Zobrazuji všechny 3 výsledky

La Cigale Marseillské mýdlo „Cube“ – Brut 300 g

SKU: vivantis-z59431
90.00 
Marseillské mýdlo "Cube" Brut – je čistě přírodní rostlinné mýdlo.Zvláčňuje pokožku, nevysušuje ji. Je jemné a zároveň účinné. Marseillské mýdlo je velmi oblíbené ve Francii i v dalších zemích již po staletí. Protože obsahuje pouze rostlinné oleje , je snadno biologicky odbouratelné a nepoškozuje životní prostředí. Navíc je velmi ekonomické, protože vydrží 2x déle než běžné mýdlo.

La Cigale Marseillské mýdlo „Cube“ – Levandule 300 g

SKU: vivantis-z62983
90.00 
Marseillské mýdlo Cube levandule Cigale BIO je jemné a účinné rostlinné mýdlo vyrobené ve Francii podle tradiční marseillské receptury. Základ tuhého mýdla tvoří zmýdelněné rostlinné oleje . Je vhodné pro vegany a také snadno biologicky odbouratelné.

La Cigale Marseillské mýdlo „Cube“ – Oliva 300 g

SKU: vivantis-z59430
90.00 
Marseillské mýdlo "Cube" Oliva je čistě přírodní rostlinné mýdlo obohacené o panenský olivový olej. Zvláčňuje pokožku, nevysušuje ji. Je jemné a zároveň účinné. Je velmi oblíbené ve Francii i v dalších zemích již po staletí. Protože obsahuje výhradně rostlinné oleje , je snadno biologicky odbouratelné a nepoškozuje životní prostředí. Navíc je velmi ekonomické, protože vydrží 2x déle než běžné mýdlo.