Zobrazuji všech 5 výsledků

Magnetifico Power Of Pheromones Pheromone Allure For Man – parfém s feromony 50 ml

SKU: vivantis-pMT00250
995.00 
Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro muže - to je Pheromone Allure For Man. Řada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátní kombinace látek, které zvyšují sexuální přitažlivost mužů z pohledu žen pomocí jejich podvědomí a smyslů. Použití : používejte jako klasický parfém. Aplikujte na krk, dekolt nebo oblečení.

Magnetifico Power Of Pheromones Pheromone Allure For Woman – parfém s feromony 50 ml

SKU: vivantis-pMT00550
995.00 
Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy - to je Pheromone Allure For Woman. Řada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for woman je unikátní kombinace látek, které zvyšují sexuální přitažlivost žen z pohledu můžu pomocí jejich podvědomí a smyslů. Použití : používejte jako klasický parfém. Aplikujte na krk, dekolt nebo oblečení.

Magnetifico Power Of Pheromones Pheromone Seduction For Man – parfém s feromony 30 ml

SKU: vivantis-pMT00130
799.00 
Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro muže - to je Pheromone Seduction For Man. Řada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátní kombinace látek, které zvyšují sexuální přitažlivost mužů z pohledu žen pomocí jejich podvědomí a smyslů. Použití : používejte jako klasický parfém. Aplikujte na krk, dekolt nebo oblečení.

Magnetifico Power Of Pheromones Pheromone Seduction For Woman – parfém s feromony 30 ml

SKU: vivantis-pMT00430
799.00 
Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy - to je Pheromone Seduction For Woman. Řada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for woman je unikátní kombinace látek, které zvyšují sexuální přitažlivost žen z pohledu můžu pomocí jejich podvědomí a smyslů. Použití : používejte jako klasický parfém. Aplikujte na krk, dekolt nebo oblečení.

Magnetifico Power Of Pheromones Pheromone Selection For Man – parfém s feromony 100 ml

SKU: vivantis-pMT003100
1,190.00 
Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro muže - to je Pheromone Selection For Man. Řada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátní kombinace látek, které zvyšují sexuální přitažlivost mužů z pohledu žen pomocí jejich podvědomí a smyslů. Použití : používejte jako klasický parfém. Aplikujte na krk, dekolt nebo oblečení.