Zobrazen 1. – 12. z 33 výsledků

Jenny Glow Basil – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN03680
352.00 
Jenny Glow Basil je neodolatelná, osvěžující citrusová vůně, která vás bude provázet po celý den. Jedná se o parfémovanou vodu s jedinečným charakterem pro muže a ženy, kteří mají rádi zelené, ovocné vůně.

Jenny Glow Bergamot – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN03580
261.00 
Jenny Glow Bergamot je hřejivá a vzácná dřevitá parfémovaná voda pro muže i ženy. Vůně bergamotu a dřeva vždy trochu připomínají lázně. Stejně tak jsou tyto parfémy, které vás zavedou do relaxační a uklidňující relaxační oblasti.

Jenny Glow Black Cedar – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN02180
314.00 
Parfémovaná voda Jenny Glow Black Cedar je bohatá, intimní a zelená vůně dřeva pro muže a ženy. Parfémovaná voda se skládá pouze ze 3 aromatických tónů, které spolu ladí a dodávají vůni jedinečný charakter.

Jenny Glow Chance It – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN04280
399.00 
Tato květinově-kořeněná vůně se otevírá svěžestí růžového pepře, proplétající se s jemnou sladkostí květinového srdce, které bije v tońech jasmínu a kosatce. Nakonec se vůně usadí v pižmové zemitosti okolních lesů.

Jenny Glow French Lime Leaves – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN03080
345.00 
Jenny Glow French Lime Leaves je jemná parfémovaná voda pro muže i ženy. Vůně byla inspirována procházkou po Champs Elysées v Paříži. Je to svěží květinová vůně, která dodává romantickou a smyslnou atmosféru.

Jenny Glow Gaby – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN03980
399.00 
Pikantní a osvěžující vůně, která se otevírá směsí ovocných vůní, aby začal váš den tak, jak jen chcete. Srdce vůně je čistě květinové a končí teplem santalového dřeva a pižma.

Jenny Glow Green Cucumber – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN02880
424.00 
Parfémovaná voda Jenny Glow Green Cucumber je zářivá a osvěžující vůně pro muže i ženy. Vůně vás přenese na odpolední přestávku s horkým černým čajem Earl Grey s osvěžující okurkou. Příjemný rozhovor, okamžik klidu, jemný tonizující doušek, který zanechává v ústech příjemnou chuť medu.

Jenny Glow Jenny Glow Amber – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN03780
270.00 
Jenny Glow Amber je klasická hřejivá vůně pro ženy. Rafinovaná a kultivovaná vůně se skládá pouze ze 3 aromatických tónů, které se spojují a vytvářejí harmonický celek. Milovníci čisté a čisté vůně si tuto vůni užijí. Každá vrstva kompozice nenápadně odhalí každou jinou notu a její odstíny a působí jedinečným dojmem.

Jenny Glow Jenny Glow Aromatic Explosion – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN01580
152.00 
Aromatic Explosion od Jenny Glow je orientálně - dřevitá a kořeněná směs se smyslnými podtóny. Vytvoření dvou diametrálně odlišných voňavých shod: 1. návyková a ohnivá a 2. výbušná a ledová. Návykový akord obsahuje tóny chilli, šafránu, kůže, tabáku a vetiveru. Mezi výbušné patří bergamot, grapefruit, elemi a růžový pepř. Vůně je inspirovaná Spice Bomb od značky Viktor & Rolf.

Jenny Glow Jenny Glow Belle – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN01080
249.00 
Belle od Jenny Glow je příjemně ovocná vůně, která uchopí klidnou čistotu čerstvých květů, abyste si dopřáli věčnou blaženost. V úvodu se objeví mandarinka, frézie a bergamot. Květinové srdce se chopí jasmín, bílé květiny, duhovka a květ pomeranče. Závěrečnou tečku má na svědomí vanilka, santalové dřevo a pačuli. Inspirováno vůní La Vie Est Belle od značky Lancome.

Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN01280
249.00 
Billionaire od Jenny Glow je nádherná vůně neroli a lilie, která se mísí s čerstvým květem hyacintu a pelargonie a bohatou vůní pačuli a medu. Inspirováno vůní 1 Million od značky Paco Rabanne.

Jenny Glow Jenny Glow Blue – EDP 80 ml

SKU: vivantis-pJEN00880
179.00 
Blue od Jenny Glow je svěží vůně, která je květinová a ovocná pro rozjasnění nálady. Obsahuje jantar, pižmo a cedr, které dodají vašemu životu šarm. Tato vůně je inspirovaná Light Blue od značky Dolce&Gabbana.