Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Indiana Indiana Jerky beef (hovězí) Hot & Sweet 100 g

SKU: vivantis-z60227
171.00 
Indiana Jerky beef (hovězí) Hot & Sweet je pochoutka z hovězího sušeného masa. Skvělý snack, delikatesa pro labužníky s obsahem chilli papriky vhodný pro každou příležitost, když chcete zkusit něco opravdu velmi ostrého. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky beef (hovězí) Hot & Sweet 25 g

SKU: vivantis-z60226
55.00 
Indiana Jerky beef (hovězí) Hot & Sweet je pochoutka z hovězího sušeného masa. Skvělý snack, delikatesa pro labužníky s obsahem chilli papriky vhodný pro každou příležitost , když chcete zkusit něco opravdu velmi ostrého. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky beef (hovězí) Less Salt 25 g

SKU: vivantis-z60210
55.00 
Indiana Jerky beef (hovězí) Less Salt je pochoutka z hovězího sušeného masa. Extra vhodné pro dietní program, jako doplněk stravy při cvičení ve fitness centrech, expedičních výpravách apod . díky nízkému obsahu soli. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky beef (hovězí) Original 25 g

SKU: vivantis-z60213
55.00 
Indiana Jerky beef (hovězí) Original je pochoutka z hovězího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky beef (hovězí) Original 60 g

SKU: vivantis-z60220
138.00 
Indiana Jerky beef (hovězí) Original je pochoutka z hovězího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa . Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky beef (hovězí) Peppered 25 g

SKU: vivantis-z60222
55.00 
Indiana Jerky beef (hovězí) Peppered je pochoutka z hovězího sušeného masa. Skvělý snack, delikatesa pro labužníky s kousky drceného pepře vhodný pro každou příležitost, když chcete zkusit něco opravdu kořeněného. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky chicken (kuřecí) Original 25 g

SKU: vivantis-z60218
55.00 
Indiana Jerky chicken (kuřecí) Original pochoutka z kuřecího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky chicken (kuřecí) Original 60 g

SKU: vivantis-z60225
138.00 
Indiana Jerky chicken (kuřecí) je pochoutka z kuřecího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky Salami Snack 18 g

SKU: vivantis-z60230
33.00 
Salami Snack od Indiana Jerky je ideální svačinou ať jste kdekoli . Můžete jej vzít na piknik či jej zařadit do svého každodenního jídelníčku. Jeho dlouhé sušení svědčí o nejvyšší kvalitě . Tím jsou Salami Snack naprosto výjimečné. Na 100g Salami Snacku je vyrobeno ze 180g čerstvého masa.

Indiana Indiana Jerky tuna (tuňák) Original 15 g

SKU: vivantis-z60215
59.00 
Indiana Jerky tuna (tuňák) Original je pochoutka z sušeného masa tuňáka . Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný. Obsahuje v ysoké množství bílkovin a Omega 3 nenasycených mastných kyselin . Vyrobeno ze 100% čisté rybí svaloviny. 15g tuňákového Jerky je vyrobeno z 45g tuňákového masa.

Indiana Indiana Jerky turkey (krůtí) Original 100 g

SKU: vivantis-z60212
171.00 
Indiana Jerky turkey (krůtí) Original je pochoutka z krůtího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.

Indiana Indiana Jerky turkey (krůtí) Original 25 g

SKU: vivantis-z60211
55.00 
Indiana Jerky turkey (krůtí) Original je pochoutka z krůtího sušeného masa. Originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Každé balení obsahuje absorbér kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace po celou dobu trvanlivosti produktu.