Zobrazen 1. – 12. z 158 výsledků

Millefiori Milano Aroma difuzér Air Design Pouzdro Pink + krabička 250 ml

SKU: vivantis-kMIL109
351.00 
Luxusní čistý design jemně tónovaného růžového skla dodá vašemu domovu nebo pracovišti dotek vytříbeného italského vkusu. Velikost difuzéru je vhodná především do středně velkých místností. Vonná náplň není součástí balení, vybrat si můžete z široké škály náhradních náplní mnoha vůní.

Millefiori Milano Aroma difuzér Air Design Váza Dove + krabička 250 ml

SKU: vivantis-kMIL111
396.00 
Luxusní čistý design tónovaného skla ve tvaru vázy dodá vašemu domovu nebo pracovišti dotek vytříbeného italského vkusu. Velikost difuzéru je vhodná především do středně velkých místností. Vonná náplň není součástí balení, vybrat si můžete z široké škály náhradních náplní mnoha vůní.

Millefiori Milano Aroma difuzér Air Design Váza Pink + krabička 250 ml

SKU: vivantis-kMIL112
351.00 
Luxusní čistý design tónovaného růžového skla ve tvaru vázy dodá vašemu domovu nebo pracovišti dotek vytříbeného italského vkusu. Velikost difuzéru je vhodná především do středně velkých místností. Vonná náplň není součástí balení, vybrat si můžete z široké škály náhradních náplní mnoha vůní.

Millefiori Milano Aroma difuzér Luminous Tuberose 250 ml

SKU: vivantis-kMIL215
550.00 
Aroma difuzér Natural dokonale provoní váš domov. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do středních místností jako je obývací pokoj či ložnice. Po vyprchání vůně lze jednoduše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Harmonický vonný akord, inspirovaný šťavnatými citrusy a smyslnými bílými květinami se uzavírá luxusní vůní zlatého pižma.

Millefiori Milano Aroma difuzér Natura Bílé pižmo 500 ml

SKU: vivantis-kMIL179
1,026.00 
Čisté a svěží kapky rosy lehce se snoubící s nádechem vanilky. Vůně půvabná a nevinná, ale evokující tajemství, působí příjemně na všechny vaše smysly. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na ratanové tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do větších prostor. Po vyprchání vůně lze jednodušše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Navoďte si doma příjemnou atmosféru.

Millefiori Milano Aroma difuzér Natura Fialka & Pižmo 250 ml

SKU: vivantis-kMIL105
500.00 
Aroma difuzér Natural se svěží květinovou vůní dokonale provoní váš domov. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do středních místností jako je obývací pokoj či ložnice. Po vyprchání vůně lze jednoduše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Navoďte si doma příjemnou atmosféru. Složení vůně: hlava: kosatec, pomerančový květ, srdce: fialka, heliotrop, základ: cedrové dřevo, pižmo.

Millefiori Milano Aroma difuzér Natura Jablko & Skořice 250 ml

SKU: vivantis-kMIL104
537.00 
Aroma difuzér Natural s příjemnou vůní jablka a skořice dokonale provoní váš domov. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do středních místností jako je obývací pokoj či ložnice. Po vyprchání vůně lze jednoduše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Navoďte si doma příjemnou atmosféru. Složení vůně: hlava: bílé květy, jablečná dužina, srdce: skořice, hřebíček, muškátový oříšek, základ: cedrové dřevo, vanilka z Madagaskaru.

Millefiori Milano Aroma difuzér Natura Jablko & Skořice 500 ml

SKU: vivantis-kMIL178
995.00 
Vůně jablka, navozující příjemné a klidné okamžiky ve spojení skořice, koření starého světa, které jako afrodiziakum znali již staří Egypťané dává vzniknout bohaté a svůdné vůni, jako stvořené pro příjemné zimní večery. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na ratanové tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do větších prostor. Po vyprchání vůně lze jednodušše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Navoďte si doma příjemnou atmosféru.

Millefiori Milano Aroma difuzér Natura Jasmín a Ylang Ylang 500 ml

SKU: vivantis-kMIL177
995.00 
Intenzivní květinová vůně jasmínu a jemných aromatických tónů růžového dřeva a pačuli. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na ratanové tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do větších prostor. Po vyprchání vůně lze jednodušše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Navoďte si doma příjemnou atmosféru.

Millefiori Milano Aroma difuzér Natura Kadidlo & Světlá dřeva 250 ml

SKU: vivantis-kMIL100
475.00 
Aroma difuzér Natural s příjemnou vůní dokonale provoní váš domov. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do středních místností jako je obývací pokoj či ložnice. Po vyprchání vůně lze jednoduše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Navoďte si doma příjemnou atmosféru. Složení vůně: hlava: muškátový oříšek, myrha a pepř, srdce: kadidlo, fialka, bílé květiny, základ: pačuli, cedrové dřevo a bílá bříza.

Millefiori Milano Aroma difuzér Natura Květy magnólie & Dřevo 250 ml

SKU: vivantis-kMIL102
565.00 
Aroma difuzér Natural s příjemnou vůní dokonale provoní váš domov. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do středních místností jako je obývací pokoj či ložnice. Po vyprchání vůně lze jednoduše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Navoďte si doma příjemnou atmosféru. Složení vůně: hlava: bergamot, jablko a zelené tóny, srdce: magnólie, růže a fialka, základ: pačuli, ambra a santalové dřevo.

Millefiori Milano Aroma difuzér Natura Středomořský Bergamot 250 ml

SKU: vivantis-kMIL103
533.00 
Aroma difuzér Natural s příjemnou vůní dokonale provoní váš domov. Středomořský bergamot je jiskřivou vůní s nádechem svěžího bergamotu s charakteristickou limetkovou vůní, kapkou citronu a růžového grapefruitu. Vůně zelených lístků a fialky se prolínají s lehkými tóny levandule a hořce. Skleněná lahvička, která v sobě ukrývá vonnou esenci se perfektně doplňuje s keramickou bílou koncovkou s otvorem na tyčinky v přírodní barvě. Velikost difuzéru je vhodná především do středních místností jako je obývací pokoj či ložnice. Po vyprchání vůně lze jednoduše koupit pouze náplň a po vymytí lahvičky doplnit libovolnou vůní. Navoďte si doma příjemnou atmosféru.