Zobrazuji všech 5 výsledků

Knossos Olivové mýdlo Jasmín 100 g

SKU: vivantis-z67237
38.00 
Jasmínu se říká Dar Bohů pro jeho opravdu božskou sladkou vůni. Řecká firma Knossos ho přidala do olivového mýdla a dala tak vzniknout skvělému produktu - olivovému mýdlu s jasmínem , které je díky svému přírodnímu složení vhodné pro všechny typy pleti.

Knossos Olivové mýdlo Olivové listy 100 g

SKU: vivantis-z67236
38.00 
Jeden z nejčistších a nejzdravějších z produktů řecké firmy Knossos - tradiční přírodní olivové mýdlo, které je obohaceno o olivové listy, je vyrobené ze 100% olivového oleje a neobsahuje vůně, alergeny, barevné ani chemické látky. Skvěle se hodí pro péči o obličej i tělo a doporučujeme ho také na mytí vlasů a pro ruční praní.

Knossos Olivové mýdlo Přírodní bílé 100 g

SKU: vivantis-z67234
38.00 
Jeden z nejčistších a nejzdravějších z produktů řecké firmy Knossos - tradiční přírodní bílé mýdlo vyrobené ze 100% olivového oleje. Neobsahuje vůně, barevné ani chemické látky ani alergeny. Je vhodné na obličej i tělo a doporučujeme ho také na mytí vlasů a pro ruční praní.

Knossos Olivové mýdlo Přírodní zelené 100 g

SKU: vivantis-z67235
38.00 
Přírodní zelené olivové mýdlo od řecké značky Knossos je díky svému složení vhodné pro všechny pro péči o tělo, vlasy i obličej, k holení i ručnímu praní. Je vyrobeno ze 100% olivového oleje bez zbytečné chemie a bez parfemace.

Knossos Olivové mýdlo Šalvěj 100 g

SKU: vivantis-z67238
38.00 
Olivové mýdlo se šalvějí od řecké značky Knossos je vhodné pro všechny pro všechny typy pleti na tělo i obličej. Knossos mýdlo je bez zbytečné chemie a bez parfemace. Díky obsahu 75% olivového oleje má hydratační schopnosti, pokožku zvláčňuje a regeneruje, nenarušuje hydrolipidovou vrstvu a nevysušuje . Šalvěj má antibakteriální účinky a je přírodním antiperspirantem. Kombinace s olivovým olejem je perfektní volba pro vaši pokožku.