Zobrazuji všech 5 výsledků

Jednorázové masky Detoxikační obličejová maska (Deep Sea Mask) 1 ks

SKU: vivantis-kOS274
62.00 
Kompletní a intenzivní péče o obličej v jedné masce! Maska je složena převážně z přísad zahrnující čisté přírodní výtažky. Jednostraný absorpční poměr tohoto produktu je vyšší než 98 %, což znamená, že množství živin a vlhkosti, které maska nabízí, je 10x větší než u obyčejných pleťových masek. Díky použití nejmodernější technologie látky kondenzované v masce ihned po přiložení na pleť vlivem tělesného tepla pronikají do hloubky epidermu. Maska poskytuje doplňkové prvky jako jsou kaolín a různé druhy vitamínů. Maska má detoxikační účinky a čistí póry. Před aplikací masky vám doporučujeme provést peeling .

Jednorázové masky Kolagenová obličejová maska (Collagen Crystal Mask) 1 ks

SKU: vivantis-kOS271
65.00 
Maska z přírodního mořského kolagenu. Díky použití nejmodernější technologie látky kondenzované v masce ihned po přiložení na obličej vlivem tělesného tepla pronikají do hloubky epidermu. Masku doporučujeme, před otevřením a před samotnou aplikací na pleť, zchladit v ledničce, nebo pod studenou vodou, nebo naopak ohřát pod teplou vodou. Před aplikací masky doporučujeme provést peeling . Od stejného výrobce nabízíme také vysoce účinnou zlatou pleťovou masku.

Jednorázové masky Kolagenová obličejová maska se zlatem (Gold Collagen Crystal Mask) 1 ks

SKU: vivantis-kOS270
65.00 
Maska s obsahem zlata a kolagenu. Díky použití nejmodernější technologie, látky kondenzované v masce, ihned po přiložení na obličej vlivem tělesného tepla, pronikají do hloubky epidermu. Maska je pohodlná v použití, není lepkavá a dobře přiléhá k pleti. Reguluje vlhkost v pleti, vyhlazuje vrásky a rozjasňuje. Působí relaxačně. Kolagenovou masku můžete před vyjmutím z obalu ochladit (v ledničce nebo ve studené vodě) nebo ohřát několik minut v teplé vodě. Před aplikací masky doporučujeme provést peeling . Od stejného výrobce nabízíme i další jednorázové masky .

Jednorázové masky Regenerační a revitalizační obličejová maska (Green Tea Mask) 1 ks

SKU: vivantis-kOS276
63.00 
Maska s vitamínem C a zeleným čajem je maskou s vysoce regeneračním a revitalizačním účinkem. Před aplikací masky vám doporučujeme provést peeling .