Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků

MAUI Hydratační kondicionér pro všechny typy vlasů s Ibiškem 385 ml

SKU: vivantis-z66796
213.00 
Hydratační kondicionér pro všechny typy vlasů s Ibiškem. Hledáte lehkou hydrataci? Dovolte, abychom vám představili hydratační kondicionér s exotickou ibiškovou vodou, svěží mučenkou a šťavnatým melounem. Tato exotická směs je ideální pro všechny typy vlasů s nízkou pórovitostí pro okamžitě dokonalý vzhled. Odhalte měkké, hladké a beztížné prameny s kolekcí Maui Moisture Lightweight Hydration + Hibiscus Water!

MAUI Hydratační šampon pro všechny typy vlasů s Ibiškem 385 ml

SKU: vivantis-z66795
213.00 
Hydratační šampon pro všechny typy vlasů s Ibiškem. Hledáte lehkou hydrataci? Dovolte, abychom vám představili hydratační šampon s exotickou ibiškovou vodou, svěží mučenkou a šťavnatým melounem. Tato exotická směs je ideální pro všechny typy vlasů s nízkou pórovitostí pro okamžitě dokonalý vzhled. Odhalte měkké, hladké a beztížné prameny s kolekcí Maui Moisture Lightweight Hydration + Hibiscus Water!

MAUI MAUI oživující kondicioner + Shea Butter pro zničené vlasy 385 ml

SKU: vivantis-z62247
213.00 
Oživující kondicioner pro zničené vlasy je vysoce hydratační kondicionér. Obsahuje krémové bambucké máslo a bohatý na obsah kokosového a makadamského oleje pro dokonalou obnovu a zdravý vzhled vašich zničených vlasů. Bez sulfátů, silikonů i SLS.

MAUI MAUI oživující maska+Shea Butter pro zničené vlasy 340 g

SKU: vivantis-z62248
213.00 
MAUI oživující maska pro zničené vlasy je bohatá na obsah kokosového a makadamského oleje. Hydratační vlasová maska s krémovým bambuckým máslem zajistí dokonalou obnovu vašich suchých a poničených vlasů a zajistí jejich opětovný zdravý vzhled. Lze použít i jako bezoplachovou masku na mokré vlasy pro zajištění dostatečné hydratace v případě velmi suchých vlasů.

MAUI MAUI oživující šampon + Shea Butter pro zničené vlasy 385 ml

SKU: vivantis-z62246
213.00 
Oživující šampon + Shea Butter pro zničené vlasy je bohatý na kokosový a makadamský olej. Hydratační šampon s vysokým obsahem krémového bambuckého másla hloubkově obnovuje, vyživuje a zjemňuje vaše poškozené vlasy a zajistí zpět jejich zdravý vzhled.

MAUI MAUI posilující kondicioner pro chemicky zničené vlasy + Agave 385 ml

SKU: vivantis-z62253
213.00 
posilující kondicioner pro chemicky zničené vlasy je bohatý na obsah agave a výtažky z ibišku a ananasu dokonale obnovuje zničené vlasy a jejich strukturu a pomáhá proti lámavosti a třepení. Zajistí opětovný zdravý vzhled vlasů.

MAUI MAUI posilující kondicioner pro slabé vlasy + bambusové vlákno 385 ml

SKU: vivantis-z62259
213.00 
Posilující kondicioner pro slabé vlasy s ricinovým, neemovým olejem. Bambusová vlákna pomáhají posilovat a opravovat poškozené a poničené vlasy. Kondicioner současně zahušťuje a oživuje všechny typy vlasů a dodává jim zdravý vzhled.

MAUI MAUI posilující maska pro chemicky zničené vlasy + Agave 340 g

SKU: vivantis-z62254
213.00 
Posilující maska pro chemicky zničené vlasy je bohatá na obsah agave a výtažky z ibišku a ananasu. Dokonale obnovuje zničené vlasy a jejich strukturu a pomáhá proti lámavosti a třepení. Zajistí opětovný zdravý vzhled vlasů.

MAUI MAUI posilující šampon pro chemicky zničené vlasy + Agave 385 ml

SKU: vivantis-z62252
213.00 
Posilující šampon pro chemicky zničené vlasy je bohatý na obsah agave a výtažky z ibišku a ananasu a dokonale obnovuje zničené vlasy a jejich strukturu a pomáhá proti lámavosti a třepení, zajistí opětovný zdravý vzhled vlasů.

MAUI MAUI posilující šampon pro slabé vlasy + bambusové vlákno 385 ml

SKU: vivantis-z62258
213.00 
Posilující šampon pro slabé vlasy s ricinovým a neemovým olejem. Jsou napuštěna exotická bambusová vlákna, která pomáhají posilovat a opravovat poškozené a poničené vlasy. Šampon současně zahušťuje a oživuje všechny typy vlasů a dodává jim zdravý vzhled.

MAUI MAUI posilující sprej pro slabé vlasy + bambusové vlákno 236 ml

SKU: vivantis-z62260
213.00 
Posilující sprej pro slabé vlasy je vysoce účinný sprejový prostředek (vlasová mlha) pro oživení, zhoustnutí a posílení vlasů s obsahem exotických bambusových vláken smíchaných s ricinovým a neemovým olejem. Napomáhá zvýšení objemu vlasů a tvorbě plných vlasových pramenů.

MAUI MAUI šampon pro husté kudrnaté vlasy s kokosovým olejem 385 ml

SKU: vivantis-z62242
213.00 
Šampon pro husté kudrnaté vlasy s kokosovým olejem je smíchán s výživným kokosovým olejem a spolu s extraktem plumerie a papájovým máslem. Dokonale hydratuje a pomáhá rozčesat, defrizovat a stylizovat vaše husté vlnité a kudrnaté vlasy , zatímco zlepšuje měkkost a zajišťuje hebkost a lesk vašich vln a kadeří.