Zobrazuji všechny 3 výsledky

Ligne St Barth Les Alizés – EDT 50 ml

SKU: vivantis-pLSB00350
2,099.00 
Toaletní voda Les Alize je ovocně-květinová vůně. Tato lehká kompozice s jemnou energií připomíná letní zahrady zalité sluncem. Vzrušující citrusová svěžest a romantická kořenitost úvodního tónu, doprovázená květinově-zeleným nahořklým srdcem, vám připomene lehký závan karibského vánku. Teplý bohatý tón ambry a pižma v základu dodává kompozici noblesu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Ligne St Barth Ouanalao – EDT 50 ml

SKU: vivantis-pLSB00250
2,099.00 
Toaletní voda Ouanalao, inspirovaná původním indiánským jménem St. Barth a jeho rozmarnými vůněmi, odhaluje množství ovocných, květinových a dřevitých tónů. Tato elegantní vonná kompozice - směs tradic, lásky k moři a exotické flóry ostrova - kombinuje svěžest zelených akordů s nádechem dřeva. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Ligne St Barth Patchouli Arawak – EDT 50 ml

SKU: vivantis-pLSB00850
2,099.00 
Ligne St Barth Patchouli Arawak je úžasná a zcela jedinečná vůně. Její vůně vypráví o bájných lidech kmene Arawak. Pačuli Arawak je silné afrodiziakum, energie lásky a sexuální harmonie. Smyslný a svůdný závoj Patchouli Arawak odhaluje sílu pokušení. Vůně pačuli připomíná vůni země po dešti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.