Zobrazen 1. – 12. z 44 výsledků

Medisana Akupresurní masážní podložka MC 825 Shiatsu

SKU: vivantis-kME093
5,677.00 
Masážní podložka je vhodná k masáži šíje, ramen, zad, beder a stehen. Umožňuje několik druhů masáží od akupunktury, přes akupresuru, po shiatsu masáž. Oblasti masáže lze libovolně kombinovat.

Medisana Analytická osobní váha BS 445

SKU: vivantis-kME082
700.00 
Osobní váha s nápaditým designem. Hlavní výhodou je snadná obsluha, perfektní analýza a kvalitní zpracování dat pomocí propojení s telefonem a tabletem. Vyzkoušejte i další produkty značky Medisana !

Medisana Aroma difuzér AD 620

SKU: vivantis-kME061
903.00 
Aroma difuzér vytváří jemnou mlhu vůně za použití ultrazvukové technologie, v kombinaci s různými barvami zajišťuje dokonalý odpočinek.

Medisana Aroma difuzér AD 635

SKU: vivantis-kME121
1,062.00 
Dekorativní aroma difuzér s LED diodami, který svítí vámi zvolenou barvou nebo se barvy automaticky střídají. Využívá moderní ultrazvukovou technologii, která vytvoří jemnou mlhu a tím vůni rozptýlí rovnoměrně po místnosti.

Medisana Aroma difuzér z bambusového dřeva Bamboo

SKU: vivantis-kME104
1,393.00 
Aroma difuzér z pravého bambusu nejen provoní váš domov, ale stane se i designovým skvostem. Díky ultrazvukové technologii se vůně rovnoměrně rozptýlí po celé místnosti. V difuzéru jsou zabudovány LED diody, které svtítí vybraným světlem, nebo se barvy automaticky střídají.

Medisana Bruska na manikúru a pedikúru MP 815

SKU: vivantis-kME125
949.00 
Bruska Medisana MP 815 na manikúru a pedikúru se 7 nástavci je ideálním pomocníkem při ošetření zarostlých, silných a ztvrdlých nehtů, pro ošetření zrohovatělé kůže, mozolů a okrajů kuřích ok. Díky vyměnitelným nástavcům ošetříte různé části Vašeho těla. Bruska je určena pro domácí použití. Safírové nástavce mají dlouhou životnost . Přístroj disponuje 2 směry otáčení, a 2 rychlostmi.

Medisana Bublinková masážní koupel nohou Comfort FS 885

SKU: vivantis-kME092
2,317.00 
Dopřejte vašim unaveným nohám relaxační bublinkovou koupel a masáž. Červené světlo proniká do vrstev pokožky a tím přispívá k hloubkové regeneraci svalů.

Medisana Čisticí kartáček na obličej Facial Brush 880

SKU: vivantis-kME084
625.00 
Čisticí kartáček pomáhá jemně odstranit veškeré nečistoty na Vaší pleti a tím jí dodává zdravý vzhled. Při použití čistícího kartáčku dochází k redukci jemných linek a vrásek a zároveň k čištění pórů. Pokožka tím získává úžasný základ ke vstřebání kosmetických přípravků. Čistcí kartáček na obličej je díky bateriovému napájení nezávislý na přívodním kabelu a nabíječce. Je chráněn před silným proudem vody a můžete jej bez obav použít i ve sprše. Kartáček je dodáván se třemi kartáčkovými nástavci a jedním ochranným víčkem. První kartáčková hlavice je určena na citlivou a jemnou pokožku. Druhá hlavice je určena pro běžnou pokožku a je mírně hrubší. Poslední hlavice je speciální, silikonová a slouží k hloubkovému čištění.

Medisana Čisticí kartáček na obličej FB 885

SKU: vivantis-kME130
1,205.00 
Čisticí kartáček na obličej pro důkladné a jemné čištění pleti. Čisticí kartáček je inovativním doplňkem ručního čištěni obličeje a je ideální ke každodennímu použití. Dochází k redukci jemných vrásek a k čištění pórů. Pokožka tak získává čistý a zářivý zaklad ke vstřebání kosmetických přípravků. Vyšší efektivita pečujících produktů pokožku změkči, dodá ji mladší a hladší vzhled. Kartáček lze používat i ve sprše.

Medisana Digitální osobní váha PS 400 40455

SKU: vivantis-kME027
395.00 
Osobní váha s velkým, dobře čitelným LCD displejem. Vyzkoušejte i další produkty značky Medisana !

Medisana Elektrický pilník na chodidla CR 870

SKU: vivantis-kME131
464.00 
Elektrický pilník na chodidla jemně a účinně odstraňuje suchou a zatvrdlou pokožku. Lze použít na ruce, chodidla i lokty.