Zobrazen 1. – 12. z 41 výsledků

John Frieda Bezoplachový kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy Frizz Ease Daily Miracle (Leave-in Conditioner) 200 ml

SKU: vivantis-kJF062
210.00 
Balzám na vlasy Frizz Ease, vhodný pro péči o suché a ztenčené vlasy. Obsahuje vitamín A pro hedvábnou hebkost a lámání vlasů. Kondicionér vyživuje a pomáhá snadno eliminovat zacuchání. Nemusí se oplachovat a dá se použít jako telepná ochrana při vysoušení nebo žehlení vlasů.

John Frieda Detoxikační kondicionér pro poškozené vlasy Detox & Repair (Conditioner) 250 ml

SKU: vivantis-kJF047
126.00 
Obnovující kondicionér je rychlý způsob, jak dosáhnout regenerace a posílení poškozených vlasů. Chrání, vyživuje a hydratuje vlasy. Po použití tohoto kondicionéru vaše vlasy půjdou snadno rozčesat.

John Frieda Detoxikační maska pro poškozené vlasy Detox & Repair (Masque) 250 ml

SKU: vivantis-kJF048
146.00 
Maska na poškozené vlasy John Frieda Detox & Repaira regeneruje oslabené a poškozené vlasy. Dodává vlasům zdravý vzhled a vitalitu. Redukuje známky poškození, hloubkově napravuje strukturu vlasových vláken a usnadňuje jejich následnou úpravu.

John Frieda Detoxikační šampon pro poškozené vlasy Detox & Repair (Shampoo) 250 ml

SKU: vivantis-kJF049
190.00 
Šampon je speciálně navržen pro poškozené vlasy, které potřebují intenzivní péči. Zabraňuje lámání a třepení vlasových vláken a zároveň pomáhá jejich obnově. Poskytuje hloubkovou hydrataci a výživu Po použití dostanou vaše vlasy novou sílu - budou hedvábné, měkké a lesklé.

John Frieda Fialový šampon pro blond vlasy Sheer Blonde Violet Crush (Intensive Purple Shampoo) 250ml

SKU: vivantis-kJF059
130.00 
Intenzivní šampon s drcenými fialovými a modrými pigmenty redukuje žluté i oranžové tóny pro jasnější a chladnější blond barvu.

John Frieda Hydratační kondicionér na suché vlasy Hydrate & Recharge (Conditioner) 250 ml

SKU: vivantis-kJF065
114.00 
Vaše vlasy jsou každý den vystaveny mnoha účinkům vysoušení, které odvádějí vlhkost a vlasy jsou žíznivé, křehké a bez života. Kondicionér John Frieda Hydrate & Recharge Conditioner uhasí žízeň vašich vlasů! Tento kondicionér pro suché vlasy, naplněný kapkami bohatými na živiny obsahující monoi olej a keratin, vyživuje suché, křehké prameny pro dotykově měkké, hedvábné vlasy, které se s vámi pohybují. Hydratační kondicionér pro suché vlasy bez života Složení s kapkami bohatými na živiny Bezpečné pro použití na barvené vlasy

John Frieda Hydratační kondicionér pro barvené vlasy Brilliant Brunette Colour Protecting (Moisturising Conditioner) 250 ml

SKU: vivantis-kJF002
129.00 
Kondicionér vyživuje přírodní i barvené hnědé vlasy a dodává jejich barvě intenzitu. Zajistí potřebnou výživu a hydrataci a navíc usnadní rozčesávání. Vaše vlasy budou zdravější a krásnější!

John Frieda Hydratační maska na suché vlasy Hydrate & Recharge (Deep Soak Masque) 250 ml

SKU: vivantis-kJF066
135.00 
Vaše vlasy jsou každý den vystaveny mnoha účinkům vysoušení, které odvádějí vlhkost a vlasy jsou žíznivé, křehké a bez života. Maska John Frieda Hydrate & Recharge Deep Soak Masque uhasí žíznivé vlasy bez života intenzivním nárůstem hydratace. Tato vlasová maska pro suché vlasy, naplněná kapkami bohatými na živiny obsahující monoi olej a keratin, hluboce vyživuje suché, křehké prameny pro dotykově hebké, hedvábné vlasy, které se s vámi pohybují. Maska na vlasy pro suché, dehydrované vlasy Složení s kapkami bohatými na živiny Bezpečné pro použití na přírodní nebo barevně ošetřené vlasy

John Frieda Hydratační šampon na barvené vlasy Brilliant Brunette Colour Protecting (Moisturising Shampoo) 250 ml

SKU: vivantis-kJF001
123.00 
Šampon jemně čistí tmavé vlasy a dodává jejich barvě intenzitu. Důkladně myje nejen vlasy, ale i pokožku hlavy. Vlasům navrátí přirozený vyživený vzhled.

John Frieda Hydratační šampon na suché vlasy Hydrate & Recharge (Shampoo) 250 ml

SKU: vivantis-kJF064
115.00 
Vaše vlasy jsou každý den vystaveny mnoha účinkům vysoušení, které odvádějí vlhkost a vlasy jsou žíznivé, křehké a bez života. Šampon John Frieda Hydrate & Recharge uhasí žíznivé vlasy bez života přívalem silné hydratace. Tento hydratační šampon, naplněný kapkami bohatými na živiny obsahující monoi olej a keratin, transformuje suché prameny bez života na hedvábné vlasy, které se s vámi pohybují. Šampon pro suché, dehydrované vlasy Složení s kapkami bohatými na živiny Bezpečné pro použití na přírodní nebo barevně ošetřené vlasy.

John Frieda Kondicionér pro objem vlasů (Luxurious 7 Day Volume Conditioner) 250 ml

SKU: vivantis-kJF022
114.00 
Kondicionér vyživuje jemné vlasy a dodává jim ztracený objem. Zajistí potřebnou hydrataci a navíc usnadní rozčesávání. Vaše vlasy budou zdravější a krásnější!

John Frieda Kondicionér pro uhlazení vlasů Frizz Ease Flawlessly Straight (Conditioner) 250 ml

SKU: vivantis-kJF014
133.00 
Kondicionér zajistí potřebnou výživu a hydrataci a navíc usnadní rozčesávání. Vaše vlasy budou zdravější a krásnější!