Zobrazen 1. – 12. z 28 výsledků

Listerine Dětská ústní voda s mentolovou příchutí Smart Rinse Mint 250 ml

SKU: vivantis-kLIS011
75.00 
Ústní voda LISTERINE® SMART RINSE ® MINT s přidaným fluoridem pomáhá chránit zuby vašeho dítěte před zubním kazem při používání dvakrát denně po vyčištění zubů kartáčkem.

Listerine Ústní voda Advanced Nightly Reset 400 ml

SKU: vivantis-kLIS030
124.00 
Během dne při konzumaci jídla a pití vznikají v ústech cukerné kyseliny, které ze zubů uvolňují minerální látky. V důsledku toho mohou být vaše zuby náchylnější k tvorbě zubního kazu. Ústní voda Nightly Reset díky inovativnímu složení působí během noci. Zatímco vy spíte, účinně bojuje s negativními vlivy, kterým byly vaše zuby během dne vystaveny. Efektivní mechanismus fluoridace RAPID-FUSION™ spolu se zvýšeným obsahem fluoridu (450 ppm F) remineralizuje zubní sklovinu. Ústní voda pro účinnější vstřebávání fluoridu a silnější zuby.

Listerine Ústní voda bez alkoholu Green Tea (Mouth Wash) 500 ml

SKU: vivantis-kLIS027
124.00 
Je prokázáno, že používání dvakrát denně ústní vody LISTERINE® Green Tea s obsahem fluoridu, esenciálních olejů a výtažků ze zeleného čaje posiluje zubní sklovinu i na těžko přístupných místech a tím pomáhá předcházet vzniku zubního kazu.

Listerine Ústní voda bez alkoholu Zero – Coolmint Mild Taste 1000 ml

SKU: vivantis-kLIS018
196.00 
Ústní voda LISTERINE® COOL MINT MILD TASTE při používání dvakrát denně zlepšuje ústní hygienu - s esenciálními oleji, bez alkoholu. LISTERINE® má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze.

Listerine Ústní voda bez alkoholu Zero – Coolmint Mild Taste 250 ml

SKU: vivantis-kLIS019
77.00 
Ústní voda LISTERINE® COOL MINT MILD TASTE při používání dvakrát denně zlepšuje ústní hygienu - s esenciálními oleji, bez alkoholu. LISTERINE® má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze.

Listerine Ústní voda bez alkoholu Zero – Coolmint Mild Taste 500 ml

SKU: vivantis-kLIS020
112.00 
Ústní voda LISTERINE® COOL MINT MILD TASTE při používání dvakrát denně zlepšuje ústní hygienu - s esenciálními oleji, bez alkoholu. LISTERINE® má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze.

Listerine Ústní voda Clean & Fresh Mild Taste 500 ml

SKU: vivantis-kLIS036
111.00 
Ústní voda Clean & Fresh s esenciálními oleji. Díky obsahu fluoridu posiluje zubní sklovinu a chrání před vznikem zubního kazu. Omezuje zubní povlak, udržuje dásně zdravé a pomáhá předcházet problémům s dásněmi. Odstraňuje bakterie, které kartáček nevyčistil a je vhodná pro nositele rovnátek.

Listerine Ústní voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste 500 ml

SKU: vivantis-kLIS035
105.00 
Bojuje proti bakteriím, které vytvářejí zubní povlak a způsobují zánět dásní. Posiluje zubní sklovinu. Osvěžuje dech. Má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze.

Listerine Ústní voda kompletní péče bez alkoholu Total Care Teeth Protection Mild Taste 500 ml

SKU: vivantis-kLIS022
128.00 
Ústní voda LISTERINE® TOTAL CARE TEETH PROTECTION MILD TASTE při používání dvakrát denně zlepšuje ústní hygienu díky kompletnímu 6násobnému účinku. S jemnější chutí bez alkoholu. LISTERINE® má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze.

Listerine Ústní voda kompletní péče pro citlivé zuby Total Care Sensitive 500 ml

SKU: vivantis-kLIS024
132.00 
Ústní voda LISTERINE® TOTAL CARE SENSITIVE MILD TASTE při používání dvakrát denně bojuje hned s několika příčinami citlivosti zubů. S jemnou příchutí a 6násobným účinkem. LISTERINE® má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze.

