Zobrazuji všech 6 výsledků

Ipsuum Prestige Exfoliační maska na nohy – ponožky

SKU: vivantis-z49515
159.00 
Exfoliační a peelingová maska na nohy formou ponožek napuštěných aktivně působící tekutinou umožňuje profesionální ošetření nohou doma .

Ipsuum Prestige Hyaluronová maska – látková

SKU: vivantis-z49516
189.00 
Luxusní látková Hyaluronová maska umožňuje profesionální ošetření pleti doma . Je vhodná pro celoroční péči o pleť, která potřebuje zpevnit, hydratovat a regenerovat.

Ipsuum Prestige Kolagenová maska – látková

SKU: vivantis-z49517
212.00 
Luxusní látková Kolagenová maska umožňuje profesionální ošetření pleti doma . Je vhodná pro celoroční péči o pleť , která potřebuje zpevnit a omladit .

Ipsuum Prestige Maska Active Gold – hydrogelová látková

SKU: vivantis-z49518
175.00 
Luxusní hydrogelová látková maska Active gold umožňuje profesionální ošetření pleti doma. Je vhodná pro celoroční péči všech typů pleti, které vyžadují okamžité omlazení, lesk a hydrataci .

Ipsuum Prestige Regenerační maska na nohy – ponožky

SKU: vivantis-z49520
169.00 
Regenerační maska na nohy formou ponožek napuštěných aktivním krémem umožňuje profesionální ošetření nohou doma. Na bázi intenzivně regeneračních složek zanechává hladké a regenerované nohy.

Ipsuum Prestige Regenerační maska na ruce – rukavice

SKU: vivantis-z49943
198.00 
Regenerační maska na ruce formou napuštěných rukavic umožňuje provést profesionální ošetření doma. Díky aktivním složkám zanechává pokožku rukou hladkou, regenerovanou, nepodrážděnou a bez skvrn . Pokožka rukou je viditelně svěží a sametová.