Zobrazuji všech 10 výsledků

Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml

SKU: vivantis-pJT02430
199.00 
Aromatická kompozice s názvem „Best Friends Forever“ nás zve, abychom se ponořili do kouzelného světa dětství a pocítili hloubku aromatických barev a ostrost a jas vnímání okolního světa, kterým jsou jen v dětství. Svěží zelené jablko a voňavá bílá frézie, znějící v úvodním akordu, v srdci kompozice, jsou kombinovány s tóny opojného jasmínu, chvějící se konvalinky a sladkého ananasu. A nádherné kořenitě práškovité tóny bílého kosatce, mírně pryskyřičného jantaru a kořeněného heliotropu tvoří jemnou, tekoucí aromatickou siláž parfému, která dodává jeho zvuku zvláštní něhu a mystiku.

Jeanne Arthes Colonial Club – EDT 100 ml

SKU: vivantis-pJT031100
180.00 
Colonial Club je ušlechtilá vůně pro muže, ztělesnění bystrého a smyslného mužského obrazu. Květinová jemnost a svěžest parfémované vody se vyznačuje okouzlujícím smyslným a půvabným charakterem, harmonicky kombinujícím nejen poznámky máty, ale i šťavnaté citrusy a teplé dřevité odstíny.

Jeanne Arthes Colonial Club Legend – EDT 100 ml

SKU: vivantis-pJT033100
183.00 
Colonial Club Legend je omamná, těžká vůně pro muže, kteří milují eleganci. Vůně se otevírá čerstvými ovocnými tóny. Srdce vůně je tvořeno tóny květin a koření. Konec obohacuje kůže, benzoin a oakmoss. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Jeanne Arthes Go For It – EDP 30 ml

SKU: vivantis-pJT04730
199.00 
Go For It je energizující a dynamická parfémová voda, jejíž aroma obnovuje ženskost a smyslnost své majitelky. Aroma této parfémové vody je utkané z ovocně-květinových provázků, které podněcují smysly a vytváří šumivou a dynamickou auru. Vůně byla uvedena na trh v roce

Jeanne Arthes Is this love? – EDP 30 ml

SKU: vivantis-pJT04630
199.00 
Is This Love je jasná, osvěžující a romantická ženská květinová a ovocná vůně. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Jeanne Arthes JS Magnetic Power Sport – EDT 100 ml

SKU: vivantis-pJT028100
149.00 
JS Magnetic Power Sport dokonale kombinuje silnou přitažlivost dřevitých podtónů v kombinaci s jasnými citrusovými tóny. Vrchní tóny citronu a grapefruitu s lehkou melounovou stopou plynule přecházejí v bohatší a atraktivnější srdce vůně. Srdce je kombinací listů fialky a pepře, vzbuzuje zájem a lechtá představivost. Výjimečnou kompozici dotváří jemná dřevitá stezka, kterou tvoří elegantní duet cedrového dřeva a pižma.

Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml

SKU: vivantis-pJT029100
199.00 
JS Magnetic Power Navy Blue od značky Jeanne Arthes je fougere aromatický parfém, který dokonale osvěží a perfektně vyhovuje modernímu dynamickému životu.

Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml

SKU: vivantis-pJT02530
103.00 
Never Stop Smiling je jemná, vzrušující a romantická ženská květinová a ovocná vůně s nostalgickou mladistvou chutí. Aromatické složení otevírá příjemný duet šťavnatého jablka a jemná kořeněná ořechová vůně sladkých mandlí, obohacená srdcem v souladu s jemnou svěžestí rafinované konvalinky a hedvábně kořeněné růže, jejíž vůně se postupně mění v třpytivé oblak jemného pižma a hřejivých slunečných tónů, dodávajících pocit světla, tepla a harmonie s okolním světem.

Jeanne Arthes Rocky Man Irridium – EDT 100 ml

SKU: vivantis-pJT002100
122.00 
Toaletní voda Rocky Man Irridium od značky Jeanne Arthes je svěží, dřevitá vůně pro muže. Je to atraktivní a chic vůně, která je určena modernímu charismatickému muži, jenž se nebojí žít život naplno.

Jeanne Arthes Sultane L`Eau Fatale – EDP 100 ml

SKU: vivantis-pJT048100
189.00 
Jeanne Arthes Sultane L`Eau Fatale je orientálně-dřevitá vůně pro ženy. Svrchním tónům velí skořice s kmínem. Střed aromatické kompozice přebírají tóny ylang-ylang a jasmínu. Základ tvoří cedr, santalové dřevo a benzoin. Tato vůně je vizitkou krásné ženy, která si je jistá svou přitažlivostí a je připravena dobýt celý svět. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.