Zobrazuji všech 10 výsledků

Lux Sprchový gel Bird of Paradise – náhradní náplň 500 ml

SKU: vivantis-kLUX009
99.00 
Náhradní náplň do sprchového gelu Bird of Paradise, který je obohacený o botanické oleje a pomáhá omladit vaši pokožku a obnovit její původní záři po každém mytí. Zanechává pokožku hydratovanou a sametovou.

Lux Sprchový gel Bird of Paradise (Daily Shower Gel) 500 ml

SKU: vivantis-kLUX002
109.00 
Představte si sluncem zalitou procházku tropy, procházku po fascinující vůni divoké růže a exotické květiny Strelície. Sprchový gel je obohacený o botanické oleje a pomáhá omladit vaši pokožku a obnovit její původní záři po každém mytí. Zanechává pokožku hydratovanou a sametovou.

Lux Sprchový gel Fig & Geranium Oil (Daily Shower Oil) 500 ml

SKU: vivantis-kLUX004
119.00 
Smyslná vůně kvetoucích fíků zabalená v kytici vzácných muškátů. Sprchový gel, obohacený o botanické oleje pocházející z přírody, je výživnou kúrou pro vaši pokožku a obnovuje zevnitř její krásu.

Lux Sprchový gel Freesia & Tea Tree Oil – náhradní náplň 500 ml

SKU: vivantis-kLUX008
99.00 
Náhradní náplň do sprchového gelu Freesia & Tea Tree Oil, který je obohacený o botanické oleje a květinové vůně z přírody je exotickou inspirací, která vyčistí vaši pokožku, hydratuje ji, odstraní stres z každodenního života a zanechá pokožku jemnou a příjemně ovoněnou.

Lux Sprchový gel Freesia & Tea Tree Oil (Daily Shower Gel) 500 ml

SKU: vivantis-kLUX001
101.00 
Ponořte se do klidné ranní zahrady, kde je vzduch naplněn jiskřivými vůněmi frézie a čajovníku. Sprchový gel obohacený o botanické oleje a květinové vůně z přírody je exotickou inspirací, která vyčistí vaši pokožku, hydratuje ji, odstraní stres z každodenního života a zanechá pokožku jemnou a příjemně ovoněnou.

Lux Sprchový gel s pumpičkou Freesia & Tea Tree Oil (Shower Gel) 750 ml

SKU: vivantis-kLUX005
149.00 
Sprchový gel s tea tree olejem a vůní frézie pro jemné očištění pokožky těla. Vůně frézie dává radost a slunečnou náladu. Esenciální olej z čajovníku vyrovnává, stabilizuje a čistí pokožku od škodlivých bakterií a nečistot. Gel pomáhá zmírnit únavu, podrážděnost a stres po náročném dni.

Lux Sprchový gel s pumpičkou Ylang Ylang & Neroli Oil (Shower Gel) 750 ml

SKU: vivantis-kLUX007
149.00 
Osvěžující sprchový gel s přírodní vůní ylang-ylang a neroli olejem pro jemné očištění pokožky těla. Neroli olej omlazuje a tonizuje pokožku a dodává jí zdravý a mladistvý vzhled.

Lux Sprchový gel Ylang Ylang & Neroli Oil (Daily Shower Gel) 500 ml

SKU: vivantis-kLUX003
101.00 
Užijte si šťavnatý koktejl s vůní Ylang Ylang a Neroli Oil. Sprchový gel s osvěžující směsí, která pomáhá vyživovat vaši pokožku a dodává jí zdravou mladistvou zář. Olej Neroli je známý svými regeneračními a vyhlazujícími vlastnostmi a v kombinaci s jedinečnou květinovou vůní Ylang & Ylang poskytuje hydrataci a potěšení z používání.

Lux Tuhé mýdlo Bird of Paradise & Rosehip Oil (Soap Bar) 90 g

SKU: vivantis-kLUX011
25.00 
Tuhé mýdlo Bird of Paradise & Roseship oil s šípkovým olejem pro důkladnou očistu vaší pokožky, kterou zanechá příjemně ovoněnou jemnou květinovou vůní.

Lux Tuhé mýdlo Frézie & Tea Tree Oil (Soap Bar) 90 g

SKU: vivantis-kLUX010
25.00 
Tuhé mýdlo Frézie & Tea Tree pro důkladnou očistu vaší pokožky Ponořte se do klidné ranní zahrady, kde je vzduch nabitý jiskřivou vůní exotických frézií a čajovníku.