Zobrazuji všech 5 výsledků

Kingfisher Kingfisher Zubní pasta bělící 100 ml

SKU: vivantis-z59947
161.00 
Zubní pasta bělící je chuťově lahodná pasta, která neobsahuje žádná umělá sladidla, aromata, barviva nebo konzervanty. Je bezlepková a neobsahuje GM složky . Je vhodná pro vegetariány, vegany. Bělící, s aktivním dřev. uhlím. Uhlí slouží k šetrnému a přírodnímu bělení zubů . Do bio kosmetiky a jako farmaceutická složka se používá aktivní uhlí, neupravené pomocí chemikálií, ale vyráběné pouze za pomoci páry.

Kingfisher Kingfisher zubní pasta s fenyklem, bez fluoru 100 ml

SKU: vivantis-z59946
145.00 
Zubní pasta - Aloe, Tea tree a fenykl chuťově lahodná zubní pasta, která neobsahuje žádná umělá sladidla, aromata, barviva nebo konzervanty. Je bezlepková a neobsahuje GM složky. Je vhodná pro vegetariány, vegany a protože neobsahuje mátu, pak i pro ty, kdo užívají homeopatické přípravky.

Kingfisher Zubní pasta Kingfisher Aloe, Tea tree & Fenykl 100 ml

SKU: vivantis-z59948
145.00 
Zubní pasta Aloe, Tea tree & Fenykl je chuťově lahodná pasta, která neobsahuje žádná umělá sladidla, aromata, barviva nebo konzervanty, fluor . Je belepková a neobsahuje GM složky . Je vhodná pro vegetariány, vegany a protože neobsahuje mátu, pak i pro ty, kdo užívají homeopatické přípravky.

Kingfisher Zubní pasta Kingfisher Aloe, Tea tree & Máta 100 ml

SKU: vivantis-z59949
145.00 
Zubní pasta Aloe, Tea tree & Máta je chuťově lahodná pasta, která neobsahuje žádná umělá sladidla, aromata, barviva nebo konzervanty. Je bezlepková a neobsahuje GM složky. Je vhodná pro vegetariány, vegany.

Kingfisher Zubní pasta Kingfisher dětská – Jahoda 75 ml

SKU: vivantis-z59950
122.00 
Zubní pasta dětská - Jahoda je chuťově lahodná zubní pasta, která neobsahuje žádná umělá sladidla, aromata, barviva nebo konzervanty. Je bezlepková a neobsahuje GM složky . Je vhodná pro vegetariány, vegany a protože neobsahuje mátu, pak i pro ty, kdo užívají homeopatické přípravky.