Zobrazuji všech 12 výsledků

KupLevandule Džem z červeného rybízu s levandulí 220 g

SKU: vivantis-z69020
90.00 
Džem z červeného rybízu s levandulí je džem z červeného rybízu, který je ojedinělý je tím, že je v něm přidána květová levandulová voda, aby jste neměli v ústech kvítka levandule ale stále cítili lahodnou levandulovou příchuť. Džem je také ručně zpracovaný, bez použití konzervantů. Použít ho můžete na Vánoce do cukroví ale i na palačinky nebo třeba k masu.

KupLevandule Jablečná povidla s levandulí 350 g

SKU: vivantis-z69019
135.00 
Jablečná povidla s levandulí jsou lahodná česká jablíčka v kombinaci s levandulí , ze které vznikla vynikající pochoutka pro pečení koláčů nebo třeba netradiční pomazánka na palačinky.

KupLevandule Květinová levandulová voda 200 ml

SKU: vivantis-z69021
210.00 
Květinová levandulová voda z levandule lékařské perfektně poslouží pro osvěžení pleti kdykoliv a kdekoliv . Využít ji můžete také jako hydrataci po odlíčení pleti, ocení ji především zralá a citlivá pleť.

KupLevandule Levandule sypaná 30 g

SKU: vivantis-z69017
69.00 
Levandule sypaná z květů levandule z Vysočiny si můžete uvařit lahodný čaj pro příjemný pocit a harmonii nebo si třeba užít požitek v levandulové koupeli. Perfektní bude také pro přípravu dezertů, dortů nebo třeba marmelády . Zároveň vám dokáže perfektně posloužit vysypaná v misce jako odpouzovač molů.

KupLevandule Levandulová koupel 20 g

SKU: vivantis-z69023
35.00 
Levandulová koupel jsou koupelové sáčky s levandulí pěstovanou na Vysočině. Jsou ideálním pomocníkem pro zklidňující a relaxační koupel po rušném dni, kterou zároveň podpoříte klidný spánek a uvolníte svou mysl.

KupLevandule Levandulové sušenky 55 g

SKU: vivantis-z69018
55.00 
Levandulové sušenky lahodné čajové pečivo a zároveň malý, hezký dárek, kterým potěšíte děti i dospělé. Jsou skvělé po celý rok a chutnají opravdu všem.

KupLevandule Levandulový čaj porcovaný 10 x 2 g

SKU: vivantis-z69016
149.00 
Levandulový čaj porcovaný se doporučuje vařit všude tam, kde trpí nespavostí, bolestmi hlavy, depresí a stresem nebo i ženám v obtížném období klimakteria. Uvařte si čaj, který vám zajistí chvilku relaxu a pohody. Čaj Květ levandule lékařské byl testován v nezávislé laboratoři pro zkoumání potravin. Země původu Česká republika.

KupLevandule Levandulový osvěžovač vzduchu 100 ml

SKU: vivantis-z69024
90.00 
Levandulový osvěžovač vzduchu provoní váš domov i kancelář a pomůže vám navodit pocit uvolnění. Neobsahuje žádné chemické přípravky, rozpouštědla ani umělé parfémy. Použití rozprašovače se zklidňující vůní květů levandule navodíte sobě i svým blízkým pocit pohody a relaxace.

KupLevandule Nahřívací polštářek levandule

SKU: vivantis-z69453
249.00 
Nahřívací polštářek v oblíbeném barevném provedení je naplněný pohankovými slupkami, které polštářek vytvarují přesně podle vaší potřeby, pšenicí, která udrží v polštářku teplo a levandulí, která navodí příjemný pocit a zklidní vaší mysl . Společně pak tvoří dokonalého pomocníka pro bolavá záda nebo pro uvolnění svalů po náročném dni. Polštářek je šitý na 4 díly, aby se uvnitř slupky nesesypávaly.

KupLevandule Nahřívací polštářek puntík

SKU: vivantis-z69454
249.00 
Nahřívací polštářek v oblíbeném barevném provedení je naplněný pohankovými slupkami, které polštářek vytvarují přesně podle vaší potřeby a levandulí, která navodí příjemný pocit a zklidní vaší mysl . Společně tato dvojice tvoří dokonalého pomocníka pro bolavá záda nebo pro uvolnění svalů po náročném dni.

KupLevandule Nahřívací polštářek s levandulí a pohankou patchwork

SKU: vivantis-z69025
249.00 
Nahřívací polštářek s levandulí a pohankou v oblíbeném stylu patchwork je naplněný pohankovými slupkami, které polštářek vytvarují přesně podle vaší potřeby, pšenicí, která udrží v polštářku teplo a levandulí, která navodí příjemný pocit a zklidní vaší mys l. Společně pak tvoří dokonalého pomocníka pro bolavá záda nebo pro uvolnění svalů po náročném dni. Polštářek je šitý na 4 díly, aby se uvnitř slupky nesesypávaly.

KupLevandule Sprej na polštář 30 ml

SKU: vivantis-z69022
99.00 
Sprej na polštář je 100 % přírodní levandulový sprej, jehož použitím napomáháte uvolnění mysli po náročném dni a podporurujete klidný spánek.