Zobrazen 1. – 12. z 19 výsledků

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Acqua di Orta – Eau de Parfum 30 ml

SKU: vivantis-kAIM009
712.00 
Parfémová voda Aimée de Mars Acqua di Orta: svěží, elegantní a uvolňující. Narodila se během pobytu na břehu majestátního jezera Orta. Vůně je vhodná pro vegany, pro těhotné, je vyrobena ručně ve Francii.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Belle Rose – Eau de Parfum 30 ml

SKU: vivantis-kAIM010
712.00 
Belle Rose je velmi moderní vůně pro všechny dívky a ženy, které milují květinově-dřevité vůně. Je dokonalým symbolem bezpodmínečné lásky - symbolem poznání, které vychází ze srdce.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Belle Rose – Elixir de Parfum 50 ml

SKU: vivantis-kAIM017
1,424.00 
Tato parfémová voda v sobě úkrývá malý neopracovaný polodrahokam, který přenáší svou sílu do vůně. Elixir de Parfém je vyšší forma parfumérství.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Bois 21 – Eau de Parfum 30 ml

SKU: vivantis-kAIM028
712.00 
Dřevitě nasládlá vůně doplněná bergamotem a citronem s jemným závanem levandule je uzemněna vetiverem a slunečními jantarovými tóny. Příjemná a zapamatovatelná unisex vůně pro nezávislou, tajemnou a nápadnou osobnost. Tento parfém je kombinací síly dřeva s jemnou nevtíravou sladkostí vanilky. Závan svěžího dřevitého vetiveru, záblesk teplého koření a sluncem nabitého jantaru jsou přerušovány dotyky svěžího citrusu. Společně tak vytvářejí dřevitou, nasládlou ale jiskřivou kompozici vůně. Bois 21 je pro elegantní a nezávislé lidi, kteří s odhodláním kráčejí v vstříc novým výzvám. Majestátnost a síla stromů je fascinující. A právě jejich energie s podtónem vetiveru a levandule se prolínají v bouři života. Doplněné o citrusové nóty a pálivé koření nám odhalují dualitu našeho života. A v této dualitě se muž a žena stávají jedno. Dominantní dřevité tóny jsou podporovány vzácným cedrovým dřevem, zjemněné a uhlazené lahodnou tonka fazolemi. Vůně je jemně smyslná a vyprahlá zároveň. Je decentní, nevtíravá a rafinovaná. Parfém je vhodný pro ženy i pro muže. Tato dualita se zrcadlí v jejich společné cestě - muž a žena se staly jednou společnou osobností. Hlava - kořeněná: bergamot, citron, koření Srdce - diskrétní květinové: levandule Základ - dřevito-ambrový: vetiver, fazole tonka, benzoin, amber.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Divine Emeraude – Elixir de Parfum 50 ml

SKU: vivantis-kAIM016
1,424.00 
Tato parfémová voda v sobě úkrývá malý neopracovaný polodrahokam, který přenáší svou sílu do vůně. Elixir de Parfém je vyšší forma parfumérství.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Doux Saphir – Elixir de Parfum 50 ml

SKU: vivantis-kAIM018
1,327.00 
Tato parfémová voda v sobě úkrývá malý neopracovaný polodrahokam, který přenáší svou sílu do vůně. Elixir de Parfém je vyšší forma parfumérství.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Eau 21 – Eau de Parfum 30 ml

SKU: vivantis-kAIM007
899.00 
Tento unisex parfém s mořskými tóny se narodil u moře v La Rochelle. Jemná směs svěží modernosti a elegantního klasicismu. Životodárná voda se prodírá přes kořeny rostlin, osvěží stonky a listy rostlin a to vše stihne dříve, než se dostane do klidného rybníka obklopeného dřevem a mechem. Mořská svěžest je umocněna bazalkou a mátou, vůně je vyvážená citrusovými tóny a zjemněná kyticí bílých jemných květin. Urozený a distingovaný dubový mech, spolu s rafinovaným cedrovým dřevem dodává tomuto parfému silný a energický charakter. Hlava - aromatická citrusová: bergamot, citron, bazalka, máta Srdce - květinově vodní: jasmín, svěží vodní tóny Základ - vodní: cedrové dřevo, dubový mech, santalové dřevo, ambrové tóny

Maison de Mars Parfémová voda Aimée De Mars Lily Ambre – Eau de Parfum 10 ml roll-on

SKU: vivantis-kAIM011
389.00 
Parfémová voda Aimée De Mars Lily Ambre - to je jiskřivá, radostná vůně pro ženy, která v sobě ukrývá květinově-dřevité tóny. Vhodná pro vegany.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée De Mars Lily Ambre – Eau de Parfum 30 ml

SKU: vivantis-kAIM029
712.00 
Parfémová voda Aimée De Mars Lily Ambre - to je jiskřivá, radostná vůně pro ženy, která v sobě ukrývá květinově-dřevité tóny. Vhodná pro vegany.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Lily Ambre – Elixir de Parfum 50 ml

SKU: vivantis-kAIM014
1,092.00 
Francouzská ručně plněná vegan EDP, jemná a energická květinová vůně plná slunce a energie jantaru, jemně pudrovitý s omamnou vůní pomerančovníkové květů doplněných vůní hořkých sladkých pralinek. Jako ohnivý sluneční paprsek. Otevřou se dveře do zahrady, vzduch se naplní sladkou vichřicí květu rostliny Angelica (zvané také ženský ženšen) a pomerančových květů. Sluneční paprsky odhalí okamžitě i radostnou stopu zimolezu. Podél cesty se vinou záhony s omamně kvetoucími růžemi přerušované svěžím a výrazným jasmínem. Jemné a nasládlé bohatství těchto květin je doplněno šťavnatou exotičnosti jantaru a hřejivým dřevem Gaiac.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Mystique Amethyste – Eau de Parfum 50 ml

SKU: vivantis-kAIM020
1,136.00 
Tato parfémová voda v sobě úkrývá malý neopracovaný polodrahokam, který přenáší svou sílu do vůně.

Maison de Mars Parfémová voda Aimée de Mars Mythique Iris – Eau de Parfum 30 ml

SKU: vivantis-kAIM008
712.00 
Ručně plněná přírodní EDP s omamnou vůní kosatce. Květinová, jemně pudrová vůně s podtónem citrónu a ylangu, doladěna jemně hořkými mandlemi a nasládlou vanilkou. Kosatec je jednou z nejlepších a nejoblíbenějších přísad používaných v parfumerii. Je zvolen základ tohoto parfému, aby mu dodal sametovou měkkost. Tato ambrová kompozice je jemně sladká a uklidňující s decentním akcentem nahořklé mandle a teplé vanilky. Ani příliš sladká ani příliš hořká. Benzoin a hřejivé santalové dřevo posilují pocit všeobjímající tepla. Iris přináší klid a vyrovnanost. Jeho bohatost a síla vychází z jeho trpělivého zpracování. Rostlina stráví tři roky v zemi, následně se kořeny šetrně suší tři roky tak, aby se z nich daly extrahovat vzácné esence, které se vyznačují jemností sladkostí připomínající fialku. Hlava - diskrétní: bergamot Srdce - květinové: růže, ylang Základ - pudrový: mandle, benzoin, kosatec, vanilka