Zobrazuji všechny 4 výsledky

Medic Medic Kolagenova kúra v ampulích 7 x 2 ml

SKU: vivantis-kOS432
209.00 
7 denní kolagenová kúra ošetřuje zralou pleť a působí proti jejímu stárnutí. Vyživuje a zklidňuje pleť, zvyšuje elasticitu pleti. Zanechá pleť jemnou a hebkou.

Medic Medic Kolagenové polštářky pod oči s kyselinou hyaluronovou (Anti-Aging Gel Eye Patch) 2 ks

SKU: vivantis-kOS431
90.00 
Výživné gelové polštářky s kyselinou hyaluronovou pronikají do hloubky pleti, kde mají blahodárné účinky. Působí proti otokům, známkám stárnutí pleti, změně barvy. Odstraňuje příznaky únavy a stresu, regeneruje oční okolí a dodá mu svěžest.

Medic Medic Kyselina hyaluronová v ampulích 7 x 2 ml

SKU: vivantis-kOS433
216.00 
Ampule obsahují velmi účinné složení, které bojuje proti stárnutí pleti. Dodávají pleti potřebnou hydrataci a elasticitu. Ampule jsou vhodné pro zralou, unavenou a zašedlou pleť bez energie a vitality, kterou tento přípravek navrátí.

Medic Medic Peptides kúra v ampulích 7 x 2 ml

SKU: vivantis-kOS434
219.00 
Inovativní 7 denní peptidová kúra intenzivně regeneruje pokožku a zabraňuje jejímu stárnutí. Obsahuje vysoce účinný komplex biomimetických peptidů, které na rozdíl od proteinů pronikají do hlubších vrstev pokožky (jejich molekuly jsou mnohem menší). Peptidy podporují tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové, elastinu a fibronektinu a zlepšují také mezibuněčnou komunikaci. Regulují iontovou rovnováhu zvýšením rychlosti regenerace buněk. Pokožka se stává pevnější, obnovená a díky hydrataci se snižuje hloubka vrásek.