Listerine Ústní voda Naturals Gum Protection 500 ml

SKU: vivantis-kLIS037
159.00 
Naturals Gum Protection ústní voda z 96% přírodního původu, bez alkoholu, pro silnější dásně a svěží dech. Je prokázáno, že ústní voda LISTERINE® Naturals Gum Protection při používání dvakrát denně čistí a chrání pro celkové zdraví ústní dutiny: • Z 96% přírodní a biologicky rozložitelné* složení • Neobsahuje alkohol a barviva • Díky esenciálním olejům účinně bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane: mezi zuby, na dásních a na jazyku • Omezuje zubní povlak a chrání před jeho vznikem • Poskytuje trvalou jistotu svěžího dechu • Jemná mátová chuť • Láhev je vyrobená z 50% z recyklovaného plastu a 100% recyklovatelná** • Vhodná pro dospělé a děti od 6 let • Pro dlouhodobé použití *včetně vody, zbývající 4% pro bezpečnost a účinek ** bez bezpečenostní fólie Proč používat ústní vodu LISTERINE®? Vyplachování úst dvakrát denně není jen skvělým způsobem, jak si zachovat svěží dech. Je to klíč k tomu, aby celá vaše ústa byla čistá. Je pravda, že samotným čištěním zubním kartáčkem vyčistíte pouze 25 % úst. Síla ústní vody porazí bakterie ve vaší ústní dutině, na zubech i dásních. LISTERINE® má klinicky prokázaný antibakteriální účinek – obsahuje unikátní kombinaci 4 esenciálních olejů, zároveň však ústní flóra zůstává v rovnováze. Při použití dvakrát denně LISTERINE® odstraňuje bakterie, které v ústech zůstávají po čištění zubů. Bylo prokázáno, že LISTERINE® zlepšuje vaši ústní hygienu a účinkuje v místech, které jsou zubním kartáčkem obtížně dosažitelné. Zároveň také omezuje a předchází tvorbě zubního plaku, jedné z hlavních příčin problémů s dásněmi, a osvěží váš dech.

Listerine Ústní voda Naturals Teeth Protection 500 ml

SKU: vivantis-kLIS038
159.00 
LISTERINE® Naturals Teeth Protection ústní voda z 96% přírodního původu, s fluoridy, bez alkoholu pro ochranu před vznikem zubního kazu a problémů s dásněmi, pro silnější zuby a svěží dech. Je prokázáno, že ústní voda LISTERINE® Naturals Teeth Protection při používání dvakrát denně čistí a chrání pro celkové zdraví ústní dutiny: • Z 96% přírodní a biologicky rozložitelné* složení • Neobsahuje alkohol a barviva • Díky esenciálním olejům účinně bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane: mezi zuby, na dásních a na jazyku • Posiluje zubní sklovinu díky obsahu fluoridu (220 ppm) • Omezuje zubní povlak a chrání před jeho vznikem • Poskytuje trvalou jistotu svěžího dechu • Jemná mátová chuť • Láhev je vyrobená z 50% z recyklovaného plastu a 100% recyklovatelná** • Vhodná pro dospělé a děti od 6 let • Pro dlouhodobé použití *včetně vody, zbývající 4% pro bezpečnost a účinek ** bez bezpečenostní fólie Proč používat ústní vodu LISTERINE®? Vyplachování úst dvakrát denně není jen skvělým způsobem, jak si zachovat svěží dech. Je to klíč k tomu, aby celá vaše ústa byla čistá. Je pravda, že samotným čištěním zubním kartáčkem vyčistíte pouze 25 % úst. Síla ústní vody porazí bakterie ve vaší ústní dutině, na zubech i dásních. LISTERINE® má klinicky prokázaný antibakteriální účinek – obsahuje unikátní kombinaci 4 esenciálních olejů, zároveň však ústní flóra zůstává v rovnováze. Při použití dvakrát denně LISTERINE® odstraňuje bakterie, které v ústech zůstávají po čištění zubů. Bylo prokázáno, že LISTERINE® zlepšuje vaši ústní hygienu a účinkuje v místech, které jsou zubním kartáčkem obtížně dosažitelné. Zároveň také omezuje a předchází tvorbě zubního plaku, jedné z hlavních příčin problémů s dásněmi, a osvěží váš dech.