Zobrazen 1. – 12. z 138 výsledků

Londa Professional Balzám na roztřepené konečky vlasů Visible Repair (Leave-in Ends Balm) 75 ml

SKU: vivantis-kLPF043
190.00 
Balzám na roztřepené konečky vlasů Visible Repair zlepšuje strukturu vlasů a napravuje poškození. Brání třepení konečků a eliminuje lámání vlasů. Výsledkem jsou znovuobnovené vlasy bez roztřepených konečků. Vybírat můžete i z dalších produktů značky Londa Professional:

Londa Professional Bezoplachová péče před trvalou Curl Definer (Post-Perm Treatment) 1000 ml

SKU: vivantis-kLPF064
309.00 
Bezoplachová péče před trvalou. Okamžitě vyrovnává vlasovou strukturu před trvalou, čímž zajišťuje rovnoměrný vlnitý výsledek.

Londa Professional Bezoplachová péče před trvalou Curl Definer (Starter) 250 ml

SKU: vivantis-kLPF057
162.00 
Bezoplachová péče před trvalou Curl Definer uhlazuje vlasy před trvalou a zajišťuje rovnoměrný vlnitý výsledek. Výsledkem jsou viditelně pružnější a dynamičtější vlny. Vybírat můžete i z dalších produktů značky Londa Professional:

Londa Professional Bezoplachové tonikum proti vypadávání vlasů Stimulating Sensation (Leave-in Tonic) 150 ml

SKU: vivantis-kLPF118
169.00 
Bezoplachové stimulující tonikum Londa Scalp Stumulating Sensation s obsahem mentolu a kafru pro okamžité osvěžení pokožky hlavy. Zklidňuje a obnovuje vlasovou pokožku a dodává vlasům odolnost vůči vlivům životního prostředí a psychického stresu.

Londa Professional Bezoplachový kondicionér pro kudrnaté vlasy Curl Definer (Leave-In Conditioning Lotion) 250 ml

SKU: vivantis-kLPF066
170.00 
Bezoplachový kondicionér pro kudrnaté vlasy Curl Definer okamžitě dodává kudrnatým vlasům pružnost. Kadeře získávají výraznější formu a jsou mobilnější. Má antistatický účinek a dodává vlasům neuvěřitelný lesk. S výtažky ze zázvoru a olivových listů.

Londa Professional Bezoplachový kondicionér pro suché vlasy Deep Moisture (Leave-In Conditioning Spray) 250 ml

SKU: vivantis-kLPF051
145.00 
Bezoplachový kondicionér pro suché vlasy Deep Moisture regeneruje vlasy a hloubkově je hydratuje. Výsledkem jsou hebké vlasy s dokonalým leskem. Uhlazuje vlasy a tak usnadňuje jejich rozčesávání. Vybírat můžete i z dalších produktů značky Londa Professional:

Londa Professional Bezoplachový stylingový kondicionér Multiplay (Conditioning Styler) 195 ml

SKU: vivantis-kLPF078
220.00 
Stylingový krém pro dokonale jemnou a hladkou texturu rovných nebo vlnitých vlasů. Má hydratační účinky, fixuje vlasy a dodává jim lesk. Usnadňuje rozčesávání a vlasy posiluje.

Londa Professional Extra silně tužící lak na vlasy Start Off Extra Strong Laque 500 ml

SKU: vivantis-kLPF074
197.00 
Profesionální lak na vlasy pro extra silnou fixaci, obsahuje 3D-Sculpt mikropolymery a panthenol. Poskytuje ochranu před působením vlhkosti, UV a tepla, zajišťuje okamžitou fixaci až na 24 hodin. Stupeň fixace: 3 ze 4, je vhodný pro všechny typy vlasů.

Londa Professional Extra silný gel na vlasy Swap It (X-Strong Gel) 100 ml

SKU: vivantis-kLPF056
143.00 
Extra silný gel na vlasy Swap It nabízí stupeň fixace 3. S jeho pomocí vytvarujete hravě jakýkoliv účes, dodává vlasům intenzivní lesk, nezatěžuje je a velmi snadno se z vlasů vymývá. Gel je obohacen o UV filtr a vitamín B5, které vlasy chrání před poškozením a dodávají výživu. Vybírat můžete i z dalších produktů značky Londa Professional:

Londa Professional Extra silný gel na vlasy Swap It (X-Strong Gel) 200 ml

SKU: vivantis-kLPF027
210.00 
Extra silný gel na vlasy Swap It nabízí stupeň fixace 3. S jeho pomocí vytvarujete hravě jakýkoliv účes, dodává vlasům intenzivní lesk, nezatěžuje je a velmi snadno se z vlasů vymývá. Gel je obohacen o UV filtr a vitamín B5, které vlasy chrání před poškozením a dodávají výživu. Vybírat můžete i z dalších produktů značky Londa Professional:

Londa Professional Extra silný sprej na vlasy Lock It (Extreme Strong Hold Spray) 500 ml

SKU: vivantis-kLPF099
172.00 
Extrémně silný fixační sprej na vlasy pro pevně držící styling bez pocitu slepených vlasů.