovesné mouky , jež poskytují bohatou dávku vlákniny do těla.